Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. jak to mowi dzisiejsza mlodziez..."ta fota wymiata":evil_lol::diabloti: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC09902640x480-1.jpg?t=1272893354[/URL]
  2. mieszkam za granica w dodatku w wynajmowanym mieszkaniu z adoptowana z polski astka...wiec mysle ze jesli p.Ania sie zakochala na amen to wszystko jest do pokonania;)i tym samym trzymam mocno kciuki;) dogomafia ma zasieg ogolnoswiatowy wiec jak trza bedzie to wizyte i w Holandii sie zrobi [SIZE=1](tymbardziej ze do Amsterdamu blissssko:diabloti:)[/SIZE] a z takich bardziej przyziemnych pytan to jak Eni znosi podróże?
  3. jonquilla:loveu:dzieki za elaborat:evil_lol: poki co moje rude jest jedynakiem ale kiedys to sie napewno zmieni;) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] ...a ona po prostu robi maślane oczka i patrzy na mnie bo ma nadzieję że może pozwolę jej go mocno pacnąć łapą ... [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='magdola']...ech przepisy...i nie lubi chow chow:diabloti:[/QUOTE] czyli rasistka:diabloti:
  5. [quote name='ageralion']Baaaaaardzo mnie to wkurza. Siersc jest powbijana doslownie we szystko, zaczynajac od kanap, pokrowcow, dywanow, obrusow, konczac na bieliznie osobistej :angryy:[/QUOTE] a jakby tak zamienic i przemalowac na czarne :hmmmm:to nic widac nie bedzie:evil_lol:
  6. [quote name='ania z poznania']:sweetCyb::roflt:[/QUOTE] "To co, wiązać kokardę na ogonie i dostarczyć [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/wink333.gif[/IMG]???":diabloti::razz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. a ja sie musze cofnac i poczytac jak Ci sie udalo tak Salse przekonac ze klólicek jest aja:razz: jakies czary czy co?moze i mojej paskudzie by pomoglo:roll:
  8. [quote name='ania z poznania']To [B]JA [/B]tak mam!!!! Wygrałam?????[/QUOTE] wygralas:multi::multi::multi:Baronka:diabloti::evil_lol:
  9. [quote name='ageralion']Eni nie jest astem tylko kundelkiem ;)[/QUOTE] ano chyba ze tak;):evil_lol:
  10. [quote name='andzia69']Chita i Dusje mieszkają w Holandii...no ale nie wiem czy dałoby radę zrobić wizytę...nie wiadomo jak daleko by mieszkały od siebie[/QUOTE] chita niee:eviltong: [SIZE=1]ja przy granicy szwajcarsko-francuskiej;)[/SIZE]
  11. Enigma najwazniejsze to wypytaj pania czy wie jak wyglada sytuacja astow w Holandii, czy nie sa zabronione etc bo w wielu krajach sa i moze byc problem. Czy pani planuje przyjazd do PL-kiedy bo nie nie mozna przeciez Eni "zaklepac" bo jak sie domek rozmysli to my zostaniemy na lodzie....
  12. [quote name='agaga21']hmmm...ty zdaje się tez masz tylko jednego psa...:hmmmm:[/QUOTE] :siara::siara:
  13. [quote name='agaga21']u nas teraz jest równowaga: etna przebojowa a morris wypłosz ;) z dwoma panikarzami chyba bym zwariowała , jedno by nakręcało drugie[/QUOTE] :hmmmm:czyli trzeba Fioneczce drugiego psa dla rownowagi sprawic....:thinkerg:Baronka jej wyadoptowac:diabloti::grins:
  14. jaki pychol szczesliwy:multi: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88d5f7581ba32593.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/289/88d5f7581ba32593med.jpg[/IMG][/URL] po cichu trzymam kciuki za domek;)
  15. [URL]http://i42.tinypic.com/mx0x38.jpg[/URL] buahahhaha:roflt:to spojrzenie mowi wszystko:evil_lol: widze ze Klusia juz zadowolona i usmiechnieta:loveu:chyba juz wam 'wybaczyla' braciszka:evil_lol:
  16. przecudna sunia:loveu: mam słabość do rudzielców;) bedziemy z przyjemnoscia zagladac bo zwierzyniec imponujacy:loveu::lol:
  17. [URL="http://i44.tinypic.com/2vcgk0x.jpg"]http://i44.tinypic.com/2vcgk0x.jpg [/URL] :loveu::loveu::loveu: przynajmniej wiadomo ze nie jest materialistą:evil_lol: no chyba ze faktycznie qupy beda w opakowaniach papierowych:diabloti: [URL="http://i44.tinypic.com/2vcgk0x.jpg"][/URL]
  18. [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/IMG_7981_1.jpg[/URL] :roflt::roflt::roflt:pozycja dwuznaczna:roflt:
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]muszę powiedzieć że to przyjemność patrzeć na Arinę ;) jest cudna :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] arina dziekuje;):loveu::evil_lol: [quote name='agaga21'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjT969drI/AAAAAAAABJA/TFLfgFYtfyI/s640/DSC_7640.JPG[/URL] kontroluj arinko, kontroluj, coby dobre winko robiono a ja je potem będę pić wieczorami czytając dogo ;)[/QUOTE] przywieziemy butelke...:loveu:takie slodkie siarkowe z plastikowym koreczkiem, rocznik bieżący:diabloti::drinking: i w trawce [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkQ-QECBI/AAAAAAAABMw/dhhCmNlGdao/s640/DSC_7725.JPG[/IMG] a ku ku:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkUtPvD9I/AAAAAAAABM8/wh-BdgOR65o/s640/DSC_7730.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkfVGI3WI/AAAAAAAABNo/rWG7_fgpLP0/s640/DSC_7741.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkhmJuhfI/AAAAAAAABNs/t21-GM31Q_M/s640/DSC_7742.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkkZgkbzI/AAAAAAAABN0/23UiUlSrqK8/s640/DSC_7744.JPG[/IMG]
  20. i merlotów:evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjT969drI/AAAAAAAABJA/TFLfgFYtfyI/s640/DSC_7640.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjX5w1nyI/AAAAAAAABJM/c85sIXvxwlQ/s640/DSC_7644.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjZMSXzmI/AAAAAAAABJQ/a_FX2Cm49CY/s640/DSC_7645.JPG[/IMG] i sioo sioo - zeby bukiet byl wyrazisty....:diabloti: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjc8blrgI/AAAAAAAABJg/5AxkW3__plM/s640/DSC_7648.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjb3CxprI/AAAAAAAABJY/SEzQd0rP-TY/s640/DSC_7647.JPG[/IMG]
  21. poszlismy tez do winnic... byla kontrola jakosci szczepu cabernet...:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xj28JcIlI/AAAAAAAABK8/8c_oNKua_eY/s640/DSC_7683.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xj468DtSI/AAAAAAAABLE/dryx6F-os78/s640/DSC_7685.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkIWyTi4I/AAAAAAAABMI/vW-wfWis5UE/s640/DSC_7701.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkKWgen2I/AAAAAAAABMQ/GVo1riuAWdI/s640/DSC_7703.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjRTcMv9I/AAAAAAAABI4/I2cF0qKQHik/s640/DSC_7638.JPG[/IMG]
  22. bylismy na spacerku (dzien jak codzien:roll::evil_lol:) wysypka zeszla, zobaczymy jak bedzie dalej... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjgQPCt8I/AAAAAAAABJo/PQAcOgj9Nps/s640/DSC_7653.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjlJA8xjI/AAAAAAAABJ0/vqsTvUPwifs/s640/DSC_7662.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjmTqKIkI/AAAAAAAABJ4/_PHwPSHrWPs/s640/DSC_7664.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjsExv9AI/AAAAAAAABKQ/_Lobb0qlIzM/s640/DSC_7669.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xjvrPO1AI/AAAAAAAABKg/GmCwhh1Phx0/s640/DSC_7676.JPG[/IMG] cdn...
  23. witamy:lol:wpadlam po banerku:loveu: i juz chyba zostane:cool3: cudasne dzieciaki:loveu::loveu: poczytam chetnie bo niestety u nas alergia to teraz niestety tez temat na topie:shake: o ktorym ja nie mam pojecia ... a to [url]http://lh3.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S9tEuueZZ6I/AAAAAAAAEYU/tqlR11cxB-o/000_0594.JPG[/url] bez komentarza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. jestem ciekawa jak sie wytlumaczyla, przeciez Enigma do niej pisala:shake: dobrze ze Eni juz tam nie ma...
×
×
  • Create New...