-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
chita replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuje.....sliczna mordka:loveu: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Proszę: [URL="http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30"]www.proequo.pl/article.php3?id_article=30[/URL] i dziękuję :Rose:[/quote] to ja dziekuje, wrzcue nr konta na nk moze akurat ktos dorzuci:cool3: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
W poscie 106 chyba zostalo napisane ze hotel za maj jest zaplacony-wiec ile dokladnie jestesmy na minusie,bo ja nawet nie wiem ile na miesiac ten hotel kosztuje a tu trzeba na czerwiec szybko zbierac, w maju wplace 50zl- jeszcze raz prosze o nr konta bo nadal nie mam:roll: w czerwcu niestety nie wiem czy dam rade ale mysle ze dwie dyszki raczej napewno.... -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
O Calusku juz wszyscy zapomnieli?:-( juz prawie polowa maja, ile nam brakuje do hoteliku?? -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Podniose psinke, jakos cicho tu ostatnio.... -
Psy staruszki - Funia, Liszka, Mika i Kibuś -wszystkie za TM.
chita replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moze na poczatek odmiany zlego losu podarujemy im imiona:oops:naleza im sie, sa wspaniale.... -
PiSdZ - Likwidacja PSEUDOHODOWLI pekińczyków (Otwock) Opisy, str. 11,12
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pekinka_123']Przeczytałam właśnie ten temat na forum. Zrobiło mi się okropnie żal tych psinek. Co jakiś czas oddaję w ramach jakiejś małej pomocy karmę do schroniska więc zastanowiłam się dlaczego by nie pomóc tym psiakom. To chyba jakies małe przeznaczenie bo właśnie rozglądamy się z chłopakiem za jakimś małym pieskiem do naszego domu ( moja dotychczasowa psinka została w domu z moją mamą a ponieważ zawsze towarzyszyło mi jakies zwierzątko albo kilka ;) jest mi trochę samotnie). Czy jest jeszcze możliwość przygarnięcia maleństwa?? Proszę pilnie o jakaś wiadomość. ;)[/quote] Pekinka najlepiej napisz PW do Weroni;) -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Calusek dolaczyl tez tu [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/36]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] :cool3:chcialabym podac nr konta, moze ktos sie zlituje (i sama wplacic niedlugo obiecane pieniazki bo juz mamy maj) dlatego jesli wiadomo na czyje konto wplacamy to prosze o dane:razz: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb:poprostu wspaniale!! teraz to chyba mozemy prosic moda o przeniesienie watku:cool3: jak ja kocham to zdjecie:loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7725/vatikwarta2206.jpg[/IMG] -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Cioteczki-pobudka! Już po wizycie- melduję wszystkim,że widziałam Milusia w realu:loveu: Chciałam,aby to Beatka pisała,bo tylko dzięki niej,była możliwa ta wizyta! Ale nie mogę wytrzymać i muszę napisać- Miluś-teraz Bary:p-jest psem szczęśliwym:loveu: Nie potrafię Wam opisać,jaki on kochany jest- dla niego tylko człowiek się liczy i mizianko i przytulanko:lol: Zobaczył obce kobity i od razu dawaj się rzucać do przytulania:evil_lol: No,wyjątkowo obronny pies:diabloti: Chodzi za p.Ulą krok w krok i tylko jedno mu w głowie;) Jest grzeczny,nie demoluje nic,no trochę podsikał w kuchni i przedpokoju,ale będzie kastrowany niedługo,to zapomni o zaznaczaniu terenu! Wcale nie jest agresywny do psów,jak utrzymywała p.Dziewiałtowska! Ma kochaną koleżaneczkę,która go "przyjęła" do domu,ale jak jej chce wąchać,to mu zaraz pokazuje,gdzie jego miejsce:evil_lol: Za to jemu lepiej smakuje woda z jej miski! W dotyku Miłek/Bary jest szorstki,ale jeszcze nie był "prany"-a czy on w ogóle w swoim życiu był prany?-to może ta sierść dlatego jest taka? I muszę stwierdzić,że jest mniejszy niż myślałam- jest średni,waży 25kg On faktycznie młody nie jest,myślę,że ma ponad 8lat! Fotek napstykałyśmy sporo,ale dopiero późnym wieczorem się tym zajmę- jak mi się uda:oops:[/quote] epe:loveu:ty nie wiesz co te wiesci dla mnie znacza poprostu...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: udalo sie! wkoncu sie udalo Milisiowi:bigcool: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
chita replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']I ja do was dołączyłam:-([/quote] Ciotki! Glowy do gory przeciez Lilunia bedzie miala prywatny ogrod i dwa osobiste koty:diabloti:a ihabe to jeden z najlepszych tymczasow na swiecie a tu tyle bid.... -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
wspaniale:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']No tak. myslalam ze to jest jasne ze Calusek tez.:eviltong::evil_lol:[/quote] pewnie ze jasne bo to jego watek:evil_lol: tyle ze ja go marketingowo promuje:diabloti::eviltong: -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
i jak?nie bylo odzewu z allegro?gdzie ci ludzie maja oczy:diabloti: