Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. biankaO dawno tak dobrego filmiku nie widziałam, na miarę Oscara jest nakręcony :) radość jamników z wycieczki po prostu niepowtarzalna :)
  2. Pani na pewno psy wykończyły :)pogoda w sobotę była super psy cały dzień na podwórku nie chciały przychodzić do domu to, Szirze chyba sierść odrosła, może jakieś nowe fotki do ogłoszeń, ja mogę wykupić pakiet
  3. co u Weguni? jak się miewa? może jakieś fotki?
  4. to Zorka już zaprzyjaźniła się z Julianem i Wegunią?
  5. to poczekajmy do poniedziałku na przypadkowe spotkanie :) a potem można ruszyć z ogłoszeniami
  6. pudelek jest u ludzi nie może tam zostać bo mają inne psy, schronisko pudelka też nie chce przyjąć bo on jest z gminy nie wiadomo co z nim zrobić
  7. [quote name='roszponka']Magenko.. :angryy: nie mówi się " doczekać" , tylko " doSZczekać " :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] ja już doSzczekałam się fotek Milki :) trzymam kciuki Bartąg jest blisko Olsztyna będzie można rzucać okiem na nią
  8. jejku jaki on biały jakby był wyprany, ale mu się poszczęściło to dzięki Ani ona go przygarnęła i znalazła dla nie go taki domek
  9. fotki super! ale Milka nie jest taka duża jak się wydawało na początku a kolega Milki jaki zajęty kopaniem dołku fajnie razem wyglądają taka mamusia z synkiem Rudym :) ale ma ciekawy układ sierści taka krowa Milka od czekolady :)
  10. no już nie mogę się doczekać fotek :)
  11. czy były już odwiedziny u milki Anetki? :)
  12. no w końcu można Mileczkę zobaczyć, ale ona zdrowo wygląda ładnie :) trzymam kciuki za super domek Aniu a jak tam karminie milki? chętnie je suchą karmę? w schronisku to tylko makaron i inne rzeczy gotowane
  13. wreście dogomania chodzi melduję się u Milki :) może uda mi się ja w tygodniu poznać
  14. mi też jest przykro z tego co się dzieje i się stało nie wiemy nic,
  15. z bazarku uzbierało się 262 całość pieniędzy będzie dla naszych piesków
  16. ja to zazdroszczę tej masażystki i baseniku, dawno mnie nikt nie masował i dawno nie byłam na basenie (muszę się wybrać na ten nowy WYPASIONY basen w Olsztynie), fotki rewelacyjne jak sama Zorka. A mnie jakoś nie martwi ten brak telefonów :) bo gdzie Zorce będzie lepiej niż tam gdzie jest :)
  17. heheh wie gdzie dobrze się śpi, ona była w kojcu z innymi pieskami nie wiem dlaczego teraz jest agresywna
  18. [quote name='xewelaynax']z Siedlec (woj.mazowieckie), ale już najprawdopodobniej znalazłam suczkę do adopcji:) Tulę, ze schroniska w Tomaszewa Maz. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/tula-porzucona-w-mrozy-jamnisia-z-dzieckiem/1770508[/url][/QUOTE] daj znać na tym wątku jak się suczka zadomowiła u Ciebie, powodzenia
  19. Anulu gratuluję następnej udanej adopcji, cieszę się,że Isia trafiła już do dobrego domu gdzie będzie szczęśliwa do końca swego życia
  20. oba pieski są śliczne cieszę się, że już im nic nie zagraża
  21. Milka w schronisku została odrobaczona i odpchlona w tygodniu z chwilą kiedy była rezerowana do adopcji,
  22. a skąd jesteś? byłąś na wątku jamników?
  23. dzisiaj będzie pierwsza noc po prawie 4 latach Milki w domu w ciszy mam nadziej,że będzie spokojna
  24. kurczę ale to pech z tym załatwianiem, ja też bym trochę szczegółów chciała wiedzieć :)
×
×
  • Create New...