Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218823-Staruszek-bez-sier%C5%9Bci-z-ogromnym-guzem-szkielet-CZY-S%C4%84-GRANICE-OKRUCIE%C5%83STWA%21"][/URL][U][/U] brak slow....sami zobaczcie.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218823-Staruszek-bez-sier%C5%9Bci-z-ogromnym-guzem-szkielet-CZY-S%C4%84-GRANICE-OKRUCIE%C5%83STWA%21"]http://www.dogomania.pl/threads/218823-Staruszek-bez-sier%C5%9Bci-z-ogromnym-guzem-szkielet-CZY-S%C4%84-GRANICE-OKRUCIE%C5%83STWA![/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/zdjcie0113f.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1698/zdjcie0113f.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='bira']Niedawno byłam z Birrą i żadnyh chmur nie widać, [/QUOTE] no i do nas te chmurzyska przylecialy:mad: ja solidarnie z arina nie cierpie deszczu:p ale narzekac nie bede , rowno rok temu mielismy jakies 40cm sniegu....
  3. czy u Was tez pada deszcz?:placz:
  4. Kasiu!:loveu: Gratuluje podjecia slusznej decyzji:multi: juz nie moge sie doczekac jak je poznam;) no i cudnie ze masz galerie, w koncu wszystkie Twoje siersciuchy w jednym miejscu:) a Tora piekna, naprawde cudowna wyjatkowa sunia...bardzo mi przykro [']
  5. o rany a co to za maly, śliczny wypierdek:loveu: jak nikitke zaczepia do zabawy:cool3: [url]http://images50.fotosik.pl/1256/054a9f1cc9411308med.jpg[/url]
  6. [quote name='winter7'] A oto lista zniszczeń po nocy:...[/QUOTE] mialam wstrzymanie akcji serca:evil_lol: fajnie ze sie narazie sprawuje, oby tak dalej!
  7. ostatnie ode mnie poszly 30.10, nie wiem czy cos potem bylo...jak ten rok zlecial:)
  8. ja podczytuje watek caly czas;) juz odpisalam do muzzy, odbieram jutro moj wiec wypowiem sie co do jakosci bo w tym roku korzystam z innej-tanszej drukarni,
  9. myslalam ze nie mozesz go wgrac:P to czekamy na filma:)
  10. wygral wygral:multi:
  11. hahahah, bombowe zdjecie:)
  12. [quote name='agaga21']dzięki :) aparat nowy, dopiero się uczę:oops:[/QUOTE] to sie szybko uczysz bo od razu widac po fotkach:loveu::razz:super!
  13. lusia właz na kanape tylko ciiiii mamie nie mow:eviltong: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-WD6uITqskdc/TtYd-fgXjMI/AAAAAAAADLU/MOlNwgX26KY/s800/IMG_1411.JPG[/url] slodka jest:loveu:i fotki fajne, masz nowy aparat:cool3:
  14. [quote name='tatankas']Czasami zdjęcie wyjdzie ;)[/QUOTE] taa czasami, jakos na wszystkich wygladasz tak samo;) no ale ladnemu we wszystkim ladnie;) [quote name='agaga21']jak zwykle zagłosowałam ale nie na moje nerwy by śledzić to do końca...[/QUOTE] na moje w zasadzie tez nie...:shake:
  15. no i takim oto sposobem towarzystwo wzajemnej adoracji dalej sobie działa:angryy: pan kierownik osmieszyl sie podobnie jak zrobila to niejaka dama krawczykiewicz czy jak jej tam bylo, smiech na sali, tylko zwierzat żal...
  16. [quote name='tatankas'] maleńka co :)[/QUOTE] malenka i cudna:loveu: a Wy jakie laski:cool3: [quote name='unikatowydiament']witamy się popołudniowo:)[/QUOTE] hej:) [B]kochani!! prosze.... Głosujcie proszę na Rachów- wspolny kandydat dogo: [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399&view=viewpoll"]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...&view=viewpoll[/URL] Wystarczy się zarejestrować na forum i oddać głos! Wasz jeden głos może oznaczać przetrwanie zimy dla 150 psów! głosowanie jest do dzisiaj, rachow idzie łeb w łeb, kazdy głos na wage złota !!! [/B]
  17. masz urodziny i sie nei chwalisz:mad: zapewne kolejne 18ste:cool3: ....................................................:tort:..........................................................
  18. a taka sie ciuchutka i spokojna wydawała:evil_lol: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/7965/p1019273resize.jpg[/URL] ze swoją młodszą pancia sie cudownie prezentuje:loveu:
  19. [quote name='agaga21'] pisz ciotka testament a ja ci będę takie fotki z tym wzrokiem podsyłać :cool3: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-GesOfGpzpv0/TtVGkKrLHVI/AAAAAAAADKI/k6fZm1sBNyY/s720/_DSC5269.jpg[/URL][/QUOTE] testament moge pisac tylko ja to pewnie dlugo pożyje...złego diabli nie biorą:eviltong: *** a Kamilek to ladnie kielonki przechyla:evil_lol:
  20. [quote name='majqa']Pomysł super! Możesz zgłosić Pandzię?[/QUOTE] moge, z ktorym tekstem, ten z cegielek? i wybierzcie adekwatna fotke;)
  21. martka1982 z konina bedzie w Turku w przyszly piatek, jak nikogo nie znadziecie to moze warto do niej napisac?
  22. no oczywiscie od dnia w ktorym trafil, bo ja juz od wtedy wiedzialam ze zostanie:eviltong: a te dni to se teraz wyliczylam, jeszcze mi tak na leb nie padlo:eviltong: choc to pewnie tylko kwestia czasu...
  23. [quote name='tatankas']U mnie tez minęły 2 lata z rudą 11 listopada,więc niewiele dłużej.A wydaje się,jakby zawsze była z nami :)[/QUOTE] 11listopada....to juz wiadomo skąd te rozboje w stolycy były:eviltong::diabloti: [quote name='toska_latte']Co prawda spoznione, ale ;) Wsio najlepszego dla Ariniastej :loveu: I buziaki w czubek nosa :) PS. Eniszoniajstej 17 stuknelo 1,5 roku :)[/QUOTE] no to ja Wam dziołszki tez gratuluje:loveu: i ciesze sie ze nie ja jedna takie rzeczy odliczam:evil_lol: (dzis arina jest 733dni poza schronem:eviltong:)
  24. widzialyscie to [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=6952[/url] :) moze pandzia wezmie udzial?:)
×
×
  • Create New...