Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='Ciencienia']Jejkuś, proszę napiszcice na której stronce jest nr konta, bo robię przelewy i pozaznaczałam sobie różne strony z różnymi bidulkami, że juz nie wiem gdzie jest ta z numerem konta dla Jorka.[/quote] konto na 1 stronie:roll: [COLOR=Purple][B][SIZE=3][B]Pogotowie i Straż dla Zwierząt[/B][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Plac Pocztowy 4/6[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]64-980 Trzcianka [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Bank PKO BP S. A. w Czarnkowie[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]87 1020 3844 0000 1702 0048 1093[/SIZE][/B] [B]dopisek: Onek JORK Poznań[/B][/COLOR]
  2. trafilam tu przypadkiem i prosze co widze:crazyeye::crazyeye::crazyeye: pierwszy raz widze zeby ogrod byl wazniejszy od milosci i poswiecenia:crazyeye: i to ma byc ta racjonalna decyzja? Pani Bogusia z n-k napisala mi kiedys ze byla na dogo goscinnie-podziwia ale to nie miejsce dla niej...teraz wiem co miala na mysli, bo pewnie wlasnie ktos nadgorliwy by do niej pedzil odebrac jej trzy kalekie psy z malego mieszkanka na 3 pietrze w centrum Trojmiasta,wkoncu emerytka wiec nie wystarczająco kocha.....:roll: a ja juz widze te haciendy z hektarowymi dzialkami bijace sie u Lune szkoda tylko ze na watku zbiorczym jakos psow nie ubywa:shake: oj Lunka gdybys tylko mogla mowic to moze niektorzy by zrozumieli ze w zyciu czasem nie tylko wygody sie licza.przykre to wszystko i to bardzo:-(
  3. Jaaga poszedl dzis skromny przelew na Stellunie,daj znac jak kasa dojdzie:lol: no to tak po cichu trzymam za domek;)
  4. mam kilka ogloszen,narazie maluch: [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=45975]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/gielda_psow]Giełda psów - Jest śliczna, wygląda jak mix owczarka niemieckie[/url] [url=http://www.4lapy.info/ogloszenia_kupie_sprzedam_psa_4lapy_info.html]Ogloszenia Kynologiczne - - 4Łapy.info 4lapy.info Portal Miłośników Psów i Kotów, ,karmy dla psów, karma dla psa, karmy dla kotów, karma dla kota, karmy dla zwierząt, pokarmy dla zwierząt, artykuły dla zwierząt, pożywienie dla zwierząt, pokarm, żywie[/url] [url=http://torun.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/334419-tygodniowy_szczeniak_szuka.html]11-tygodniowy szczeniak szuka domu, Toruń, Społeczność, zwierzaki, kujawsko-pomorskie[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id141742.html]11 tygodniowy szczeniak szuka domu / Psy > Pozostałe[/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6965,Lw==.html]Szerszen to kochany ok 11-tygodniowy szc / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,34282702,kat,2364,podgladogloszenia.html]Oddam - Zwierzęta - Ogłoszenia - WP.PL[/url] narazie tyle jutro cd:oops:
  5. [quote name='wisienka86'] Jeśli będę w stanie postaram się pomóc jak tylko będę mogła, chociaż nie wiem jak fotograf by to mógł rozwiązać ;-) [/quote] hehe wisienka fotograf zawsze sie przyda do obfocenia bid i niekoniecznie potrzebujemy tu wypasionych aut i starbucksow czy basenow w tle;) [SIZE=1][COLOR=Teal]Witt a tys jest z mojej kochanej bydg.[/COLOR][/SIZE][COLOR=Teal]:loveu:[/COLOR]
  6. [quote name='fioneczka']trzeba było powiedzieć że ona na dywany nie leje ... leje na łóżko bo musi mieć miękko :diabloti: [/quote] :roflt::roflt::roflt:Stellunia jest piekna i mysle ze bedzie zainteresowanie byle jakis kretyn jej nie dostal:shake:ale mysle ze to akurat wykluczone;)
  7. [quote name='Jaaga']Kobiety drogie, takie zachowania to dla mnie nowość. Jak mój Tomi rozpycha się w łóżku, to biorę go w dłoń i przekładam obok :evil_lol:.[/quote] to teraz tak samo tyle ze rozmiarówka sie zmienila i moze sie nie zmiescic w dloni:evil_lol:
  8. [quote name='JUSTINE.24'] Nie tylko tutaj, tak mi się zdawało że znam skądś te fotki, tutaj w połowie strony jest "łapka Czarusia" : [URL="http://www.network54.com/Forum/42436/viewall-page-362"]Bulldogs World Bulldog Discussion forum (Viewall Page 362 )[/URL][/quote] :angryy:tak sobie mysle ile to trzeba czasu zeby wyszukac te wszystkie foty na tylu roznych portalach i wymyslec historyjke...szok ja dopiero po przywroceniu postwo przez moda widze ze bylo jeszcze zdjecie grzbietu:shake:napewno z innego zrodla.....
  9. [quote name='grilleiro'] Ja ze swej strony na koniec przesyłam kocie ''mrrraaauuu'' wszystkim Dogomaniaczkom, które namiętnie rozmawiały o nowych ''kocurach'' na forum :diabloti: Niby jeszcze na dobre jesieni nie mamy, a tu już tak marcowo się robi...:loveu:[/quote] nooo i dlatego mi sie wydaje ze szybko stad kocury nie zwieja:diabloti:glodnemu chleb na mysli:evil_lol: [quote name='rozi']Ja ci mogę wybaczyć, to u mnie kosztuje 3500zł. Przelej tę kwotę na konto Schroniska w Rudzie Śląskiej, w tytule wpłaty wpisz "na hotelowanie starych psów w czasie remontu".[/quote] :klacz::klacz::klacz:no i jeszcze kilkaset takich zobowiazan :evil_lol:........ [quote name='Amit'] nasza rozmowa w znanych Ci okolicznościach zapewniła to, że sprawa na pewno się nie rozmyje. Proszę o przesłanie danych zgodnie z zaleceniem prowadzacego dochodzenie. Pozdrawiam Amit[/quote] Same dobre wiesci z rana...domniemam ze rodzice juz wiedza:lol: [quote name='Witt'][B] Jasny gwint jesteście dziewczyny wyposzczone??? to się baaardzo dobrze składa bo ja również :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] nooo i znowu sie zaczyna:mad::diabloti:
  10. [quote name='pinkmoon']Ja wysłałam do właścicielki tej suczki pomeranian. Niestety nie udało się skontaktować z właścicielką wyżełki z połamaną łapą, mail podany na jej stronie nie działa. Amit wczoraj wysłał mi PW z którego wynikało że oni również z Frotką biorą pod uwagę wykorzystanie tego przykładowego listu, więc nie pisałam więcej, żeby ewentualnie nie wcinać im się i nie dublować działań.[/quote] ok,dzieki:lol: wazne by bylo zeby wlasnie z panstwem od Kii sie skontaktowac bo jak przegladala zdjecia to tylko oni mieli zaznaczone ze wszytskie prawa zastrzezone etc ale to de facto nie zmienia faktu ze inne tez obejmuja prawa autorskie :roll: to fakt ze lepiej niech tym sie zajmie ktos wyznaczony bo jakbysmy wszyscy zaczeli do nich pisac to dopiero bylby jubel:diabloti:atak klonow z polski:evil_lol:
  11. jak sie strasznie ciesze:sweetCyb:ten maluch ma w sobie cos co pozwoli w sekundzie rozkochac w sobie kazdego:loveu: no i przeczytalam ze "on bardzo lubi jeść... kotki" :evil_lol:ehhh
  12. a na czym stanela sprawa z wysylaniem maili do wlascicieli psiakow ze stanow? pinkmoon wysylalas cos czy czekamy?
  13. [quote name='Agnezia']Witam to mój pierwszy post na dogomani. Nutka była pierwszym psem, któremu zamierzałam pomóc finansowo zwłaszcza, że to moja ukochana rasa. Ale trudno znajdę inną biedę. Nie martwcie się ludzie, którzy chcą pomóc nie uciekną przez jedną Martę czy jak jej tam. Pozdrawiam ;)[/quote] Agnezia:loveu::multi:nic straconego:cool3:jest fundacja pomocy boksiom i nawet skarpeta boksiowa:lol:
  14. [quote name='Ania+Milva i Ulver']He he...właśnie się czaiłam czy to napisac...ale dobrze,że ty to zrobiłaś- będzie na ciebie:diabloti::eviltong: A to maluchy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedno-serce-nie-da-rady-serce-pipi-podopieczni-w-potrzebie-posty-inf-1-6-a-133467/index99.html#post12952391[/URL][/quote] Wspaniale:multi:przynjmniej nie zmarzna razem:razz:
  15. Aniu a tekst jest jakis do ogloszen czy pisac tak od siebie,bo te kilka zdan to moge sklecic ale wyciskacza lez to raczej nie bedzie:evil_lol: Szerszen ma kilka miesiecy? a Mamusia?bo chyba przeoczylam:oops:
  16. [quote name='Doda_']Oj nie mój bazarek... Ja go tylko zrobiłam.. A rzeczy podarowane przez :loveu: wlasnie cantadorre :loveu: tak szybko poszły... razem wszystko byloby ok. 80 zl czy juz dzis zakonzyc bazarek czy moze poczekac jeszcze tydzien?[/quote] bazarek super,sama sie zastanawialam czy nie licytowac:cool3:ale jakos skarbonka odmawia wspolpracy:mad:,moze poczekajcie bedzie licytacja i uzbiera sie wiecej bo obrazki przesliczne:lol:
  17. [quote name='grilleiro']Witam wszystkich Forumowiczów. Trafiłem na Wasze forum z Wykopu (niestety, nie udało Wam się przeprowadzić całej akcji cichaczem ;) ) i przyznam szczerze, że z zapartym tchem przeczytałem cały wątek (od dechy do dechy) dotyczący ''Nutki'' i jej ''wybawicielki''. Przede wszystkim chciałem Wam wszystkim pogratulować udanej akcji, dzięki której błyskawicznie dorwaliście oszustki :) Panny Chmielewskie mają już na pewno nauczkę do końca życia, że kłamstwo i oszustwo nie popłaca. Oczywiście powinna spotkać je z tego powodu jak najsurwosza kara, co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Wiem, że każdy popełnia jakieś tam błędy, ale skoro one robiły takie wałki z premedytacją na ogólnopolską skalę, doskonale wiedziały, co czynią... Ja osobiście nie mam żadnego szacunku do ludzi, którzy w tak perfidny sposób naciągają innych... Tak samo, jak nie wierzę im w żadne słowo ich skruchy, bo takie perfidne dranie nie mają sumienia, skoro są gotowe do tego typu przekrętów kosztem bezdomnych zwierząt. I nie wierzę w żadne ''tak mi dopomóż Bóg'', bo tacy ludzie nie mają Boga w sercu... Skoro tu jestem, to pozwolę sobie jeszcze wrzucić kolejną rzecz, którą znalazłem na Wykopie... Może to da im jeszcze bardziej do myślenia... [/quote] grilleiro Witaj:lol:moze bedziesz czestszym gosciem na dogo bo jak juz napisano to jest jak narkotyk a wiem z autopsji;)perfidne to bylo zaplanowane dzialanie przez kilka ladnych miesiecy, to nie jest osoba ktora potrzebowala np 200zl i odpuscila to jest osoba ktora w brutalny sposob zaczela dorabiac w necie.przypomne ze koszty jej rzekomych ksiazek pokrylaby sama coronaaj wplacajac 500zl na Pusie,ale to malo trzeba bylo poszukac bardziej brutalne zdjecia i szukac bardziej brutalnych metod,czytajac te watki za jedno laske podziwiam-za wyobraznie-łgała z nut az trudno wierzyc...
  18. [quote name='Betbet']Chyba nie mam sił czytać 60 stron wątku, ale widzę, że poszedł niezły prekręt:/[/quote] to juz 60 stron:crazyeye:to ja z czystym sumieniem zaoffuje a nadmiar energii mozna zuzyc tu:razz: tylko prosze nie linczowac:diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tylko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach-145575/[/url] albo [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/teraz-albo-nigdy-zmieniamy-prawo-zasypmy-poslow-mailami-134409/[/url] a tymczasem poczekajmy na konkrety;) [SIZE=1]ps. Littrerka:loveu:dzieki ze nadal wierzysz i ufasz;):loveu:[/SIZE]
  19. [quote name='dorobella']Na nk wypowiada się ktoś, kto był na wątkach dogo, że policja ma dane imię i nazwisko z przelewów i że to nie jest Marta, osoba ma w miejscowości wpisane Gniezno.[/quote] no pomijajac ze z Gniezna i Witkowa jest jeszcze jedna dziewczyna tyle ze figuruje jako chyba MArtusia czy Martynka (?) dlatego blagam zanim dodacie komentarz zastanowcie sie bo bedzie syf!
  20. pisalam do modow na n-k i co? "czas oczekiwania na odpowiedz nie powienin przekroczyc 48h":shake: kto ma konto na wykopie niech i tam napisze,gorzka dzieki za link...
  21. [quote name='Jaaga']Mnie też jest jej szkoda i dlatego ją rozpuszczam. Tylko po rozmowie z Adą, boję sie, żeby nie przesadzić z pozwalaniem jej na wszystko. Nie mam doświadczenia z takimi psami. Nie wiem, jak reagować w sytuacjach, kiedy ona próbuje straszyć zębami. Moje "nie wolno" na wiele nie pomogło. jest miła, ale uparta. Najpierw pokazuje zeby, a za moment się tuli i łasi. Najśmiesza jest kiedy sie cieszy, zarzuca wtedy dupką na obie strony i próbuje machać swoim kikutkiem ogona. Wygląda pociesznie.[/quote] :loveu::loveu::loveu:to akurat fakt,rozpieszczac chyba nie mozna bo ona jeszcze mlodziutka,najwazniejsza to stanowczosc,mala musi wiedziec kto tu rzadzi:roll:
  22. [quote name='Laima']W głowie się mieści :mad:. Będzie doniesienie do prokuratury, tak? Nie doczytałam wątków - skąd one brały potrzebujące psy? Czy to była fikcja?[/quote] info od Amit z drugiego watku: [quote name='Amit']Sprawa zgłoszona na Policji. W uzgodnieniu z Policją proszę osoby pokrzywdzone o przekazywanie na moje PW informacji o dacie kwocie i numerach kont, na które dokonywano wpłaty.[/quote] link powyzej....
  23. ludzie drogi usuncie nasz watek i jej profil z tego zasranego wykopu!!!!!!!!!tylko w ostatnich minutach pojawilo sie kilkanascie komentarzy,przeciez to do cholery nam nie pomoze-to jest ujawnianie czyis danych!ja akurat wierze ze to ona bo zbyt duzo na to wskazuje ale to nie musi byc lincz ludzi ktorym wogole na tym nie zalezy,to sie powoli robi chore tym bardziej ze nie mamy czarno na bialym jakis konkretow,mi zalezy na ukaraniu jej zgodnie z prawem a nie na publicznych wyzwiskach.
  24. no to musi byc dom z ogrodem i moga byc koty:evil_lol:nie wiem co poradzic z tym jej zachowaniem,bidulka nadal przezywa stres:shake:tak mi jej szkoda,
  25. [quote name='coronaaj'][B][COLOR=red]:crazyeye:Ja wplacilam na Pusie 500zl na operacje, wiem ze byl drugi darczynca 400zl....:placz::placz:sumienia nie maja, okradaly biedne psy...[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]nie przejdzie im to na sucho, oj nie..:diabloti::diabloti:.rodzicow trzeba skarzyc bo niepelnoletnie:mad::mad::mad::mad:Na Bruna chyba 80zl no i jakie sa inne watki gdzie uprawialy ten proceder???:angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/B][/quote] Coronaaj pilnie skontaktuj sie prosze z Amit z tego watku-tam jest wiecej szczegolow,okazalo sie ze byly rozne konta na rozne osoby (kuzynki Chmielewskie) ale najwazniejsze zeby znalesc wszystkich poszkodowanych dlatego prosze sprawdzcie dokladnie bo moze sie okazac ze jak oszukala na zbyt 'malo' to nic jej nie zrobia... podaje link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index48.html[/URL]
×
×
  • Create New...