-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Fibia [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/336344b68051a421.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/160/336344b68051a421med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fbec9a4a254ac072.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/160/fbec9a4a254ac072med.jpg[/IMG][/URL] przekupstwo:lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2930109ef9fe5c0c.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/160/2930109ef9fe5c0cmed.jpg[/IMG][/URL] i jezyczek:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4b9fc99da87c13ab.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/160/4b9fc99da87c13abmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
z niego to taki Toffik:evil_lol:ehhh tesknie za tym szkrabem:shake: -
Fibia:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f1b4f460dade2e2.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/160/5f1b4f460dade2e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/336344b68051a421.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/160/336344b68051a421med.jpg[/IMG][/URL] a wiecej fotek jutro;)
-
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
kochany:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43987d0f792fbed7.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/159/43987d0f792fbed7med.jpg[/IMG][/URL] ....wesoly:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a7d3e159200f8c90.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/155/a7d3e159200f8c90med.jpg[/IMG][/URL] i zadziorny:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c001447636493b53.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/160/c001447636493b53med.jpg[/IMG][/URL] -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3db2214307b567bd.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/159/3db2214307b567bdmed.jpg[/IMG][/URL] -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
net mi strasznie muli i odmawia wspolpracy...[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2611e8b261fb1d58.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/160/2611e8b261fb1d58med.jpg[/IMG][/URL] -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']A my będziemy mieć zdjęcia :) jak tylko Chita zgra na komputer :) Wszyscy są zakochani w małym, nie da się inaczej ;)[/quote] jestem jestem dotarlam po wspanialym pobycie w Brodnicy:loveu:,rano czeka mnie krotki wyjazd i przy okazji kupie kabel i zgram foty a troche tego jest wiec cierpliwosci:lol:Bandziora sie nie da opisac to jest CUDO, spal mi na szyi albo we wlosach a z Soema poprostu kocha sie bawic, z jej palca robi sobie gryzaka wiec zabawaki zbedne:evil_lol::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='GoskaGoska']Ralf cholera jasna koniec tych wygłupow i marsz do domu :mad:[/QUOTE] zabrzamialo groznie:evil_lol: oby posluchal:roll:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
chita replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wlasnie dostalam pw:-(zapisuje .... -
[quote name='Koperek']noooooooo, o DT dla RALFA to nie tak łatwo- nie bardzo mogą być inne psy, o kotach i mniejszych zwierzątkach nie wspomnę; zresztą przytulanka taka miziankowa to nie jest- lubi jak go człek drapnie tu i tam i pogłaszcze, powie dobre słowo, ale na kolanka się nie pcha ;)[/quote] Falfik zate, to facet indywidualista:eviltong:ale tyle ogloszen i nic:shake:
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
jaki slodziak z niego:loveu: -
[quote name='Koperek']Ciotki, źle jest...:-( Dzisiaj [B][SIZE=3][COLOR=red]RALFIK[/COLOR][/SIZE][/B] do mnie nie wstał! Zdarzyło się to pierwszy raz!!! Leżał blisko furtki- jak zawsze on, ale tylko okiem zerknął i nawet łba nie podniósł. Coś się zaczyna dziać. Nie chcę krakać i robić zamętu!:shake:[/quote] matko:-(cholera nie dobrze:shake:sluchajcie ja wiem ze wakacje sa czyli najgorszy czas ale moze trzeba bedzie pomyslec o jakims dt dla Ralfa, to biedactwo tak dlugo czeka:-(
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
chita replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
rankiem poszedl przelew;) a na te foty to sie napatrzec nie moge,ten rudzielec nie daje o sobie zapomniec:lol: napewno ktos sie zakocha -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
chita replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jestem po przerwie, malawaszka dzieki za dane do przelewu jutro wplace z rana, sunie sa cudowne i mam nadzieje ze ktos sensowny sie szybko znajdzie -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
chita replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[LEFT]wyjezdzam rano i wracam w pn wieczorem,nie zdaze teraz poczytac:shake:zapisze i cos dorzuce w przyszlym tygodniu:oops: [/LEFT] -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
chita replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
przylazłam tu za Soema, kurde co za sutuacja no ale trudno cos wymyslimy, dorzuce sie do hoteliku 40zl ale w przyszlym tyg bo jutro rano wyjezdzam:shake:, kiedy trzeba zaplacic? juz czy mozna za dwa tygodnie?ehhh -
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
nie no ******* ********** ************ ********* to wstretne babsko:angryy::angryy::angryy: jak mozna :angryy::angryy:ale mi cisnienie skoczylo:angryy: