Nie chcę się wtrącać, bo muszę czekać do nowego roku z deklaracjami, ale może warto teraz szybko skonsultować się z wetem, czy nie da się aborcyjnej sterylizacji przeprowadzić. Albo chociaż jednego malucha zostawić..
to jest takie niesprawiedliwe...:-(
Ja dopiero po nowym roku będę wiedzieć, czy będę w stanie dać kolejnemu psiakowi DT :roll: