[COLOR=navy]Milka to 4 letnia sunia, została wzjeta ze schroniska jako szczeniak, po kilku miesiącach oddana bez żadnej przyczyny (może za duża urosła), od tej pory przebywa w schronisku. Nie wychodzi na spacery, nie wie co to ludzkie przytulanie, co to spacery ze swoim człowiekiem. Nawet w schronisku nie ma swojego "kąta" co rusz rzucana do innego kojca. [/COLOR]J[B][COLOR=navy]est szansa dla niej ale czekamy co z tego wyjdzie.....od 03.03.2012 Milka w bdt w Olsztynie :)
[/COLOR][/B][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FphW5PFAx4o/T1vCLaAgCsI/AAAAAAAAIQk/TBekkh4dw3Y/s500/PICT0008.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-T6cv1EzrYkI/T1vCNZ-yC6I/AAAAAAAAIQw/ulmahu7jqBk/s500/PICT0002.JPG[/IMG]
[B][COLOR=navy] [IMG]http://i43.tinypic.com/ht74sk.jpg[/IMG]
Wydatki:
57 zł [/COLOR][/B][COLOR=navy]odrobaczenie i fiprex - 03.03.2012 r.
[B]8 zł [/B]za[/COLOR][COLOR=navy]kość ze skóry wołowej z chlorofilem
[B]60 [/B]zł strzyżenie
-----------------------------------------------[B]65 zł[/B]
[/COLOR]