Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. Figielek wyglada na bardzo ruchliwego staruszka:cool3:moze by sprobowac z tymczasem i porobic ogloszenia, a na takie cudo napewno sie szybko znajdzie swoj ludz:lol:
  2. Fibi da rade:kciuki:to bardzo madra i kochana sunia i mysle ze jak bedzie miala ludzia tylko dla siebie to sie szybciutko otworzy:lol:zeby Diego sie tak poszczescilo:roll:
  3. zamknac watek?:roll:czegos tu chyba nie rozumiem, jakby wszyscy nagle zapomnieli ze jako Slimak mial juz jeden felerny watek i tez go zamknieto, jakby nie bylo placzu i zadnych emocji po nieudanej adopcji u p.Olimpii, i tak jakby nie uzbierano 3krotnie wiecej niz trzeba bylo na operacje w praktycznie przeciagu tygodnia..... to wszytsko nic????najlepiej prosic o reklamowanie watku a teraz go zamknac, przeciez skoro pieniadze juz nie sa zbierane nei wystarczy ze raz kiedys mossi skrobnie cos w wolnej chwili czy lacrima i starczy, przeciez nikt nie oczekuje wiesci co dzien czy dwa, duzo osob czyta watek nawet niezalogowanych, jeszcze wiecej zaangazowalo sie w pomoc emocjonalnie i tak ma sie to skonczyc:shake::shake:cos Stefek nie masz szczescia w wirtualnym swiecie ale obys mial w rzeczywistosci...Trzymam za Ciebie kciuki kudlaczu:loveu:
  4. [quote name='zuzlikowa']Musiałam sobie wrócić i na spokojnie podelektować sie Stefciem...jak patrzę na niego to wiem czemu te wielguchy tak mnie przyciągają!!! Czyż jest coś słodszego od takiego wielkoluda z takimi maleństwami?:loveu::loveu::loveu:...kochana japka! [URL="http://img22.imageshack.us/i/img9452j.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9725/img9452j.jpg[/IMG][/URL][/quote] taki wujek Stefan z niego:loveu::loveu::loveu:moje wczesniejsze pytanie o fundusze Stefana nie mialo kompletnie na celu przywracania tych "zawirowan":roll:ale dobrze widziec taki ruch u niego:loveu:
  5. :loveu:zapisze sobie:loveu::loveu:
  6. [quote name='Juliusz(ka)']Przyznam szczerze - nie rozumiem co jest grane? Potrzebna ta karma, czy mam ją przekazać dla innego psa?[/quote] moze napisz pw do Weroni,chyba jej jeszcze nie bylo na dogo:roll:
  7. mosii,lacrima,biafra i zuzlikowa:loveu:wielkie dzieki za wiesci, ciesze sie ze Stefek jest jakos zabezpieczony i ze ma sie dobrze, wiem ze u mosii sa maluchy ze smalcowni i pewnie kilka innych stad brak czasu,a Stefek to juz chyba dwa miesiace po operacji:cool3:
  8. ale ciszaaa u Stefanka:roll:czy Stefan ma dostep do finansow z konta Biafry czy na hotel osobno, bo juz mi sie pomieszalo tu wszystko:oops:
  9. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:az mi sie oczy spocily ze szczescia:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:a teraz czekamy na foto relacje :mad::diabloti:
  10. dzis 25:lol:mam nadzieje ze u Misi wszytsko wg planu:razz:i e beda wiesci z nowego domku:lol:
  11. dla mnie to ewidentnie miks rotweilera z labradorem w wydaniu mini:diabloti::diabloti::evil_lol:
  12. a ja zapisze sobie....malutka w dt?
  13. Jork jeszcze tutaj [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/45]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] podalam link do allegro,
  14. brak slow ze szczescia:multi: obawialam sie ze ze swoim charakterkiem moze czekac dluzej a tu prosze:loveu:super wiesci,trzymam kciuki ale niebylby soba jakby czegos nie odwalil wiec wszystko przed nami:mad:
  15. [quote name='Donvitow']Czekam niecierpliwie na rozwój wypadków.[/quote] ja rowniez:multi:tak bardzo sie ciesze i moooocno trzymam aby wypalilo:lol: i jak wy znadujecie takie domki:cool3:
  16. [quote name='agnieszka32']A ja jestem wtajemniczona :cool3: Nie ma to jak mieć imię na "A" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja mam drugie na A:eviltong:wiec moze sie wkoncu ktos wygada:cool3:nikomu nie powiem:diabloti:
  17. [quote name='AgnS']Zważymy, zważymy , jak tylko jakiś dostęp do wagi znajdziemy... :) Póki co, Piesek awansował: Woła jak chce wyjść, i jak tylko jestem w domu to mu się nie zdaża już na podkład robić, w nocy już nie budzi... Ostatni spacer ma o 24tej a pierwszy o 6. W dzień jeszcze nie trzyma tak długo, ale wszystko w swoim czasie :) ehh.. Chciałby pogonić a tu na razie nici, bo okres szczepienny i coraz bardziej mu się to nie podoba, ale znajduje momenty kiedy nie ma żadnych psów i wtedy go puszczam przed blokiem. A goni jak szalony!!! Ptaszki mu się spodobały i oboje z Christianem je gonią :))) Ten Pies to po prostu chodzący wulkan i romantyk w jednym :) Nadal jest taki ufny do wszystkich i zaczepia przechodniów a Ci głupi ludzie go wołają :/ Dzisiaj już wybuchłam i oficjalnie zaczęłam mówić co myślę na ten temat :-/[/quote] :klacz::klacz::klacz:tylko sie cieszyc ze Tofik ma taki domek:loveu::loveu::loveu:klucha jest romatykiem a to ci dopiero:evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='fioneczka']strasznie tu tajemniczo[/quote] i wcale mi sie to nie podoba:mad: nie wspomne juz ze jestem na "c" (jak Cundelki) a nie na A i nie wiem o co chodzi:mad:
  19. matko:-(brakuje mi slow, jeszcze dzis widzilam watek Negro a tu nastepny ONek
  20. :crazyeye:ale on rosnie,jedzonko widac sluzy:cool3:jak sie wkoncu zoganizuje to dorzuce jakies fotki malucha ale moze to potrwac troszke :oops:
  21. strasznie sie ciesze:multi: to przepiekny pies:loveu:
  22. [quote name='agnieszka32']:loveu: cztery anonimowe astoholiczki :evil_lol:[/quote] astoholizm- wspolczesna choroba,wykryta w Polsce zarazliwa i nieuleczalna:evil_lol::diabloti:
  23. [quote name='agnieszka32']Baaaardzo dziękujemy :loveu::evil_lol:[/quote] jedno mnie tylko zastanawia:hmmmm: ze 99% ciotek od bullkow jest na "A" jak amstaff:evil_lol:
  24. [quote name='agnieszka32'] Może jak ab-agnieszka (i ekipa, oczywiście:evil_lol:) się za to weźmie, to jakiś efekt będzie ...[/quote] pewnie ze efekt bedzie,jak sledze wasze watki TTB to wiem jedno, ze drugiej takiej ekipy tu NIMA i nie bedzie:p:loveu:
×
×
  • Create New...