-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Jaaga'] Coraz wiecej osób odwiedza naszą Stellę.[/quote] Sledze watek od paru dni a dzis to chodzilam jak struta przez te krwawienia:-(,tak sie ciesze ze wszystko wraca do normy:multi: i tak cholernie zaluje ze mieszkam tak daleko,chetnie wplacimy grosika na leczenie Stelli oby jak najszybiej dochodzila do siebie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wplacacac na konto fundacji czy bezposrdenio do Jaagi?
-
[quote name='magda222']Dziękuję Wam za tekst i pomoc :loveu: Tylko... kurde... ten tekst jest strasznie długi. Ludziom nie będzie się go chciało czytać.Czy mogę go skrócić? I mam jeszcze takie pytanie:na co będą zbierane pieniądze? Na rehabilitację,leki?[/quote] no jest dlugi i skupia sie przede wszystkim na operacji Stefka,wiec trzeba te czesci zmienic i napisac ze Stef juz po operacji i zbiera na rehabilitacje i ogolne koszty utrzymania (?) ale z tym to ja nie pomoge bo sie zadna cegla nie sprzeda:evil_lol:
-
[quote name='zuzlikowa'][B]Asiorku[/B],szukamy tekstu marysieńki do allegro Stefciowego!Masz może gdzieś?[/quote] ja mam jakis tekst ale nie wiem czyj to:oops:jest pod zdjeciem Stefka u mnie w galerii: [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/42"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL]
-
jakie slodkie malenstwo a juz takie problemy:shake:wiadomo juz ile bedzie kosztowala operacja i kiedy bedzie?postaram sie jakis grosik dorzucic:oops:
-
[quote name='milosnicy zwierzat']jest jakaś aukcja na rzecz tych pisków jak można je do takiego stanu doprowadzić :angryy:[/quote] o ile sie nie myle sie wlasnie robi tzn Isadora robi;)
-
Cudeńko "kieszonkowe" Figiel MA DOM WE WROCŁAWIU!
chita replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
jakie wspaniale wiesci:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:wspaniale ,wiedzialam ze ten slodziak szybko kogos zaczaruje:loveu: -
[quote name='bea_m']Nie miałam pomysłu na tytuł. Jest taki [URL="http://www.allegro.pl/item734561376_owczarek_niemiecki_jak_z_owczarka_zrobic_jorka.html"]Owczarek niemiecki? Jak z owczarka zrobić Jorka? (734561376) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Jednocześnie informuję że można przekazywać pomoc dla tego psa bezpośrenio na konto podanym na allegro. W tytule napiszcie "owczarek Jork.[/quote] tytul dobry;)link rozeslany:razz:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
chita replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dariette.']mam, ale zrobiłam zdjęcia, bo skaner jest tymczasowo nieosiągalny... [URL]http://img30.imageshack.us/img30/7280/78334524.jpg[/URL] [URL]http://img196.imageshack.us/img196/3992/44501615.jpg[/URL] [URL]http://img137.imageshack.us/img137/287/84526241.jpg[/URL] [URL]http://img79.imageshack.us/img79/1908/80448394.jpg[/URL] [URL]http://img168.imageshack.us/img168/6079/18780747.jpg[/URL] [URL]http://img90.imageshack.us/img90/9640/67877507.jpg[/URL] [URL]http://img513.imageshack.us/img513/5071/52826500.jpg[/URL] [URL]http://img215.imageshack.us/img215/9263/77515518.jpg[/URL] [URL]http://img515.imageshack.us/img515/6818/21745579.jpg[/URL][/quote] jestem pod wrazeniem i ciesze sie ze ktos wkoncu pomyslal ze naprawianie tego wszytskiego trzeba zaczac od edukacji mlodziezy... -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Ale Ci Chita zeszło..:mad: ale on był mysiaaa :loveu: nie do poznania :)[/quote] ttee a Ty badz mila bo reszty nie wstawie:eviltong: jak widac Toffik u Soemy nie mial lekko....dostwal jesc co jakies 3h:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4e867c5b2cc2fb3d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/189/4e867c5b2cc2fb3dmed.jpg[/IMG][/URL] uczyl sie tanczyyc:p [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f3db0df7de75801.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/193/9f3db0df7de75801med.jpg[/IMG][/URL] i tak sie odpacał:evil_lol::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c001447636493b53.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/160/c001447636493b53med.jpg[/IMG][/URL] cdn.... -
[quote name='Ajula']:shake::shake: w policji służy tyle psów, chyba policjanci są do nich przywiązani i je kochają? dlaczego nie rozumieją, że nie-policyjnym psom też należy się pomoc?[/quote] tak sobie mysle ze jak one byly/sa na poligonie to i tak cud ze zaden kretyn nie wpadl na pomysl zeby sobie do 'pancernika' postrzelac:angryy:
-
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
uff Tofik nie ladnie tak pancie stresowac:mad: a oto efekt gryzaka z dziecinstwa:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ab0b41b0219889a.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/189/5ab0b41b0219889amed.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c5ff4dc806babaec.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/192/c5ff4dc806babaecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ab0b41b0219889a.html"] [/URL] -
zapisze:-( czy jest allegro cegielkowe -wrzucialbym info na n-k
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Pan Całusa coś podobno studiuje przez internet czy pracuje. Nie mógł by się zalogować.:mad:[/quote] moglby pewnie gdyby ktos nie zapomnial mu powiedziec:mad::evil_lol: -
Cudeńko "kieszonkowe" Figiel MA DOM WE WROCŁAWIU!
chita replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
jakie cudo:crazyeye::loveu:i jak sobie ze schodkami poradzil:lol: a czy jak chodzi to mu tak lekko nóżek nie zarzuca czy to tylko zludzenie:roll: -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
chita replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Lara! Jak się dowiesz na jaki mail wysyła się listy do p.Jaworowicz,to podasz go tutaj? Wydaje mi się,ze jak w tej samej sprawie głos zabierze więcej osób,to może to będzie skuteczniejsze? Ja mam jeszcze jeden lokalny pomysł - krakowski "kundel bury" p.Hejdy! Poproszę Asior,ona tam często występuje,aby porozmawiała w tej sprawie!;)[/quote] pani jaworowicz to chyba sprawa dla reportera,ja znalazlam tam taki mail:roll: [quote name='chita'] sprawa dla reportera: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jest jeszcze Polski Punkt Widzenia w TV TRWAM:cool3:[/quote] -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
chita replied to kate11's topic in Już w nowym domu
interwencja: [email][email protected][/email] "na celowniku": [email][email protected][/email] lub do rzecznika prasowego: [email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email] sprawa dla reportera: [email][email protected][/email] jest jeszcze Polski Punkt Widzenia w TV TRWAM:cool3: -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='zarskraf']ehh. z płcią piękną to raczej tak jest, że gdy nie otrzyma odpowiedniego bodźca, to literki więcej [B]nie wyskrobie [/B]....:mad: Postanowiłem więc przedstawić mojego jednego z dwóch pupilka :D wiem jedno - nie lubi teściowej ;) [B][COLOR=Lime]żarcik[/COLOR][/B]:cool3: [IMG]http://zagloba66.republika.pl/%5B2008-12-13%5D%20-%20DSC_0397.JPG[/IMG][/quote] hmmm hmmm ale pluszowy słodziak, chcialoby sie wysciskac i wycalowac:eviltong:[COLOR=YellowGreen]żarcik:grin:[/COLOR] uwazaj zaskraf z zartami bo jak CI sie tesciowa zaloguje na watku to mozesz czasem z tym twoim pupilem kiepsko skonczyc:evil_lol: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
a moze by tak nowego pana przekonac zeby sie zalogowal na dogo:cool3: i podlaczyl sobie jakas kamere,taki psi big brother:diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Soema']Na pewno nie ja.. :oops: na tym zdjęciu, zero stresu. Pychol uśmiechnięty, niesamowite! Ja mam nadzieję, że on nie pokaże różków u 'siebie' :) jeszcze niech Fibula jutro poczuje swojego, jedynego ludzia.. Chita, czy Ty to widzisz?! Ja nie mogę uwierzyć! :multi:[/quote] widze ale w pierwszej chwili to tez myslalam ze mi chyba monitor szwankuje:evil_lol:ciekawe co mu Ania zrobila ze tak sie zmienil:diabloti::evil_lol: kochana psina i nie do poznania...
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
:multi:same dobre wiesci dzisiaj :multi: