Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Iwop napisz do [B]Irenaka[/B] lub [B]Karusiap [/B]na nie praktycznie zawsze można liczyć, często pomagają dziewczynom z innych miast, Ank@2 jest spod Krakowa. I mnóstwo innych, ale one naprawdę są doświadczone i bardzo czujne. Ja mam za mało doświadczenia jeszcze żeby się deklarować:oops:.
  2. Jej adopcja to decyzja na kilkanaście lat.. Dlatego muszę to bardzo przemyśleć, my z TZ marzymy o takim psie z molosowatych, ewentualnie bokserze już orientowaliśmy się nawet, gdzie są hodowle. Z drugiej strony tyle bid w schronach jest.. Oboje kochamy psy i z chęcią każdego byśmy wzięli, ale pierw trzeba studia skończyć i iść na swoje. A Nancy, to psiak tak bezproblemowy, kochany i przywiązany już do nas, że naprawdę baaardzo ciężko będzie ją oddać. Każdym wspólnym dniem ona wynagradza nam to, że się nią zaopiekowaliśmy i to z Waszą pomocą :loveu: ona szybko się aklimatyzuje w nowych miejscach, ważne że my jesteśmy, lubi jeździć samochodem no i komunikacją miejską, w najgorszym tłoku zachowuję się wprost idealnie, ten psiak nie ma wad :crazyeye: nic mi do głowy nie przychodzi, no może oprócz tego, że boję się ją ze smyczy spuszczać jeszcze (biegamy razem :diabloti:), bo nie zawsze ma ochotę wrócić, bo chce się ganiać i dokuczać :) a do nas przyjeżdża maleństwo z Zamościa, mają tam 29 szczeniąt (!!), a taka zimnica...
  3. Dzięki dziewczyny :loveu: ja włączam str idę na spacer i jak wracam to się załaduje akurat :mad: od piątku będzie lepszy net. Cały czas myślę o zaadoptowaniu Nancy, ale to tak poważna decyzja..:roll: na razie czekam, może znajdzie się domek idealny i oddamy naszego skarba.. Nie miejcie mi za złe :oops: to jest małe, kochane cudo :loveu: a w piątek przyjedzie kolejna bida do nas ;)
  4. No i po co ja ją rozbudziłam?!:shake: Tak słodko spała, to mi się bawić zachciało :diabloti: pobawiła się ze mną chwilę i bezczelnie zdradziła mnie z uchem..:oops: Teraz gryzie je i mlaszcze niemiłosiernie, że spać nie mogę :eviltong: aż się głodna zrobiłam i musiałam zapasy w szafce odwiedzić :evil_lol: pięknie, po prostu pięknie.. [SIZE=1]za to w nocy net lepiej chodzi :cool1: trochę..[/SIZE]
  5. Ciotka szczęście mi przynosisz, net lepiej chodzi :eviltong: chyba się boi Bazylii :lol: No właśnie sio Emuśka ! Nie bądź egoistka :mad: podziel się Ciotką:eviltong:
  6. Taa żyję.. ale mój net niebardzo :mad: napisanie posta graniczy z cudem i odbywa się na raty.. nie mogłam odnaleźć wątku małej :oops: To tak - byłam u weta, zaszczepiliśmy na wirusówki, koszt [B][COLOR=Navy]40zł. [/COLOR][/B][COLOR=Navy][COLOR=Black]Grzybicy nie ma, podobno. Jest duuużo lepiej, zdrowotnie, psychicznie i w ogóle. Wszyscy pod wrażeniem jaka ona grzeczna, a my z TZ to zakochani w niej jesteśmy.. Myślimy.. Z ogłoszeń nikt nie dzwonił. A w piątek chyba przyjedzie do mnie bida ze schronu z Zamościa. Blue merle cudne Ciotka bierz, bo Ci zabiorę :eviltong:[/COLOR] [/COLOR]
  7. [quote name='Bjuta']O teraz mi się Soema otworzyła! :lol: No masz rację i w jednym i w drugim wypadku. Kuzynka się wybiera do schronu w Łodzi, a mój Tata, kląc pod nosem jedzie do Łodzi![/quote] Goopi net :angryy: niby nie chodzi a wysyła podwójnie...:mad: Halbina dobrze Ci wróży długą karierę na Dogo Bjuta :diabloti:
  8. [quote name='Bjuta']O teraz mi się Soema otworzyła! :lol: No masz rację i w jednym i w drugim wypadku. Kuzynka się wybiera do schronu w Łodzi, a mój Tata, kląc pod nosem jedzie do Łodzi![/quote] A bo ja ogólnie otwarta baba jestem :evil_lol: to teraz będą 2 szczęśliwe psiaki :lol: jesteś genialna :eviltong:
  9. Kochana, a czy sunia jest jakoś leczona?:oops: Może kupić jej chociaż obrożę Preventic.. Mogę pomóc, porozmawiam z moim wetem, może coś spuści z ceny i Ci wyślę? Mojej poprawiło się po zastrzykach i kąpielach, ale na te za zimno jest dla suni.
  10. Iwop.. byłam u weta, chwilę rozmawiałam z nim o Nancy i o Loli. Moja była dziś zaszczepiona pierwszy raz na wirusówki, więc odporność złapie za kilka tygodni. Mówił, że Lola teraz sama zwalcza wirusa parwo, a leczenie polegało na zwiększeniu odporności itd.. I jako, że Nancy jest osłabiona (złe warunki w jakich żyła, nużyca) mogłaby się zarazić..:-( Tak bardzo Cię przepraszam.. Nie mogę jej wziąć :placz: ale będę myśleć jak pomóc, net nie chodzi za bardzo, ale będę szukać czegoś..:roll::oops:
  11. [quote name='rufusowa']chciałabym wiedzieć :roll: Powinnam się bardziej upewnić czy Iza sobie zdaje sprawe na czym polega funkcja domu tymczasowego :-([/quote] Rufusowa, ale Iza była 2dni temu na Dogo.. Dzwoniłaś do niej? Jak ja nie lubię jak się ktoś nie odzywa :roll: A Berta jest prześliczna :loveu: jak będę mieć normalnego neta to będę próbować z cafeanimal, zwiększyli liczbę umieszczanych zwierzaków
  12. Bjuta, psiaka trzeba oddac tak czy siak..:roll: przecież jest jej i go szukała.. A u kuzynki znajdzie może dom jakaś młoda bida ze schronu :oops: przecież myśleliśmy, że on młodszy jest :diabloti: jakby to było kilka dni temu, to byśmy wszyscy ze szczęścia skakali...
  13. [url=http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx]PressDisplay.com - Repliki gazet z całego świata[/url] jest :) na 8 str..
  14. Ma ktoś dzisiejsze Metro?:razz: To nasz Nemuś jest?
  15. Ja czekam na zdjęcia Toli z dzisiejszej wizyty.. :roll: bo transport do Krk jest. Chyba w żadnym schronie nie ma takiego "wysypu" szczeniąt co u Was..:-(
  16. Posty się zdublowały. Gdzie te wszystkie bidy przebywają..? To sa pomieszczenia, czy boksy...:roll::oops:
  17. [quote name='pixie']Czytalam wczoraj i dzis..nie stuknelam bo biegam po watkach i [B]szukam krawcow!!!potrzebnych do szycia kubraczkow dla psow bez podszerstkow [/B]! [/quote] Pixie szukasz gdzieś w Waszych okolicach? Pisałaś do Taks, ona cudne ubranka zrobiła dla Nancy, taki off :oops: Ale ta suńka miała szczęście tyle cudownych Ciotek :loveu:
  18. [quote name='__Lara']I jakby ktoś mógł mi pomóc, bo nie wiem jak mam sobie wstawić banerek :oops: robię wg wskazówek i nic :shake:[/quote] Nacisnij prawym na banerek -> kopiuj adres obrazka, potem wchodzisz w panel użytkownika -> edycja sygnatury, tam jest taki rysunek góry i takie jakby słonce (obok wypunktowania itd..) klikasz i wklejasz adres obrazka. Kopiujesz adres strony (link), najlepiej otwórz go w nowej karcie, wchodzisz znów w panel naciskasz banerek, potem na ten rysunek z Ziemią i wklejasz link. Banerek podlinkowany.
  19. [quote name='hanek']Wydają zwierzęta. Ale tylko "wybranym".[/quote] A kto to "wybrany"? Was znają już tam pewnie doskonale..
  20. [quote name='iwop']jej... cały czas mi zrywa internet... Nie jestem w stanie nic dłużej napisać..[/quote] Mi też :mad: więc piszę jak nie chodzi, a jak załapie to wysyłam po kolei, aż do skutku :diabloti:
  21. [quote name='karusiap']tak tak,sa w Krakowie i bardzo potrzebuja DT:( dzis juz beda odrobaczone...[/quote] Karusiap troszkę za późno:oops:, w piątek chyba mała, słabiutka psina do mnie przyjedzie ze schroniska w Zamościu, ale to jeszcze nie jest na 100%...
  22. [quote name='Papryczka']Nie wiem, czy to nadal aktualne, ale moze się przyda takie info, na nużeńca mojej suni bardzo pomógł Advocat - tak sie nazywa preparat, zakrapia się na kark. Chroni też przed pchełkami, tylko na kleszcze nie jest odporny (z tego, co pamietam). Moja sunia miała zastrzyki na nużeńca, nacieranie jakimiś specyfikami (co wiązało się z wizytami co 2 dni u weterynarza i sporymi kosztami). Advocat pomógł i już po 2-3 dniach zaczęły odrastać włoski. Co prawda po jakimś pół roku może więcej był nawrót, ale znów Advocat momentalnie pomógł. Więc moze się komuś to info przyda ;)[/quote] Dzięki za info :) z Nancy jest lepiej - leczenie pomogło, jak na razie jest okey. Dziś wet sobie gdzieś pojechał, jutro jadę na szczepienie i muszę plamki skonsultować ;)
  23. [quote name='rufusowa']moze trzeba ją reklamować jako psa obronnego? :diabloti:[/quote] Na nią trzeba mieć pozwolenie :cool1:
  24. [quote name='Ulaa']Kto bedzie pisal do tych wszystkich osob, ktore wymieniacie?[/quote] Nie mogę znaleźć kontaktu jakiegokolwiek do nich... ale szukam :oops:
  25. [quote name='Basia1968']oj Pysiek Pysiek - wiedziałam, że nie zapomnisz łózka :eviltong::evil_lol::evil_lol: Mizianko wieczorne i nocne na łózeczku:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: oj tego mi brakuje. Biantuś też się mizia, ale na łóżko nie wchodzi w ogóle - bo jest duuuuuża:evil_lol::evil_lol: Całuję Cię mocno pysiaczku - wąchaczku:loveu::loveu:[/quote] Oj Ciotka rozpieściłaś ją :eviltong: a ja poprawiam.. Żeby Cioteczka RIVER miała co czytać :diabloti: 2 na 3 wetów powiedziało mi, że Nancy ma ząbki stałe, przede wszystkim kły. Dziś podczas porannej zabawy mała zgubiła zęba (4 u mnie) - górnego kła. U Cioteczki Basi też podczas maltretowania misia zgubiła jeden tylni ;) A ten mały agresor, zakochany w moim chłopaku, wczoraj mnie bardzo zaskoczył :evil_lol: kolega przyjechał wieczorem odwirusowac nam komputery i jak tylko wszedł do mojego pokoju to Nancy wstała i zaczęła warczeć. Mój chłop był z niej baardzo dumny :eviltong: zazwyczaj to ona merda ogonkiem i podchodzi, a tu pełna obrona :lol:
×
×
  • Create New...