Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [LEFT]u nas wiosna pełną gębą:loveu: oglądam własnei foty z zimy i mam nadzieje ze juz jej nie zobacze w tym roku:evil_lol: [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AU0TvIaf7yU/T1PI1Uuw-bI/AAAAAAAAD6Y/tHhE0RBIIIs/s576/_DSC0504.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S0exJu7m3FE/T1PJGoOh7mI/AAAAAAAAD6o/Q-jpXdEJ9L4/s640/_DSC0486.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tFXyAuDq21s/T1PJLyOImZI/AAAAAAAAD7I/CnC5zmwfSIM/s640/_DSC0490.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IUoFyBjEark/T1PJM3jjCnI/AAAAAAAAD7Q/6LlcG6dRV8A/s640/_DSC0492.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iGMxWHwMVsY/T1PJK7NVqfI/AAAAAAAAD7A/AhyL3zJBaqc/s640/_DSC0489.JPG[/IMG] [/LEFT]
  2. komus jeszcze zalatwic pogode?:cool3::evil_lol:
  3. no wlasnie nie moglam sie zdecydowac :) narazie mam z eko zwierzaka jakies preparaty ale chce zamowic gelacan , dokladnie ten [URL]http://www.orling.pl/chondrocan.html[/URL], chyba kupie w plynie, moze ten aromat czekoladowy ja przekona:evil_lol:
  4. dzieki deer:) bardzo przyzwoicie to wyglada, skonsultuje z rehabilitantką bo nie chce psu zaszkodzic, u nas sytuacja jest o tyle skomplikowana ze przez artroze i gwozdziowanie druga łapa jest bardzo narażona na zerwanie wiezadla, musze znalezc zloty srodek:)
  5. czesc:) przyszlam pooglodac foty i podizekowac za info;) buahahah:D milosc pelna gębą;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Dsa7lmnOjpI/TyUheeOnzPI/AAAAAAAALas/-amSLledihU/s640/IMG_1899.jpg[/url]
  6. [quote name='Donvitow']Chita ty czarownico :)[/QUOTE] :B-fly: :evil_lol:
  7. ranyyyy, jakie slodkie te buziaki:loveu::cool3: moja to chyba sie jeszcze publicznie nie calowala:evil_lol:
  8. arinka mi pomoże, po dzisiejszych suszonych rybach oddech ma tak powalający ze nawet Słonko zejdzie znaczy wzejdzie:D a jak myszołap?:grins:
  9. no i o co kaman:razz: [url]http://img269.imageshack.us/img269/407/p2266324.jpg[/url] Aguś Zosia cudna, fajnie ogladac jak rosnie:) cudne wiesci z domem, trzymam mocno kciuki zeby wszystko dobrze poszlo;)
  10. [quote name='agaga21']:loveu: to dmuchaj, dmuchaj, tylko mi więcej chmurek nie przydmuchaj:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no coś Ty, jak ja chuchnę tj dmuchnę to zwiędną z wrażenia:diabloti:
  11. buuu...to ja jutro porządnie dmuchne w niebo moze doleci słonko;) u nas 16-17stopni:)
  12. czy u Was tez juz piekna wiosna jak i u nas ?:loveu::cool3:
  13. mam przerwe w przerwie od dogo:evil_lol: to se przyszlam foty oblukać ale nima nic :niewiem::shake:
  14. kurcze czarna seria, najpierw Dumcia teraz Dolar, mam nadzieje ze to nic powaznego bo jak slysze o utykaniu to mam dreszcze...;)
  15. mam ta strone tez, przeszukalam pod tym katem neta wzdluz i wszerz ale ciekawi mnie czy ktos uzywal i jak to sie sprawdza, do producenta juz nawet dzwonilam w pl i w uk ale oni tylko zachwalac potrafią a mi chodzi o obiektywna opinie kogos, kogo pies to nosil:) a te materialowe mnie nie przekonują, raz ze nie przepuszczalne to a dwa ze rozmiarowka jakas uniwersalna a powinny byc robione odlewy chyba do tego by dobrze dopasowac?:)
  16. [LEFT]tak, wszystko zdjete:) nie wolno jej tylko przesilac lapy bo ta cala metoda operowania TTA polega na rozcieciu kosci piszczeli,wstawieniu tytanu wiec w zasadzie wszystko 'działa' ale pozostaje nam czekac az ta szczelina w piszczeli wypelni sie (to bedzie trwalo ponad rok ale decydujace sa pierwsze 3 miesiace). a tak w ogole zastanawialismy sie z tz nad kupnem ortezy dla ariny, mozna sprowadzic ze Stanow ale nie wiem czy warto? nasz ortopeda stwierdzil ze rzadko sie stosuje to w europie a i pies nie cwiczy w tym miesni wiec nie ma sensu, rehabilitantka jednak mowila ze w okresie wzmożonego ruchu czy zabaw z psami moze sie to sprawdzic i ochronic kolano, mial ktos moze z tym stycznosc? tak mniej wiecej wyglada ten stabilizator: [IMG]http://www.mypetsbrace.com/images/product_overview.jpg[/IMG] [video=youtube;THQDzudLUqk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=THQDzudLUqk[/video] [/LEFT]
  17. opanowana chwilowo, chociaż nie powiem, jestem juz dośc zmeczona sytuacją;) za to arina bardzo sie zmieniła ostatnio, zaczaiła ze ma głos i nie waha sie go używać:loveu::evil_lol: podszczekuje i tak smiesznie wyje jak cos chce, szczegolnie na spacerze jak nie chce wracac do domu, musze to kiedys nagrac:) dziś bylo 16st, wiec lenilysmy sie na trawie i zazywalysmy witaminy d;) i wlasnie minely 3tyg od operacji, chodzi dobrze bo nie kuleje tylko czasem odciąza łape...a pilnowanie jej nam wychodzi raz lepiej raz gorzej;) w poniedzialek bede umawiac sie na hydroterapie, mam nadzieje ze przyjma nas jeszcze w przyszlym tygodniu.
  18. moze kogos zainteresuje konkurs foto na fb;) [url]https://apps.facebook.com/konkurs-psi-los/[/url] fajne nagrody do wygrania;)
  19. Karina moj przelew dopiero poszedl, przepraszam ze tak pozno, jakos mi ostatnio nie po drodze z tym forum i wylecialo mi:oops: Fadus rozkwita:loveu:, i wez no gg uruchom:eviltong:;)
  20. a tamci z identycznym psiakiem juz sie nie odezwali? ehhh....
  21. ciesz sie, w ubiegle lato myslalas o kocie wiec sie szczurosława postarała:cool3::evil_lol:
  22. [quote name='agaga21'] psy się w poprzek mieszczą i[B] jeszcze ze 3 dodatkowe by się wyspały[/B] [/QUOTE] szkoda zeby sie tyle miejsca zmarnowało:roll::diabloti:
  23. [quote name='bira']To było spojrzenie "daj to ciastko i idź już sobie dziecko"....... ;-)[/QUOTE] buuu a juz myślałam ze to z serii "tylko mnie kochaj" :):evil_lol:
  24. kocham TO spojrzenie i TE oczy:loveu::loveu::loveu: [url]http://img526.imageshack.us/img526/3654/p1010856resize.jpg[/url] starcza głupawka wymiata bo jest dowodem ze nie taka stara Birka jak ją malują:eviltong:;)
  25. buahahahhahah, jezu uwazaj Agata bo jak tak bedzie czesto spac to jej sie nos spłaszczy i bedziesz miała plaskatego pig bulla:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Nsg4l1hCt8s/T0ZfFiR3LfI/AAAAAAAADz4/pEs_etLAgjc/s720/IMG_6803.JPG[/URL]
×
×
  • Create New...