Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='agnest']Jeszcze taka bzdurka. Bruno w pierwszych zdjęciach tych "chorszych" ma naderwane prawe ucho prawie centymert co zwraca uwagę a wyleczony już miał uszko bez skazy. To były dwa psy różne. Tylko dlaczego teraz dopiero to widzę!!![/quote] tak bylo tez z Pusia no a Punta to juz rażąca różnica,spojrzcie tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ma-dom-punta-znalazla-kochajacy-domek-138455/index16.html[/url] post 158 i 159 zacytowany przez gamete,sunia nie ma blizn to raz i jakos w nowym domku biala plamka na nosku jej zniknela i to niejedna:diabloti:
  2. [quote name='malawaszka']BOKSIA Z ALLEGRO TO NIE TA? [URL="http://www.flickr.com/photos/lbr/2343071237/in/set-72157610096817166/"]NikiyaCone-03 on Flickr - Photo Sharing![/URL][/quote] tak tak to ta, dzieki
  3. [quote name='gameta']Chita powklejaj, to Pinkmoon będzie mogła maile powysyłać ;)[/quote] Pusia to prawdopodobnie kilka psiakow..jedno z jej zdjec pojawilo sie od tego uzytkownika [URL="http://www.flickr.com/photos/donnitamae/2961282557/"]Relaxing At Home on Flickr - Photo Sharing![/URL] ale byc moze sa i inne,zdjec sa setki nie moge odnalesc tego z pierwszej strony byc moze to ten? [URL="http://www.flickr.com/photos/donnitamae/2163153813/"]Bathtime for Sarie.. on Flickr - Photo Sharing![/URL] watek pusi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-suczka-pomeranian-moze-znow-widziec-szukamy-ds-140015/[/URL] Czarus to ten psiak: [URL="http://www.flickr.com/photos/68151963@N00/393091655/in/photostream/"]Stades entropion surgery Day 1 on Flickr - Photo Sharing![/URL] aczkowliek przegladajac zdjecia tego uzytkownika nie natknelam sie na ta fotke przy basenie wiec nie wykluczone ze jest tez inny,takich bulldozkow akurat tam nie brakuje a fotek pare tysiecy:shake: watek Czarka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pomocy-zostawiony-w-lesie-na-smiercionosnej-lince-czarek-juz-w-nowym-domku-141529/index24.html#post12948140[/URL] watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mix-chihuahua-szuka-domu-ma-dom-128119/index2.html[/URL] ma dosc niewyrazne zdjecia i tych nie udalo mi sie znalesc ale jesli mieszka pod bydgoszcza to jak niedlygo bede w PL chetnie odwiedze Misie bo to blisko mnie:angryy:watek zostal zalozony w grudniu 2008 wiec moze juz nie ma zdjec niezbierano kasy bo bardzo szybko znalazl sie chetny wiec oczywiscie Misie wyadoptowano 'wczesniej'..... Gonzo-watek z lutego,prawdoopodobnie dla zbudowania sobie 'opini' na dogo...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ma-juz-dom-piekny-owczarek-niemiecki-po-przejsciach-130704/?highlight=gonzo[/URL] pracuje nad Bruno ale net mi strasznie przerywa:angryy: ta wiemarka opisana ;) a Nutka tu : [URL="http://www.flickr.com/photos/lbr/2665365181/in/set-72157610096817166/"]Robin_2 on Flickr - Photo Sharing![/URL] pracuje nad Punta ale cos nie moge znalesc i tego boksia z allegro ale mysle ze to kwestia czasu,postaram sie poszukac na stronach fundacji z us bo mysle ze tez stamtad jest np ten dobek.....
  4. Ale sie Szerszen rozbrykal:lol: [SIZE=1]Aniu a toto biale,pikne w kojcu po Fibi i Diego to co to[/SIZE]:oops::loveu:
  5. ja mam linki do amerykanskich fotek Pusi,Czarusia i paru innych jakby byly potrzebne:shake:wszytsko na flickrze....
  6. sa pierwsze efekty utraty zaufania:-(dzis od godz 19.00 6 osob usunelo moje konto z listy znajomych mimo ze nie mam jej fotek w galerii ale wydaje mi sie dosc dziwny zbieg okolicznosci-jeszcze nigdy nic takiego sie nie dzialo:-( [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19442438"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] dlaczego musza cierpiec psiaki,q***wa normalnie nie mam slow zebys sie w piekle smazyla:angryy:
  7. [quote name='Inez de Villaro']Te panienkę trzeba chyba przywołac do porządku...prokurator by sie przydał. Mamy dane, adres namiary...trzeba działać![/quote] no wlasnie sie odezwala uciemiezona istotka na watku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index22.html[/url] biedactwo na ksiazki nie mialo:angryy:
  8. [quote name='aga_krzys']to znowu jakaś ściema:angryy:. Zaraz nie wytrzymam i wsiąde w samochód i podjadę do Ruchocinka. To zaledwie 10km od mnie.[/quote] ja bym nawet nie czekala:angryy: a Tobie martusia nawet kredyt nie pomoze.nadszarpnelas zaufanie at ego zaden kredyt nie splaci...:angryy:
  9. [quote name='Asior']a coroonaj wpłaciła kupe kasy na nią :placz:[/quote] Asior cooronaj trzeba o tym powiadomic bo Ci co wplacili moga zlozyc zawiadomienie a dopiero jak sie iles tam takich zgloszen zbierze (?) mozna wyciagac konsekwencje, i trzeba tak zrobic bo inaczej cale dogo nie ma sensu jezeli byle cham moze naciagac ludzi.....
  10. [quote name='martuss']Przepraszam wszystkich za moje zachowanie. Wiem, że zrobiłam źle i jest mi z tym bardzo ciężko. Wasze pieniądze nie poszły na rozrywki, bzdety itp. Jestem osobą niezamożną, w ciężkiej sytuacji materialnej, a pieniądze zostały przeznaczone na zakup ubrań i podręczników, za które dałam 400 zł. Wiem, że postąpiłam źle i wykorzystałam Waszą miłość i empatię do zwierząt. Jest mi z tym bardzo ciężko, a łzy same płyną mi po policzkach. Raczej wyje jak bóbr, bo zmusiła mnie do tego moja obecna sytuacja. Ten kto zna życie wielodzietnych rodzin, gdzie nie ma stałej pracy, a każdy dzień jest obawą o kolejne jutro to będzie wiedział, dlaczego to zrobiłam. Nie mam pstro w głowie, twardo stąpam po ziemi i doskonale wiem, że postąpiłam wobec Was niesłusznie i źle. Zdobyłam się na cywilną odwagę, aby tutaj napisać i proszę o wybaczenie. Nadal chcę się uczyć i zdobyć wymarzony zawód. Chcę także odesłać zaksięgowane pieniądze, które wpłynęły na konta. Chcciałabym załątwić tę sprawę polubownie. Przede mną całe życie, nauka, nowa rodzina - i nie przeczę, że się boję. Proszę Was o niemieszanie mnie z błotem i zawiadamianie policji. Jestem całkowicie odpowiedzialna za swoje postępowanie i zapewniam, że to się więcej nie powtórzy. Państwo przeznacza na biedniejszych minimalne zasiłki, które ledwo starczają na żywność i opłacenie rachunków, nic mnie nie usprawiedliwia, ale głównie bieda popchnęła mnie do tego czynu. Proszę Was o wybaczenie i jeszcze raz przepraszam. Proszę także o niebanowanie tego konta do czasu aż wyślę pieniądze. Żałuję tego, co się stało i przyrzekam, że nigdy więcej nie przyjdzie mi do głowy taki pomysł. Wszystko, co napisałam jest prawdą i tylko prawdą. Tak mi dopomóż Bóg! Marta[/quote] Martusia a Monisia nie ma tyle odwagi cywilneji tez taka biedna ze na ksiazki nie bylo. to sie mamusi a ostro zdziwi ze te ksiazki u wa takie drogie:angryy:niech cie szlag trafi chora istoto, kilkanascie wspanialych istnen przez Ciebie zostalo pozbawione szansy a kilkadziesiat kolejnych dopeiero straci...i ten twoj Bog ci tu nie pomoze.
  11. [quote name='gameta']I z kolejnego profilu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mix-chihuahua-szuka-domu-ma-dom-128119/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ma-juz-dom-piekny-owczarek-niemiecki-po-przejsciach-130704/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/watek-zbiorczy-psow-do-adopcji-pani-ali-133630/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/terierkowata-milka-ma-dom-137570/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bruno-juz-w-nowym-domku-139368/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pomocy-zostawiony-w-lesie-na-smiercionosnej-lince-czarek-juz-w-nowym-domku-141529/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulamek-sekundy-zlamal-moje-zycie-potrzebny-rc-sensible-143990/?highlight[/URL]= [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/luna-loczek-szukaja-domu-145930/?highlight[/URL]= Cóż, większość dzis wyedytowana - mam nadzieję, że mod przywróci co trzeba :) Wiem, że się da, bo u Pipi na atku się udało :) swoją droga mało kto może się pochwalić 100% adopcji ... ;)[/quote] jest tez Czarus:angryy: [URL="http://www.flickr.com/photos/68151963@N00/393091655/in/photostream/"]Stades entropion surgery Day 1 on Flickr - Photo Sharing![/URL] :angryy::angryy::angryy::angryy:
  12. jest i Czarus:angryy::angryy: [url=http://www.flickr.com/photos/68151963@N00/393091655/in/photostream/]Stades entropion surgery Day 1 on Flickr - Photo Sharing![/url]
  13. [quote name='gameta']I jeszcze: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ma-dom-mloda-suczka-luna-szuka-ds-140016/[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-suczka-pomeranian-moze-znow-widziec-szukamy-ds-140015/[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bruno-juz-w-nowym-domku-139368/index25.html#post12946334[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/znalazl-dom-staruszek-po-ciezkim-wypadku-czeka-137735/?highlight[/URL]=[/quote] a oto pusia u doktorka:angryy::angryy::angryy::angryy: [url=http://www.flickr.com/photos/donnitamae/2961282557/]Relaxing At Home on Flickr - Photo Sharing![/url]
  14. mam cie *&*^&%$:angryy: [URL="http://www.flickr.com/photos/donnitamae/2961282557/"]Relaxing At Home on Flickr - Photo Sharing![/URL]
  15. Pusia to prawdpodobnie ta sunia: [url=http://www.flickr.com/photos/donnitamae/2961364157/]Relaxing At Home on Flickr - Photo Sharing![/url] zreszta pomeranianow na flickrze nie brakuje:angryy:
  16. no pieknie to juz jest przestepczosc zorganizowana:angryy: a czy ktos wplacal na te jej inne nicki-moze te konta by porownac
  17. jak sie szanowna blue lagoon nie wypowie to nie odmowie sobie przyjemnosci powiadomienia jej szkoly:mad::mad:
  18. fioneczka na drugim watku podala wlasnie to:angryy: [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=701559095]Pomóż wyleczyć potrąconą bokserkę! (701559095) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  19. [quote name='fioneczka']własnie osoba nie zwiazana z dogo podesłała mi cos takiego [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=701559095"]Pomóż wyleczyć potrąconą bokserkę! (701559095) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] tresć rozmowy - (część) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]a jak wpiszesz w google maila [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][email protected][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] to ostatni wynik ukazuje sie : swinki morskie wejdz tam ta mała tez tam macza palce[/FONT][/COLOR][/quote] na aukcji poszly dwie cegielki,trza powiadomic allegro i ta osobe-moze zlozyc zawiadomienie o oszustwie....
  20. [quote name='ojsterek']Cytuję ze zdjęciami aby nie zginęło :angryy:[/quote] jak usunie z serweru to i tak znikna pewnie:angryy: a tak sobie patrze ze ten psiak w jakiejs wsi byl na tymczasie a starbucksa kawiarnie tam mieli...ciekawe nie wiedzialam ze sa juz w polsce poza wawa i wroclawiem a juz napewno w tym jej witkowie :razz:
  21. wlasnie tu trafilam:angryy:jakbym cie gowniaro dorwalo to bys miala z **** jesien sreniowiecza:angryy::angryy::angryy: latwo bedzie przesledzic historie konta bo wszytskie wplywy beda z tytulami (psimi) i saldo podejrzewam bedzie pokazne ale jest jeszcze dosc istotna sprawa na tym watku Kii (na flickrze)tam jest wyraznie napisane ze wsyztskie prawa zastrzezone a zdjecia autorskie wiec nalezy Panci Kii to zglosic...
  22. to sie dziewucha najezdzi w ciagu tygodnia:evil_lol:fajnie ze domek wypalil:multi::multi: i oczywiscie wspomialas panci o obowiazku zalogowania sie i prowadzenia bloga Pszczolki:diabloti::mad::diabloti:
  23. super.miejmy nadzieje ze teraz juz pojdzie z "gorki" i sie choróbska od Miski odczepia:pCiesze sie strasznie ze tak trafila,widac dlugie czekanie na domek sie opłacilo:multi::loveu:pozdrawiamy Miske i jej pancie:loveu:
  24. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Jej jak sie uda z Pszczółką to będzie superowo:multi::multi: CC wysyłam ci pw!! A trójka bardzo dobrze- dzis kupa już w miarę normalnej konsystencji;) Bawia się piszczacymi zabawkami i butelka plastikową. Szerszeń lata jak szalony- jest smieszny strasznie. Muszka bardzo kochana...TZ myslał,ze ona to tez szczeniak;)[/quote] bo jak na mamuske tych gremlinkow to z niej kurdupel jest:evil_lol: fajnie jakby sie Pszczolce udalo,slodki pychol ma.
  25. [quote name='Jaaga']Zaraz zmienię allegro Stelli. Sunia dziś jest odmieniona. Sama wszystko zjadła. Na spacerze zrobiła sama kilka kroków, a mocz bez krwi :multi:. Jesli chodzi o pomoc finansową na utrzymanie Stelli, to mogę oczywiście podać na PW moje konto. Jeszcze muszę wykupić leki, bo podawałam jej swoje, ale nie zostało mi ich aż tyle.[/quote] dziekuje za pw:loveu: jeszcze dzis skrobne jakis przelew,tak sie ciesze ze Stellunia lepiej,zakochalam sie w niej :loveu::oops:zdrowiej piekna:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...