Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Joma wpisuj że prawdopodobnie przyjdę z dwoma:roll: Tina i Mini (szczenior). Zostaw nawet to Tina +1bo kto wie u mnie to jak w kalejdoskopie:eviltong: I przy okazji na wątek zapraszam: http://www.dogomania.pl/forum/f28/niespelna-0-5kg-malenstwo-mialo-zostac-utopione-teraz-szuka-domku-mini-140145/
  2. Maciaszku tak to w łódzkim. Wiesz nie robię tak zazwyczaj raz mi się zdarzyło przy Mikrobie że nie było osoby chętnej do wizyty więc zapakowałam malucha i Reyes wykorzystałam:evil_lol: i pojechaliśmy z psiurem. Taki ekspres dwa w jednym sprawdziliśmy domek i od razu psiaka zostawiliśmy jednak to była Czeladź a tu kawałek i jakby z tego nici wyszły to nie wiem czy twoje ucho i nos byłyby całe po powrocie:evil_lol:
  3. allegro zrobiłam już małej miałam przed chwilą telefon od bardzo sympatycznej pani z Wielunia. Zgadza się na wszystkie warunki, mieszka z dwoma starszymi córkami w domu z ogrodem. Mają 2 koty poprzednia suczka zmarła ze starości również w młodości wzięta za schronu. Pani powiedziała że ona już by ją zabrała, powiedziałam by spokojnie się jeszcze zastanowiła przemyślała i jeśli będzie zdecydowana to poszukamy osoby do przeprowadzenia rozmowy. Dostałam także maila jednak trochę dziwnego " czy ona jeszcze urośnie ile będzie ważyć no i ten transport bo jest z Bielan"
  4. Mini została sama na 3 godzinki, odizolowałam ją od potworów by jej krzywdy nie zrobiły. Myślałam że będzie lament a ta nic spojrzała że wychodzę to tylko przeciągła się i dalej poszła spać a jak wróciłam to sierota wygramoliła się z pod łóżka i się cieszyła:evil_lol:. Ale zadziora z niej straszna mam już ręce pokąsane od tych jej kiełków nie wspominając o uchu które mi gryzła i zadartym w środku nosie (nie zmieściła do pychola całego nosa):evil_lol:. Ale poza tym jest kochanym maleństwem. Zjadła troszkę kiełbaski ale nie była zbyt głodna albo jeść nie umie jeszcze bo niby pomemłała ale prawie wszystko w misce zostało. I tak zołzę musiałam karmić z ręki bo inaczej tylko powąchała i nie wiedziała o co chodzi:roll:
  5. gatta ogromnie dziękujemy nawet nie wiesz ile to dla nas znaczy, nie będziemy musiały po raz kolejny skubać z karmy fundacji:loveu: Jesteś wspaniała dziękujemy jak tylko karma dojdzie napiszę. Jesteś Wielka dziękuję:loveu:
  6. no tak z zauważeniem jej miałby problem bo maleństwo weszło pod łóżko i śpi, tylko kawałek noska jej wystaje:evil_lol:
  7. posty skaczą mój post jest na poprzedniej stronie:shake: wie ktoś jak mam zmienić tą godzinę?
  8. Dobrze w takim razie napiszę w wątku że chętni którzy chcą pomóc małej finansowo zgłaszali się do Ciebie po numer konta;). Co do kasy dzisiaj odbieram od mamy alimenty więc kasa będzie i rozliczymy się jak już będzie skan rachunku
  9. Namiary na mnie Roksana nr tel 796-196-434 ja jej allegro zrobię wieczorem ale inne mile widziane. Co do imienia wstępnie wpisz Mini
  10. Maciaszku tak sobie właśnie pomyślałam czy by w pierwszym poście nie podać nr konta katowickiego schronu co by dużo z tamtąd nie zabierać i jakby ktoś wpłacił coś na małą to by jakoś się wyrównało. Co do kosztów odrobaczenie wyniesie 5zł bo tyle tabletka kosztuje szczepienia za tydzień minimum po odrobaczeniu nie wcześniej. Ogólna wizyta poza tą tabletką nie wiem 10zł? Ja jutro zapłacę za tą wizytę wezmę rachunek wkleje tutaj i dopiero się rozliczymy. Trzeba też karmę kupić ale nie mam pojęcia jaką bo ja mam tylko duże granulki które jej w pyszczu się nie zmieszczą więc chyba puchy jakieś czy coś. Jedna osoba zaoferowała że prześle mi karmę ale to i tak pewnie dojdzie w przyszłym tygodniu a my coś jeść musimy. Więc jakieś propozycje ja nie wiem:shake:
  11. [IMG]http://images41.fotosik.pl/142/3a9ff806c5c9336d.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/146/db2c889a7aa0ef1d.jpg[/IMG]
  12. [CENTER][B][COLOR=Black]Kruszynka nie miała łatwego życia ma zaledwie dwa miesiące a już czekała na nią śmierć. [COLOR=RoyalBlue] Suczka miała zostać utopiona. [/COLOR] Kiedy szła na "egzekucję" znalazł się wybawca który zabrał ją z rąk mordercy. Jednak osoba która uratowała dziewczynkę przed okrutną śmiercią nie mogła jej zatrzymać. Dziewczynka trafiła do mnie. Jest maleńka waży jakieś 0,5kg nie więcej. Mieści się w jednej ręce. Na początku troszkę wystraszona widząc moje pozostałe potwory ale już po chwili sama zaczepiała do zabawy delikatnie i niepostrzeżenie podgryzając. Jutro pójdziemy do weta by ją obejrzał i trzeba odrobaczyć bo widać że w brzucholu robaki siedzą. Na tą chwilę nie wiem co jeszcze napisać bo nic więcej nie wiem. [COLOR=SeaGreen]Malucha trzeba odrobaczyć, zaszczepić i nakarmić w związku z czym proszę o pomoc. Maciaszek wesprze małą z katowickiego konta jednak gdyby ktoś chciał pomóc kruszynce finansowo będziemy wdzięczne. [COLOR=Black]A oto zdjęcia maleństwa: [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][LEFT][IMG]http://images44.fotosik.pl/147/780821d077657c91.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/142/ab33dc94956cd09c.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/142/4e31faf8d7ee6283.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/146/3d6c5b7a2507ced9.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  13. Hehehe się wie:cool3: a tak poważnie to cieszę się że się podoba i do nowych ogłoszeń w sam raz:loveu: A co do szczeniaka to żeś mnie wrobiła i powiedz mi z jak młodymi ludźmi pracujesz że do mnie na ty mówiła troszkę niezręcznie się czułam:oops:
  14. CD zobaczyły muchę: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkyGiG5RmI/AAAAAAAAANg/vA2QG9cPmOI/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20056.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkyItvFl5I/AAAAAAAAAN8/Xaj-anl1aQs/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20058.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkyKb_BsXI/AAAAAAAAAOE/y_oIexQ1068/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20059.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkyNymegpI/AAAAAAAAAOI/1j0SsVWtevI/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20061.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkxzKYGOtI/AAAAAAAAAM4/G2phORJlw-U/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20018.jpg[/IMG]
  15. Nic nie pisałam bo po powrocie ze zjazdu się troszkę rozchorowałam dziś już jest troszkę lepiej więc nadrabiam zaległości. Po odebraniu Tiny z kliniki na spacerach był problem szalała jak opętana ale nie dziwię się skoro 3 dni spędziła w klatce to diabeł się z niej zrobił. Dziś już jest w miarę ok biegamy na lince w domu szalejemy więc gdzieś pomalutku tą energię zużywamy. Zrobiłam dziś dziewczynie sesyjkę jak zmęczona bieganiem na spacerku padła z sił i się położyła ale to i tak tylko pozory bo ona tylko tak na chwilkę by nabrać sił do zabawy z Milką w domu:lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkxlxYSQuI/AAAAAAAAAMs/BAZzRviVExQ/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20010.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkxqhYjlvI/AAAAAAAAAMw/SXhHOr4H-IY/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20013.jpg[/IMG] pokażemy cioteczką język a co [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SjkxvPMDPwI/AAAAAAAAAM0/9dZMFqN-MWM/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sjkx3Qziq1I/AAAAAAAAANU/t-LSXaGIqpI/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20025.jpg[/IMG] przeciąganie połączone z ziewaniem [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Sjkx5mrO2PI/AAAAAAAAANY/s8oIm2WmXHE/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20026.jpg[/IMG]
  16. Semi już w domku jest i miałam brać minilabradorkę ale znalazła domek
  17. Chciałam nadmienić że będę tylko z jednym tymczasowiczem Tinką. Niestety w ten weekend ojciec wraca i ja muszę wrócić do starych nawyków jednego tymczasa...a tak fajnie było:roll:
  18. Dostałam wiadomość od Maciaszek że sunia już ma domek. Zadzwonili do niej ze schroniska że dzisiaj rano przyjechali bardzo fajni ludzie i zdecydowali że oddadzą im suczkę. To nawet dobrze się składa bo wczoraj dzwonił ojciec że wraca w weekend i znów będę musiała zostać tylko przy jednym tymczasie. Ale pewnie tak miało właśnie być:loveu:
  19. To dzisiaj ten dzień... dzień smutku i wspomnień ale jakże pięknych i niezapomnianych. Dokładnie dwa lata temu o tej porze siedziałam i płakałam i mimo że miałam tendencję do wczesnego pójścia spać tym razem tak nie było bo odeszłaś z rana w moich ramionach tulona, głaskana, całowana a ja nie mogąc znaleźć sobie kąta w domu płakałam i wspominałam. Byłaś wyjątkowa na zawsze będziesz i mimo że czas płynie nieubłaganie Ty ciągle jesteś w moim sercu i pamięci. Gdybym wtedy wiedziała tyle co teraz to pewnie byś żyła i nie powierzyłabym Cię w ręce nieodpowiedzialnych weterynarzy ale niestety czasu nie cofnę więc chociaż teraz wiedz że gdybym wiedziała zrobiłabym więcej. Pamiętaj że Cię kocham i nigdy nie przestanę i nigdy przenigdy nie zapomnę twoich oczu jakże wiernych i oddanych... Kocham Cię
  20. I jeśli mogę coś od siebie dodać to jak dla mnie imię dla ślicznotki to Faith (Fejt) z angielskiego wiara:oops:
  21. Wątek niech będzie;) Ja założyłam jej na labkach ale na dogo może też ktoś dojrzy ślicznotkę. Jeśli wszystko przebiegnie ok to w poniedziałek sunia przyjdzie do mnie na tymczas. Maciaszkowa miała racje że nie zdążycie się uśmiechnąć a już będą nową bidę mieć tylko skąd ona to wiedziała:roll:
  22. Tu fruwamy w powietrzu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/142/1c60a43fe673d183.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/137/32928406cfac34af.jpg[/IMG]
  23. Tinka na te 3 dni zastanie w lecznicy na Brynowie więc jakby ktoś miał czas i ochotę to mógłby podjechać i wyjść z nią na spacerek;) Smutno że nikt tu praktycznie nie zagląda:shake: TZ przywiózł akumulatorki niestety prawie na wykończeniu ale kilka zdjęć zrobiłam co by Tinka wyraźnie na nich wyglądała więc wklejam: [IMG]http://images39.fotosik.pl/137/2156251999dd870f.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/141/f3e17b21272a1922.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50f79af3871ff065.html[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/137/1a2341e6926fc086.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/142/2a93864c3e9bf47b.jpg[/IMG]
  24. No ja też myślałam że 20-21 tak było mówione coś na poprzedniej akcji a że 27 będzie przeniesiona akcja Bytomska
  25. No i Semi pojechała:-( Jak psy zobaczyły nowe osoby w domu wszystkie zaczęły skakać szczekać i się cieszyć Semi do nowej pani podejść nie chciała tylko obszczekiwała a jak już podeszła i lizała panią po ręce to też poszczekiwała. Babka bardzo super na wstępie Semi dostała smakołyki i nową zabawkę. Pani Danuta już w domku ugotowała małej obiadek więc jak przyjadą to od razu pewnie rzuci się na jedzenie:roll:. Tina też zabiegała o względy ale ugryzła panią tak że krwiak od razu się pokazał a poszło o jedzenie jak pani je częstowała:shake:. Zdjęcia oczywiście będą:lol:. Semi wczoraj dodatkowo odrobaczyłam więc za półtora tygodnia będzie szczepiona na wściekliznę. No co tu dużo mówić będzie miała dobrze więc można przenieść do szczęśliwych zakończeń. A ja byłam twarda i się nie popłakałam jak wychodziły tylko dopiero jak wyszły:-(
×
×
  • Create New...