-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
nooo bukiet calkiem calkiem:diabloti: jutro i tak bedzie bardzo krotko plywac, z tego co zrozumialam jutro ma sie z babką zapoznać i przyzwyczaic do miejsca, bedzie miala jakies cwiczenia, masaze i krotka kapiel, musze jeszcze dostarczyc jakies papiery ze serducho zdrowe i alergii brak (arina ma tylko na trawy), najlepsza byla instrukcja co zabrac: opis choroby od lekarza, szczotke, szampon, recznik i ...kurtke:evil_lol:
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
chita replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ogarniaj sie i odpoczywaj! na wakacjach nabiera sie dwa razy wiecej sily [SIZE=1](na dwa razy wiecej tymczasowiczow:diabloti:)[/SIZE] -
dostalam rano zyczenia na maila, to sie z Wami podziele:cool3: wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet:cool3: [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424106_266015036810398_100002057124274_601325_1517356470_n.jpg[/url] jutro biore arine na basen i rehabilitacje, mam nadzieje ze nic nie odwali;)
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
chita replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']może warto pozbierać też na wyróżnioną tablicę i gumtree? stamtąd chyba najwięcej ludzi się odzywa.[/QUOTE] swietny pomysl, tablice jej odnawialam ale nie wyrozniona, musze sie zorientowac co, gdzie, kiedy i za ile;) [quote name='bira']Ode mnie wszystkie pieniadze pojda jutro[/QUOTE] dzieki:) -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
chita replied to chita's topic in Już w nowym domu
przypominam o deklaracjach na Dumke, za ponad tydzien znow trzeba zaplacic za hotel... odnowiłam znow Dumci ogloszenia ale gdyby ktos chcial dorobic kilka bede ogromnie wdzieczna...nikt nie dzwoni o niunie:-( -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
chita replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Chita, bierz :-) To super grzeczne dziecko ;-) zreszta widac na zalaczonym obrazku. [B]Wczoraj sasiadce wywalila do ogrodka pol skrzynki butelek.. A dzisiaj chciala dorzucic tam Honorate...[/B][/QUOTE] no tak...bo Birki jeszcze nie udzwignie....:diabloti: widze przeciez ze super grzeczne...zabija wzrokiem:evil_lol::loveu: -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
chita replied to bira's topic in Foto Blogi
hahhaha nooo, ynteligentna inaczej:evil_lol::loveu: [url]http://img194.imageshack.us/img194/8215/p1010978resize.jpg[/url] [quote name='bira']Specjalnie dla Chity :-) Uśmiech nr.5 ;-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/p1011011resize.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5234/p1011011resize.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] matko padłam:roflt: hollywodzki usmiech:diabloti: wez no mi ją pozycz na troche skoro juz Ci to słonko zalatwiłam:cool3::loveu: -
przekleje do pierwszego :) dzieki
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mollinka w realu to drobinka, czyli te kluchy to jakies pokurcze?:cool3::loveu: -
Moj zwierzyniec-moje psiaki i tymczasy-czyli dom wariatów ;)
chita replied to kkasiiiar's topic in Foto Blogi
Sonia na pierwszym zdjeciu wyglada komicznie:D a tatuaz wooow ! jezu przepiekny wyszedl! -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
żonkila przynajmniej wiesz ze suke masz hetero:eviltong::evil_lol: ja windy nie znosze, mam linuxa i wyznaje zasade gdzie konczy sie logika tam zaczyna sie vista:eviltong:i zamiast gadu mam kadu;) -
ja tez nie wiedzialam, przypadkiem zauwazylam chcialam gelacan bo to wlasnie Ty mi polecilas i jakos wpadlam na ten Biosol:) tu link, w plynie jest ponizej;) [url]http://www.orling.pl/chondrocan.html[/url] pochucham moze i do Ciebie w koncu doleci to słonko;)
-
kupiłam w płynie, u nas cokolwiek w proszku nie przechodzi, teraz przemycam czarci pazur ale ogolnie z witaminami jest masakra, nic nie je wiec bede jej podawac do pyska:shake: w ogole arinie apetyt sie zmienil, nawet surowego nie chce wiec jedzie na puszkach chwilowo:stupid: a karnawal przyjezdza co roku prosto z wenecji i nie wiem jak to robia ale co roku maja swietna pogode:)
-
to ja wam zycze kolejnych kilkunastu w zdrowku;)
-
chyba Bobisia na szkodnikach widzialam...no kto by pomyslal:evil_lol:
-
[LEFT]bestia zyje i ma sie dobrze;) [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EJ1XVLMCWv4/T1PLGxzCC5I/AAAAAAAAD9Q/EhEQjgd79fs/s576/_DSC0571.JPG[/IMG] :evil_lol: [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m_k9xmoAgKs/T1PJX4jefTI/AAAAAAAAD7w/jAjQJxqE7X8/s640/_DSC0576.JPG[/IMG] [/LEFT]
-
[LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sPN57w2D58U/T1PLBOnUZBI/AAAAAAAAD8w/NTFtXXlzs-U/s512/_DSC0646.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bz8WASOQeVo/T1PLCTxoYNI/AAAAAAAAD84/WZ9Yp4BX8Gc/s512/_DSC0651.NEF.jpg[/IMG] [/LEFT] [CENTER][LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jUxPu4YSdvY/T1PLDr_WnTI/AAAAAAAAD9A/22qYHIqy8yw/s640/_DSC0652.JPG[/IMG] [/LEFT] [/CENTER] [LEFT] [/LEFT] [CENTER][LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EN6Q894rm04/T1PLE3ggUmI/AAAAAAAAD9I/65yoZQYTZTY/s512/_DSC0663.NEF.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER] [LEFT] [/LEFT]
-
[LEFT]a dziś bylismy na karnawale, pies na foty sie nie zalapal bo lezał z panem w parku;) [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZVkgQGzEkx0/T1PKzuTYl3I/AAAAAAAAD74/fpLx1BfWo5o/s640/_DSC0597.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wAOt08lDgzo/T1PK1L83rWI/AAAAAAAAD8A/inzbJjYvwCs/s512/_DSC0601.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wioWX4Sb3GI/T1PK58Z7rvI/AAAAAAAAD8Q/v9i4gGNIaLQ/s640/_DSC0614.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RwMdpvD2ROg/T1PK67_9qpI/AAAAAAAAD8Y/RafEdV5I_jk/s512/_DSC0620.NEF.jpg[/IMG] [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bSvpoM5VZnk/T1PK8sQJj3I/AAAAAAAAD8g/HUGfJrNxmq0/s512/_DSC0629.NEF.jpg[/IMG] [/LEFT]