Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. oby Jurandowi się udało tak jak Nemo i Grafitowi, wakacje w połowie adopcje ruszyli
  2. Powodzenia Grafitku na pewno już mówisz po Niemiecku :)
  3. zawsze mnie roszczulają jego fotki z tym językiem wystającym z pysia, on u Mori był zapomniany nie kochany jedynie my tu na forum go wspominałyśmy a teraz ktoś się o nie go troszczy ktoś go przytula chodzi z nim na spacery
  4. Szczęśliwy Nemo :) chciałabym go jeszcze kiedyś odwiedzić, Pani ma bardzo sympatyczną, a on po prostu cudowny pies , strasznie ale to strasznie się cieszę z tej adopcji a na koniec jak wychodziłyśmy jak go Pani wzjeła na ręce a on taki cały happy Asi trzeba powiedzieć aby temat już zmieniła
  5. właśnie dzisiaj Juranda wspominałyśmy ...
  6. szorstkowosy Nemo ze Szczytna ma dom w Olsztynie w końcu :)
  7. ie mam fotek Lorda a fb wydarzenie ma shroniska i dwa psiaki oddielnie Megi i Rudolf
  8. fotki koniecznie daj Anetko jaka jestem uradowana tą wizytą w koncu Nemo się doczekał porządnego domu, Pai wypatrzyła go w necie
  9. jakaś cisza tutaj Anetko gdzie jesteś :) ja nie mogę nic pisać
  10. wątpię żeby był leczony, pies cierpi niesamowicie,
  11. przeniesienie Kamyka do Sylwio było najlepsze co kamyka mogło spotkać, jak widzę te fotki wyżej jak on jest kochany widać,że jest mu dobrze i jest szcześliwy
  12. Pipi mam do oddania ok 20 kg karmy,dostałyśmy ostatnio ją nie jest to karma super ale może przyda się Twoim podobiecznym,. Ja jestem z okolic Olsztyna, nie wiem czy ktoś jeździ w te strony, ja wybieram się w do Sokołki nie wiem czy to gdzieś Twoje okolice?
  13. Syrenka sama mi na ręcę skoczyła bardzo miła sunia pragnąca swojego człowieka [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-95BuyEDnaoQ/UBl-cKQgEnI/AAAAAAAAPgY/QX_pTPIG_-0/s500/P7248691.JPG[/IMG]
  14. Nemo poszedł do adopcji do Olsztyna, mamy zgodę aby z Anetką sprawdzić dom,
  15. 511732922 nr do kierowcy który nam woził psiaki, napiscie smsa najlepiej czy aktualne jest i czy by zawiózł i za ile , człowiek sprawdzony
  16. bassetka już bezpieczna została odebrana z adopcji, jutro zostanie odebrana bernardynka dzisiaj byłyśmy na wizycie po to było po drodze od bassetki, bernardynka siedzi na łańcuchu w walącej się ruderze , te adopcje na wieś są straszne tak gdzie dzisiaj byłyśmy jest bieda drewniany dom rozwalający się, dom przy ruchliwej drodze bez ogrodzenia i bassetka na sznurku
  17. Andzike gratuluję Synka!
  18. z basetem jeszcze nie wiem czy zostanie wydany, czekamy na informacje, dzisiaj wieczorem nasze pieski wrzucę na fb
  19. Anetko wyslij mi prosze na meila albumy pieskow, jak tylko wroce wstawie na fb
  20. właśnie też zaczerpnęłam wiedzę o papylu
  21. właśnie też zaczerpnęłam wiedzę o papylu
  22. mój przelew poszedł dzisiaj za czerwiec i lipiec, ostatnio dogo mi szwankuje i znowu te opóźnienie
  23. ale ona ma fajnie u Was tylko pozazdrościć :)
  24. [quote name='Lolalola']WAZNE!!!!!!czy ktoras cioteczka dysponuje kontem na pay palu zebym mogla poslac Misiowi deklaracje?[/QUOTE] a czy nie każde konto to ma? jak to działa?
×
×
  • Create New...