-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Cudeńko "kieszonkowe" Figiel MA DOM WE WROCŁAWIU!
chita replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Figielek wyglada na bardzo ruchliwego staruszka:cool3:moze by sprobowac z tymczasem i porobic ogloszenia, a na takie cudo napewno sie szybko znajdzie swoj ludz:lol: -
zamknac watek?:roll:czegos tu chyba nie rozumiem, jakby wszyscy nagle zapomnieli ze jako Slimak mial juz jeden felerny watek i tez go zamknieto, jakby nie bylo placzu i zadnych emocji po nieudanej adopcji u p.Olimpii, i tak jakby nie uzbierano 3krotnie wiecej niz trzeba bylo na operacje w praktycznie przeciagu tygodnia..... to wszytsko nic????najlepiej prosic o reklamowanie watku a teraz go zamknac, przeciez skoro pieniadze juz nie sa zbierane nei wystarczy ze raz kiedys mossi skrobnie cos w wolnej chwili czy lacrima i starczy, przeciez nikt nie oczekuje wiesci co dzien czy dwa, duzo osob czyta watek nawet niezalogowanych, jeszcze wiecej zaangazowalo sie w pomoc emocjonalnie i tak ma sie to skonczyc:shake::shake:cos Stefek nie masz szczescia w wirtualnym swiecie ale obys mial w rzeczywistosci...Trzymam za Ciebie kciuki kudlaczu:loveu:
-
[quote name='zuzlikowa']Musiałam sobie wrócić i na spokojnie podelektować sie Stefciem...jak patrzę na niego to wiem czemu te wielguchy tak mnie przyciągają!!! Czyż jest coś słodszego od takiego wielkoluda z takimi maleństwami?:loveu::loveu::loveu:...kochana japka! [URL="http://img22.imageshack.us/i/img9452j.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9725/img9452j.jpg[/IMG][/URL][/quote] taki wujek Stefan z niego:loveu::loveu::loveu:moje wczesniejsze pytanie o fundusze Stefana nie mialo kompletnie na celu przywracania tych "zawirowan":roll:ale dobrze widziec taki ruch u niego:loveu:
-
Cudeńko "kieszonkowe" Figiel MA DOM WE WROCŁAWIU!
chita replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
:loveu:zapisze sobie:loveu::loveu: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
dla mnie to ewidentnie miks rotweilera z labradorem w wydaniu mini:diabloti::diabloti::evil_lol: -
a ja zapisze sobie....malutka w dt?
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Czekam niecierpliwie na rozwój wypadków.[/quote] ja rowniez:multi:tak bardzo sie ciesze i moooocno trzymam aby wypalilo:lol: i jak wy znadujecie takie domki:cool3: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']A ja jestem wtajemniczona :cool3: Nie ma to jak mieć imię na "A" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja mam drugie na A:eviltong:wiec moze sie wkoncu ktos wygada:cool3:nikomu nie powiem:diabloti: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgnS']Zważymy, zważymy , jak tylko jakiś dostęp do wagi znajdziemy... :) Póki co, Piesek awansował: Woła jak chce wyjść, i jak tylko jestem w domu to mu się nie zdaża już na podkład robić, w nocy już nie budzi... Ostatni spacer ma o 24tej a pierwszy o 6. W dzień jeszcze nie trzyma tak długo, ale wszystko w swoim czasie :) ehh.. Chciałby pogonić a tu na razie nici, bo okres szczepienny i coraz bardziej mu się to nie podoba, ale znajduje momenty kiedy nie ma żadnych psów i wtedy go puszczam przed blokiem. A goni jak szalony!!! Ptaszki mu się spodobały i oboje z Christianem je gonią :))) Ten Pies to po prostu chodzący wulkan i romantyk w jednym :) Nadal jest taki ufny do wszystkich i zaczepia przechodniów a Ci głupi ludzie go wołają :/ Dzisiaj już wybuchłam i oficjalnie zaczęłam mówić co myślę na ten temat :-/[/quote] :klacz::klacz::klacz:tylko sie cieszyc ze Tofik ma taki domek:loveu::loveu::loveu:klucha jest romatykiem a to ci dopiero:evil_lol::evil_lol: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']strasznie tu tajemniczo[/quote] i wcale mi sie to nie podoba:mad: nie wspomne juz ze jestem na "c" (jak Cundelki) a nie na A i nie wiem o co chodzi:mad: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
:crazyeye:ale on rosnie,jedzonko widac sluzy:cool3:jak sie wkoncu zoganizuje to dorzuce jakies fotki malucha ale moze to potrwac troszke :oops: -
Demonek - pies o błękitnych oczach znalazł nowy dom!!!
chita replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
strasznie sie ciesze:multi: to przepiekny pies:loveu: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']:loveu: cztery anonimowe astoholiczki :evil_lol:[/quote] astoholizm- wspolczesna choroba,wykryta w Polsce zarazliwa i nieuleczalna:evil_lol::diabloti: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Baaaardzo dziękujemy :loveu::evil_lol:[/quote] jedno mnie tylko zastanawia:hmmmm: ze 99% ciotek od bullkow jest na "A" jak amstaff:evil_lol: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Może jak ab-agnieszka (i ekipa, oczywiście:evil_lol:) się za to weźmie, to jakiś efekt będzie ...[/quote] pewnie ze efekt bedzie,jak sledze wasze watki TTB to wiem jedno, ze drugiej takiej ekipy tu NIMA i nie bedzie:p:loveu: