-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Złotko - maleństwo szczęśliwe za TM [']
chita replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-o:-o:-o:loveu::loveu::loveu: piesio poprostu wspanialy,trzymam mocno kciuki aby wszystko bylo dobrze!! -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
chita replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no Grysku hopaj se na gore, bo cos tu ciiiicho:mad: Logowanie do nasza-klasa.pl -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Calusku ale tu ciszzzzza......:mad: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
chita replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
jaka ta Lilunia jest sliczna, mordka kochana:loveu:i taki maly perszing z niej:evil_lol: zajrzjcie prosze na bazarek jutro koniec-na inna kropkowana biede [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-o-wszelkiej-tematyce-kuchnia-ekonomia-slowniki-przewodniki-26-05-a-137632/[/url] -
[quote name='Lulka']dzieki serdeczne:loveu: kazda wplata sie liczy, bez takich wplat w ogole nie byloby mozliwosci ratowania tych biedakow sprzedalam jeszcze 2 bluzeczki od Chity za 50 zł kolezance, wiem ze poza bazarkiem, ale cena byla kuszaca i kasa od reki wiec sami rozumiecie :evil_lol: to mamy 260 :multi: prawie na caly miesiac sie zebralo baaaaaaardzoe dziekuje kochani :loveu:[/quote] Super:multi: jeszcze tylko domek moglby sie wkoncu jakis odezwac:roll::lol:
-
2 starsze pieski, 2 chodzące NIESZCZĘŚCIA.. W domach. Przyborówko
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']Dzięki Chita! Mam nowe zdjęcia psiakó[I]w, [/I]dziś wkleję. Nie poznasz Kołtunka ;)[/quote] to super dodam do ogloszen bo chcialam mu dzis wieczorkiem porobic kilka:lol: -
2 starsze pieski, 2 chodzące NIESZCZĘŚCIA.. W domach. Przyborówko
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
narazie Slepek tutaj: [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=41518]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/gielda_psow]Giełda psów - Oddam w dobre rece amsfafke...jest towarzyska nie[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id125980.html]Ślepek mały piesek pilnie szuka domku / Psy > Pozostałe[/url] [url=http://www.4lapy.pl/przegladaj-7484.html]Ogłoszenia - Adopcje - Slepek malutki piesek szuka domku - 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki[/url] -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
potrzebujemy na hotelik zostalo zaledwie kilka dni:shake::shake::shake:moj przelew pojdzie jutro rano, kto dorzuci grosika:cool3: -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
chita replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia Giełda psów - Oddam psa w dobre ręce. Wolica 20 km pod Warszawą Grysek czeka na dom!!POMOCY! / Psy > Dalmatyńczyki Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj Ogłoszenia - Adopcje - dalmatynczyk Grysek potrzebuje domu!! - 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki Dalmatynczyk Grysek szuka domku!!PILNE - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']tak bardzo bym chciała, żeby się mu udało... Weronia, czy masz może jakieś jego nowe zdjęcia?[/quote] na str 13 sa dwie sliczne fotki, moze by je wrzucic na 1? -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
chita replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy do ogloszen moge podac konto pisdz? fundacyjne zawsze wzbudza wieksze zaufanie:roll: -
2 starsze pieski, 2 chodzące NIESZCZĘŚCIA.. W domach. Przyborówko
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
.........:shake::shake::shake: -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Maxio hopniemy Cie sloneczko nasze.............:loveu: -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
chita replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to co oglaszamy Gryzika:diabloti:ma juz gdzies ogloszenia? i do kogo podac nr? -
[quote name='P@ul@']Trzymam kciuki za starowinkę. 100-ka wpłacona, niech sie przysłuży. Mam nadzieje, że w tej sprawie właściciel dostanie wyrok![/quote] [quote name='GoskaGoska']masakra biedna pewnie cale zycie pod gorke mialam, rozesle link do allegro[/quote] [quote name='Becia2222']Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowa i bardzo sobie radzę, ale próbuję pomagać w miarę moich możliwości. Wysłałam kwotę 100 zł na Bellunię i mocno trzymam kciuki za to biedactwo.[/quote] :Rose::modla::Rose:
-
Psy staruszki - Funia, Liszka, Mika i Kibuś -wszystkie za TM.
chita replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zrobie kilka ogloszen jutro rano i wrzuce na nk, podajcie prosze jakie namiary moge podawac (tel i mail).... -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
chita replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przeczytalam pierwszych piec i ostatnich dwanascie stron:oops:takze z gory przepraszam jak mi cos umknelo ale gdzies pojawila sie data wyjazdu do Niemiec-czy to nadal aktualne?:roll: tymczasem ide na zakupy bazarkowe:evil_lol: