-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='Bazyliah']Ta dam, ta dam - Elmerek w swoim nowym domku. 2 młodych ludzi, dzieci jeszcze nie ma, w bloku, w W-wie, wiedzą po co kastarcja, wiedzą jak karmić :multi: Zwierza dziś rano zostały zaszczepione.[/quote] Gratuluję :lol: oby tak dalej..
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Ja mam psinkę 40 kg i dwa koty - więc kurcze nie mam jak - psinek w Tarnobrzegu tez mamy w Stowarzyszeniu, którym szukamy domeczków:-(:-( Ja to bym wszystkie wzięła, ale niestety trzeba robić to rozważnie. Może akurat komuś przypadnie do serca maluśka psinka:loveu::loveu:[/quote] Wiem Basiu, też śledzę tarnobrzeskie wątki.. :roll: tak tylko piszę, bo to powinno jak najszybciej domek znaleźć. I tak jestem Ci bardzo wdzięczna :loveu: z nieba mi po prostu spadłaś. [B][COLOR=DarkGreen]Muszę tylko jeszcze od kogoś transporterek pożyczyć[/COLOR][/B] :oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[B]BASIU1968 [/B]a wśród Twoich znajomych, nikt nie szuka "nakolankowego" przyjaciela? A może sama się zakochasz.. :) wyjątkowa psina.. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Jak nie będzie przeciwwskazań weterynaryjnych to mała kruszynka do cioci Basi przyjedzie na "ferie" świąteczne. :eviltong::eviltong:[/quote] Przeciwwskazań nie ma :diabloti: ja się tylko kociaka obawiam :eviltong: Basiu ja jutro zadzwonię, bo mi tel odblokują i porozmawiamy co i jak. Salibinko dziękuję za zdjęcia, no i szampon. Będę myśleć nad ubrankiem, choć ona to ze strachu się dziś trzęsła, bo tak to siedzi na balkonie i szczeka, no i spacery kocha ;) i to ja się wtedy trzęsę nie ona .. :roll: za kilka godzin ostatni na dziś spacer no i z koleżanką będę ją kąpac. Co do sylwestra, będę w Krk, ale [I][B]z[/B][B]mieniam mieszkanie[/B].[/I].. Więc będę pakować i przewozić wszystko.:roll: -
[quote name='funia']<[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6125/dsc00453ld8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img149/dsc00453ld8.jpg/1/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/dsc00453ld8.jpg/1/w2816.png[/IMG][/URL] l]musimy to cudo ratować póki jeszcze żyje,bo wiecie co może być nie długo.....:placz:[/quote] Ale biedactwo...:-(
-
Czekamy... :razz: wy tam same cuda macie :lol:
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Soema replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Nie wiem gdzie o tym napisać.. Jak możecie sprawdźcie krakowskie gumtree, przeróżne psy, nawet mieszańce sprzedawane i ten sam numer telefonu w większości..:roll: :angryy: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zerknijcie w wolnej chwili na krakowskie gumtree..:angryy: dział zwierzęta, trochę podejrzane te ogłoszenia, mieszańce itd.. sprzedają! w kilku ogłoszeniach ten sam numer :mad: A my z Nancy idziemy spać, bo coś mnie przeziębienie bierze, a ona się wybawiła i padła ;) -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
I nadal brak telefonów..? Tyle ogłoszeń :roll: a jak 2 co zostały, bardzo dokuczają? -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A my mamy już szampon.. Dziękuję Salibinko :loveu: wieczorem szorowanko bo łupież intensywny i sierść bardzo wypada.. Ale dziś zauważyłam, że pyszczek już nie jest tak bardzo różowy. Może te zastrzyki działać zaczynają.. :razz: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Witamy z rana :lol: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No bo dogadujemy szczegóły...:oops: nie ma co zapeszac, bo widzę że nigdy nie jest po mojej myśli..:roll: To się przyznaję jeszcze, że rano biorę szampon od Salibinki :oops: :loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Nie do końca wydawała mi się jasna sprawa z DT u Basi w Tarnobrzegu, stąd moja prośba o pomoc.[/quote] Jakby się coś znalazło w Krk, to okey. Ale jak coś to mała pojedzie do Basi, rozmawiałyśmy na pw.. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Jeśli zastanawiasz się nad Puriną Pro Plan, to bierz Profilum - ciut tańsze, a jakość rewelacyjna. U nas niedługo na rynku, ale większość bardzo chwali. Pies 6 m-cy o wadze 5 kg dziennie powinien jej jeść 125g. PROFILUM Junior Turkey with Lamb 3kg - cena 51,90. poczytaj zresztą na stronie sklepu, czy na stronie profilum. Skład bardzo dobry, testy na moich i znajomych zwierzakach - bardzo pozytywne.[/quote] No to później siądę i poszukam gdzie to kupić mogę :) ja doświadczenia żadnego z suchymi karmami nie mam..:shake: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Masza, Basia z Tarnobrzega może ją wziąć na Święta. Na razie mała kończy ostatnią paczkę RC, jutro mam zamiar coś kupić, myślę nad Puriną, bo chyba na RC nas nie stać. Później napiszę ile co mnie kosztowało i ile jest pieniędzy :) Kupię obrożę i karmę jutro. We wtorek kolejna dawka zastrzyków, mam nadzieję, że to zadziała. My biegniemy na spacer :painting: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Soema, nie pamiętam adresu. Albo mi napisz na PW jeszcze raz, albo "rzuć" jakimś miejscem, gdzie dotrzesz bez problemu. Mogę podjechać jutro, jeśli to niezbyt daleko centrum. Jak ustalimy miejsce, to się określimy z godziną, ok? Pomyślałam, że mogłabym też Małej pstryknąć przy okazji kilka fotek, przydadzą się, mmm? :)[/quote] Dzwonię do Cię i mnie poczta łapie :nonono2: ja się dostosuję. Mogę podjechać do Cię, tylko napisz jak się tam dostać. Mam uczelnie w Przegorzałach, więc dojazdy mi nie straszne :cool1: -
Ojj Praga mi się źle kojarzy... Bez urazy dla nikogo ;) jedna pani mnie męczyła telefonami i sms.. No to powiedziałam, że są inne psiaki potrzebujące, zgodziła się na wizytę.. Ktoś z Dogo pojechał i... dom jest na Czarnych Kwiatkach :p no ale.. ta pani ma "mnUstwo zieŻąt i koHac bedzie kazde.. itd.." - myślałam, że to niczym nie świadczy :roll:
-
Ja dostałam telefon: - Ta cała Roxi to jeszcze do adopcji (żadnego czesc, spadaj, dzień dobry:roll:) JA: tak.. (myślę, w kawałkach nie oddam) - to ja po nią jutro po południu przyjadę. .. zaczynam gadkę, że dom wybieramy, sprawdzamy, że umowa,sterylizacja, że nie chcemy żeby pies potem został wyrzucony... a facet: no przecież mi zależy z Tych do Krakowa przecież po nią pojadę, raczej pani nie ma jak sprawdzić, prawda? mogę adres? Ja: do widzenia.. A szczeniaki do domów sio! Tak w ogóle :razz:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No to w takim razie jutro jadę po tą obrożę, mam nadzieję że pomoże Nancy. I czekam na Salibinkę i wieści o Hexodermie.. :oops: Mam nadzieję, że szybko zaczną leki działać. Wybacz, że z Mambą nie da rady :oops: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
A kwiatków Izys w pokoju nie masz?:razz: u mnie pierwsze co to każdy szczeniak łapał w zęby kwiatka :eviltong: więc został wyeksmitowany.. kwiatek ,nie pies :lol: -
[quote name='jogi']a ja nic nie napiszę ciiiii:cool3: do jutra.[/quote] Jaka tajemnicza... :eviltong:
-
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa']ja też trzymam kciuki za Nancy :-( a moze do adopcji pojdzie....[/quote] Nie pójdzie moja Nancy przynajmniej na razie, nie każdego stac na leczenie :roll: Jak mama się trzyma? Co z domkiem dla Kory? Jagienko napisz jak tam stado przyjęło małego niedźwiadka :evil_lol: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A no trzeba.. a ona baardzo na dworze lubi być, jak nie o spacer prosi to chociaż żeby na balkon wyjść. Ogrzewanie w pokoju wyłączone :diabloti: Salibinko to jakbym mogła.. na początek..:oops: gdzie i kiedy mam podjechać? :oops: Wykąpię ją więc jutro, bo dziś miałam zamiar. Ja mam tylko szampon Peroxyvet. -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Soema replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Przykro mi, ale ja też nie dam rady :-( co prawda Nancy ma nużeńca, ale leczenie bardzo drogie. A poza tym myślałam, że będę mogła psy zabrać do domu, jednak nie mogę z przyczyn niezależnych ode mnie.. I tak sama szukam DT na święta..:roll: trzymam kciuki za domki