Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. pani wie że to zwykły kundelek i wyrośnie na średniego psiaka (na takeigo mi wygląda) nie zależy jej na rasowości czy jakiejś max mini suczce. Rozmawiałam z nią dłuższą chwilę i według mnie ok tyle że jest strasznie przejęta tym że to będzie ich pierwszy pies. Z resztą domek warto sprawdzić a jeśli uznacie że mała sie nie nadaje to może inna bida się załapie
  2. Wątpię niestety ale ogłoszenia i tak porobimy psiak błąkał się tam pod tym szpitalem jakiś czas a raczej stał albo siedział i moknął jakby na coś czekając. Portier który tam pracuje powiedział że pies siedzi już długo(kilka dni) i nie odchodzi ani na chwilę być może ktoś z auta go tam wyrzucił nie wiem ale w końcu wakacje się zaczęły:roll:
  3. Mam chętny domek stały dla malutkiej. Domek znajduje się w Chorzowie. Pani od razu zakochała się w dziewczynce i jak tylko dostałe ode mnie zdjęcie małej to koniec:loveu:. Pani mieszka w niewielkim mieszkaniu z mężem i dzieckiem to będzie ich pierwszy piesek dlatego jest strasznie przejęta najlepiej już by kupiła wyprawkę. Zdaje sobie sprawę że malucha jeszcze przez jakiś czas będzie trzeba dosyć często karmić mlekiem dla szczeniąt. Ogólnie po rozmowie babka wydaje się ok tylko strasznie przeżywa bo jak pisałam byłby to ich pierwszy pies i nie wie czy już pokupywać miseczki, legowisko etc by źle nie wypaść. Adres mam więc tylko ktoś musiałby się skontaktować z panią i umówić na wizytę. Oczywiście zgadza się na podpisanie umowy oraz w późniejszym czasie na sterylizacje suczki. Decyzja należy do was
  4. Wczoraj dzwoniła do mnie pani Semi. Przepraszała że nie przesłała jeszcze zdjęć ale ona nie ma internetu i musi kogoś poprosić by zgrał zdjęcia i je wysłał. Ogromnie dziękowała że oddaliśmy jej Semi. Podobno rozszczekana jest bardzo zwłaszcza jak dzwoni dzwonek do drzwi to aż uszy pękają:evil_lol:. Z psami dogadała się bez problemu ciągle zaczepia do zabawy. Nakupywali jej zabawek jak szaleni wiec ma się czym bawić. Kupili jej również taką budkę legowisko i koszyk wiklinowy ale ona i tak woli spać w łóżku. W domu się nie załatwia jedzonko je tylko i wyłącznie gotowane bo pańcia całej bandzie gotuje a na suche to nawet nie spojrzy. Ogólnie jest kochana i szczęśliwa:loveu:
  5. Oj pójdzie na pewno zwłaszcza taka ilość spójrz ino co do nas znów trafiło taki mały cielak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zostawiony-pod-szpitalem-zaniedbany-misio-czyzby-ofiara-wakacji-ben-szuka-ds-140629/#post12504173[/URL] a tak poza tym nie odbiegając od tematu Mini. Dzwoniła pani jest nią zachwycona. Dziewczynka w domu grzeczna dzieci ją kochają i nawet na początku wystraszona córeczka bawi się z nią a gdy Mini ma dość ucieka pod łóżko. Ogólnie wszystko super Mini podgryza panią po nogach i zadowolona ucieka. Jak tylko dostanę jakieś zdjęcia wkleję
  6. Joma kochanie mam problema... kolejny psiak się mi do domu przypałętał (no dobra sama zabrałam:roll:) no i chciałam go na akcję wziąść ale cholera szczepień nie mamy bo jutro dopiero odrobaczyć go będzie można. A nie ukrywam że w SCC wierzę że być może znajdzie dom bo u mnie długo zabawić nie będzie mógł ze względu na powrót ojca. I tak dużo zaryzykowałam biorąc go wiem ale nie dało się zawieźć go do schronu to wątek miśka: http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zostawiony-pod-szpitalem-zaniedbany-misio-czyzby-ofiara-wakacji-ben-szuka-ds-140629/#post12504173
  7. na akcje idziemy jak najbardziej, w piątek dziewczynę wykąpiemy by była pachnąca i piękna to na pewno domek znajdzie:loveu: A tymczasem zapraszamy na wątek kolejnego nieszczęśnika [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zostawiony-pod-szpitalem-zaniedbany-misio-czyzby-ofiara-wakacji-ben-szuka-ds-140629/#post12504173[/url]
  8. [CENTER][B]Dzisiaj wydawałoby się zwykły szczęśliwy dzień...Jechałam zawieźć psiaka do nowego domu jednak wcześniej trzeba było podjechać do lecznicy po książeczkę szczepień. Nie wiem może los tak chciał ale było spore zamieszanie i zwykły odbiór książeczki zajął blisko 2 godziny. Właśnie w tym czasie do kliniki zadzwoniła kobieta że pod szpitalem kolejowym w Katowicach Ligocie od jakiegoś czasu siedzi pies. Wet zadzwoniła do Anety z naszej fundacji ale co mogła zrobić siedząc w pracy...na szczęście TZ powiedział że możemy po niego jechać i tak zrobiliśmy. Na miejscu zobaczyłam dużego miśka całego przemokniętego, sierść zaniedbana, pychol smutny, na ogonie wygryzana rana, na pyczku sącząca się ropą rana. Zabraliśmy chłopaka ale na kilka godzin musiał zostać w klinice bo jechaliśmy przecież zawieźć malucha. Psiakowi dałam imię Ben. Ben chętnie jeździ samochodem nie ma choroby lokomocyjnej tylko troszkę się ślini:evil_lol: Do psów nastawiony raczej obojętnie chociaż widać po zachowaniu że się ich boi. Zaciekawiony podchodzi obwąchuje ale jak Tinka 6kg kurdupel) zachęcała go do zabawy to momentalnie w tył zwrot ze strachem w oczach. Jest fajnym miziastym chłopakiem waży ok 30kg jego wiek oceniony został na ok 2 lata więc to jeszcze młody psiur którego wszystkiego można jeszcze nauczyć. W domu grzeczny troszkę wystraszony do pokoju boi się wejść więc śpi teraz smacznie w korytarzu.[COLOR=Red] Jak niektórzy wiedzą na dniach ma wrócić mój ojciec więc w domu może nie być za ciekawie jak zobaczy 2 tymczasy dlatego pilnie proszę o ogłoszenia dla psiaka.[/COLOR] Pies jutro zostanie odrobaczony za tydzień można szczepić. Dostał Frontline przeciw kleszczą. Ranki trzeba smarować maścią którą jutro zakupimy. A oto wspaniały misiek Ben: [/B] [/CENTER] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkD7Jf2PWHI/AAAAAAAAARc/MW8FifyHMHQ/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20016.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkD7LdNulvI/AAAAAAAAARg/_ISOCtTZCNQ/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20017.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkD7M1IizeI/AAAAAAAAARk/NuC2aCZFfUA/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SkD7OwD4LBI/AAAAAAAAARo/kWme5Lsfh5Q/s400/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG]
  9. Gatta chcę Ci ogromnieee podziękować za karmę. Dzisiaj doszła. Od cudownej gatty dostałyśmy 22kg karmy dla dorosłych psiaków i 3 kg dla szczeniaków (no i dwa opakowania mokrej karmy) Bardzo Bardzo dziękujemy jesteś wspaniała:loveu::loveu::loveu:
  10. tak po to cudeńko śliczne prawda:loveu: i pomyśleć że ktoś je porzucił:mad:
  11. tak tak luka zostanie zapełniona:evil_lol: przecież muszę korzystać dopóki ojciec nie wróci jak go nie ma to jest od razu lepiej bo z jednego tymczasu to nawet do 3 było ale teraz jak wróci to się zmieni niestety i będą przerwy nawet w pojedyńczych tymczasach bo już do Niemiec w tym roku nie planuje jechać niestety:shake: a do tego jeszcze będzie mi truł o pracę i szkołę i o prawko bo teraz jazdy zaczynam więc strzezcie się na drodze przed eLkami:evil_lol:
  12. poważnie bardzo poważnie jutro Jotka go zawozi do domku ale o więcej szczegółów to trzeba dziewczyny pytać
  13. Anetka ma tyle spraw na głowie że nie da rady z wszystkim nadążyć więc nadrabiam troszkę bo pod opieką fundacji jest szczylek od kilku dni przebywający w lecznicy: mail od Anety: Piez podrzucony do kliniki na Brynowie. Ktos go znalazł i przyniósł. Ma około 3 miesiecy. Wyglada jak krzyżówka sznaucea miniatury , moze jamnika szorstkowłosego z biglem. Wyjątkowej urody psiak!!!!!! Pogodny wesoły. Zachowuje czystość! Zaszczepiony i odrobaczony A Terri jedzie jutro do nowego domku:multi::multi::multi:
  14. Gisic87

    Metamorfozy

    dziewczynka starsza Mini ok 10-12lat jest w domku stałym u Renata5:loveu: a chłopczyk prawdopodobnie synek ok 2 lat. Zostały przyprowadzone do schroniska razem
  15. Gisic87

    Metamorfozy

    nie nie ma rodowodu ale piękna jest fakt taka moja Magula która całą Polskę przejechała do nowego domku ale jak widać warto:loveu:
  16. Gisic87

    Metamorfozy

    Magiczna Magia u poprzedniego "właściciela" [IMG]http://images48.fotosik.pl/30/b1449de05aa5d140.jpg[/IMG] a tutaj już w nowym domku: [IMG]http://i41.tinypic.com/291mdz7.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2aeqcmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2eq9att.jpg[/IMG]
  17. Gisic87

    Metamorfozy

    To i ja nieśmiało pokażę nasze metamorfozy: Ratlerkowata rodzinka: W schronisku [IMG]http://images6.fotosik.pl/420/37028de0f89b8ad0.jpg[/IMG] W nowym domku: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4482/zdjcie1898.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3189/dsc05134p.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/113/c0d2986946829ca3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/109/e5e836c85f5ff829med.jpg[/IMG]
  18. Nie wiem czy z Telmą. Aneta ma dać jej znać w piątek i w sobotę rano przed samą akcją by sobie kobieta znowu nie zapomniała. Aneta mówiła że mam nie jechać no zobaczymy pojechać pojadę ale nie wiem w który dzień. Jak na upartego wczoraj pisałam do baby że jutro jej zawiozę tą choler** książeczkę to napisała że jej całą niedzielę w domu nie będzie. Telma podobno u niej jest bo Aneta słyszała jak szczekała. Myślę by poczekać do akcji jeśli nie przyjdzie to zrobimy niezapowiedzianą wizytę po 18 żeby na pewno była w domu bo i tak średnio coś mi się widzi
  19. Anetka nic nie pisała by nie zapeszyć ale mam nadzieje że już można. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Terri jutro jedzie do swojego nowego domku:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] Jotka jutro go zawozi ale więcej to już dziewczyny napiszą:loveu: [/CENTER]
  20. Co do pana z Częstochowy mam mu wysłać zdjęcia szczeniaków ale podobno w schronie w Katowicach jest tylko jedna suczka która wyrośnie na dużego psiaka
  21. No i Mini pojechała. Ludzie bardzo fajni, przyjechali z córką, syn został w domu. Dziewczynka 4 letnia a większa od mojej 6 letniej siostry. Troszeczkę nieśmiała bojąca się dużych psów ale Mini jej się spodobała. Umowę spisaliśmy zdjęcia mają od czasu do czasu przesłać w razie problemów będą dzwonić. Mąż rzeczywiście cichy taki jakby nieśmiały ale to pasjonat akwarystyki:lol:. Dostali zalecenia co i jak, teraz jeszcze pojadą po karmę dla małej i jakieś zabawki. Poradziłam im również by do czasu szczepienia zakupili podkłady w aptece by sunia mogła się na nich załatwiać. Ja miałam w domu taki podkład i sprawdził się rewelacyjnie bo tylko na nim lądowało siku. No więc szczęścia malutkiej na nowej drodze życia:multi::loveu:
  22. Dzwoniłam do pani jeszcze chwilę z nią porozmawiałam odnośnie nie wychodzenia na dwór do czasu szczepień. Mini praktycznie w ogóle nie będzie zostawać sama w domu przynajmniej w czasie wakacji kiedy to teściowa będzie siedzieć z dziećmi całymi dniami. A w normalnym "roku szkolnym" będzie zostawać sama rzadko i na krótko max 6 godzin dziennie. Resztę mamy omówić przy odbiorze Mini. Pani po dziewczynkę przyjedzie dzisiaj po 19:loveu:
  23. Dzwoniłam do Oli. Wizyta przebiegła ok ludzie bardzo fajni zdają sobie sprawę z posiadania psa. Oczywiście jak Mini dorośnie wysterylizują ją. Mieszkają jak to Ola powiedziała w nieciekawym bloku przynajmniej tak wygląda ale ludzie fajni mili mieszkanko ładne schludne. Syn państwa fajny, mają jeszcze rybki. Ogólne wrażenie pozytywne, mąż tylko tak cicho siedział ale cała rodzina zgadza się na adopcję:lol: Więc teraz pozostaje mi tylko umówić się z państwem na odbiór Mini i poszukać innych psiaków by przesłać panu spod Częstochowy. Kurcze szybko to poszło mam nadzieje że będzie ok
  24. Dzwoniła do mnie pani z Bytomia już jest po wizycie przedadopcyjnej zaraz zadzwonię do Oli zapytać się co i jak
  25. Dzwonił do mnie pan z pod Częstochowy w sprawie Mini. Powiedziałam mu że dzisiaj wieczorem będę wiedzieć co i jak z dziewczynką bo dziś będzie wizyta już w jednym potencjalnym domku ale że jest wysyp szczeniaków i koło 19 wyślę mu maila z informacją czy Mini znalazła domek i jeśli tak to zdjęcia innych maleństw do adopcji. Pan mieszka na wsi ma 2 dzieci, mieli ratlerka w przeszłości jednak jak dzieci były jeszcze młodsze to której nie domknęło furtki i psiak wpadł pod samochód. Ale poza tym incydentem domek wydaje się konkretny zgadza się na wszystkie warunki. szukają szczeniaka najlepiej suczki malutkiej czarnej podpalanej która w przyszłości będzie taka do połowy łydki.
×
×
  • Create New...