Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. zapisuje.....sliczna mordka:loveu:
  2. u mnie juz jest;) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/39]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] wczoraj nawet dostalam maila, pewna osoba chciala wyslac pieniazki w liscie,ludzie potrafia tez byc wspaniali:loveu:
  3. na allegro poszlo 65:multi: jak to powiedziala bea m "nie krepujcie sie ":cool3::lol:jeszcze 135 cegiel do wziecia :cool3::evil_lol:
  4. [quote name='MyrkurDagur']Tak tu cicho u Ciebie Misieńko... :shake:[/quote] widzialam Misi allegro, do tego ma duzo ogloszen i nic....:shake::-(przeciez to taki piekny i wdzieczny psiak, nawet na zdjeciach to widac!! Domku gdzie jestes:mad::-(
  5. allegro super:lol: to idziemy kupowac cegielki:cool3:
  6. [quote name='Greven']Proszę: [URL="http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=30"]www.proequo.pl/article.php3?id_article=30[/URL] i dziękuję :Rose:[/quote] to ja dziekuje, wrzcue nr konta na nk moze akurat ktos dorzuci:cool3:
  7. W poscie 106 chyba zostalo napisane ze hotel za maj jest zaplacony-wiec ile dokladnie jestesmy na minusie,bo ja nawet nie wiem ile na miesiac ten hotel kosztuje a tu trzeba na czerwiec szybko zbierac, w maju wplace 50zl- jeszcze raz prosze o nr konta bo nadal nie mam:roll: w czerwcu niestety nie wiem czy dam rade ale mysle ze dwie dyszki raczej napewno....
  8. O Calusku juz wszyscy zapomnieli?:-( juz prawie polowa maja, ile nam brakuje do hoteliku??
  9. to bedzie bardzooo kosztowne leczenie:-(czy ktos moze zrobic allegro cegielkowe??BLAGAM ja pokryje koszty
  10. sa rzeczy na tym swiecie ktorych nidgy nie zrozumiem:-( :crazyeye:psina jest poprostu piekna
  11. Wiadomo co z Romkiem i tym potencjalnym domkiem?:razz:
  12. Podniose psinke, jakos cicho tu ostatnio....
  13. :multi::multi:wyglada cudnie:multi: czy aby napewno nam psiaka nie podmienilyscie:evil_lol::mad::diabloti:
  14. moze na poczatek odmiany zlego losu podarujemy im imiona:oops:naleza im sie, sa wspaniale....
  15. wiem ze maja ogloszenia ale w weekend postaram sie kilka zrobic,moze zadziala...narazie jedynie tak moge pomoc:oops:
  16. [quote name='Pekinka_123']Przeczytałam właśnie ten temat na forum. Zrobiło mi się okropnie żal tych psinek. Co jakiś czas oddaję w ramach jakiejś małej pomocy karmę do schroniska więc zastanowiłam się dlaczego by nie pomóc tym psiakom. To chyba jakies małe przeznaczenie bo właśnie rozglądamy się z chłopakiem za jakimś małym pieskiem do naszego domu ( moja dotychczasowa psinka została w domu z moją mamą a ponieważ zawsze towarzyszyło mi jakies zwierzątko albo kilka ;) jest mi trochę samotnie). Czy jest jeszcze możliwość przygarnięcia maleństwa?? Proszę pilnie o jakaś wiadomość. ;)[/quote] Pekinka najlepiej napisz PW do Weroni;)
  17. Calusek dolaczyl tez tu [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/36]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] :cool3:chcialabym podac nr konta, moze ktos sie zlituje (i sama wplacic niedlugo obiecane pieniazki bo juz mamy maj) dlatego jesli wiadomo na czyje konto wplacamy to prosze o dane:razz:
  18. :sweetCyb:poprostu wspaniale!! teraz to chyba mozemy prosic moda o przeniesienie watku:cool3: jak ja kocham to zdjecie:loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7725/vatikwarta2206.jpg[/IMG]
  19. [quote name='epe']Cioteczki-pobudka! Już po wizycie- melduję wszystkim,że widziałam Milusia w realu:loveu: Chciałam,aby to Beatka pisała,bo tylko dzięki niej,była możliwa ta wizyta! Ale nie mogę wytrzymać i muszę napisać- Miluś-teraz Bary:p-jest psem szczęśliwym:loveu: Nie potrafię Wam opisać,jaki on kochany jest- dla niego tylko człowiek się liczy i mizianko i przytulanko:lol: Zobaczył obce kobity i od razu dawaj się rzucać do przytulania:evil_lol: No,wyjątkowo obronny pies:diabloti: Chodzi za p.Ulą krok w krok i tylko jedno mu w głowie;) Jest grzeczny,nie demoluje nic,no trochę podsikał w kuchni i przedpokoju,ale będzie kastrowany niedługo,to zapomni o zaznaczaniu terenu! Wcale nie jest agresywny do psów,jak utrzymywała p.Dziewiałtowska! Ma kochaną koleżaneczkę,która go "przyjęła" do domu,ale jak jej chce wąchać,to mu zaraz pokazuje,gdzie jego miejsce:evil_lol: Za to jemu lepiej smakuje woda z jej miski! W dotyku Miłek/Bary jest szorstki,ale jeszcze nie był "prany"-a czy on w ogóle w swoim życiu był prany?-to może ta sierść dlatego jest taka? I muszę stwierdzić,że jest mniejszy niż myślałam- jest średni,waży 25kg On faktycznie młody nie jest,myślę,że ma ponad 8lat! Fotek napstykałyśmy sporo,ale dopiero późnym wieczorem się tym zajmę- jak mi się uda:oops:[/quote] epe:loveu:ty nie wiesz co te wiesci dla mnie znacza poprostu...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: udalo sie! wkoncu sie udalo Milisiowi:bigcool:
  20. Misia ....:painting: Lulka daj znac jak paczuszka dojdzie bo jak nie to ja sie z ta poczta rozlicze:mad:
  21. [quote name='Energy']I ja do was dołączyłam:-([/quote] Ciotki! Glowy do gory przeciez Lilunia bedzie miala prywatny ogrod i dwa osobiste koty:diabloti:a ihabe to jeden z najlepszych tymczasow na swiecie a tu tyle bid....
  22. wspaniale:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  23. [quote name='ab-agnieszka']No tak. myslalam ze to jest jasne ze Calusek tez.:eviltong::evil_lol:[/quote] pewnie ze jasne bo to jego watek:evil_lol: tyle ze ja go marketingowo promuje:diabloti::eviltong:
  24. i jak?nie bylo odzewu z allegro?gdzie ci ludzie maja oczy:diabloti:
×
×
  • Create New...