-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Pusia :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hg3B3sBaI/AAAAAAAAA2s/AcKlvQcz48w/s720/Obraz%20751.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hfQehRXpI/AAAAAAAAA2U/iqbXdkbQo7U/s720/Obraz%20762.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hbdnlXqoI/AAAAAAAAA1o/H1pvwYNdPUc/s720/Obraz%20718.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hg3VIOOsI/AAAAAAAAA2w/YCGHDlUC2V8/s720/Obraz%20749.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hbA01PgMI/AAAAAAAAA1g/0pP-mmVm23g/s720/Obraz%20719.jpg[/IMG]
-
Psiaki są CUDOWNE, piękne, kontaktowe. Fibunię uwielbiam! Ma swoje napady, ale widać, że jest szczęśliwa, a z Pusią tworzą super team, choć Pucha bywa wredna:mad: FIBULA :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hbARthXYI/AAAAAAAAA1U/c8PfulkBsYc/s720/Obraz%20722.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hepleHVRI/AAAAAAAAA2E/Va3226bvv8g/s720/Obraz%20765.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hbdxtSwyI/AAAAAAAAA1s/uCDXK1PONXQ/s720/Obraz%20716.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4hfRb1pffI/AAAAAAAAA2k/LaSlOk5CSZQ/s720/Obraz%20753.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S4jo6-AQqXI/AAAAAAAAA3U/wHfwuHwswzc/s720/Obraz%20741.jpg[/IMG]
-
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Niewybaczalne! :nono: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
Soema replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Marysiu, wytłumacz to może Alinie, która przestała się odzywać tu. Wszystko się da, przecież czasem zdarzają się pomyłki, albo sytuację w których daną fakturę trzeba odszukać. A księgowe to chyba porządek mają :) szkoda, żeby Wam przepadła ta refundacja, skoro tyle czasu czekaliśmy i My i Wy. -
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Tak, TAK, taaak :bigcool::bigcool::bigcool: Kasa, kasa, kasa :cunao: a na hotel ciułamy......:mdleje: 200zł :mdleje: ktoś w ogóle oferował jakąś pomoc? -
Kopiuję Germaine z BF: Byliśmy wczoraj z Mackiem w lecznicy na zdjęciu szwów, rana na brzuchu goi sie ladnie, chociaz z rany nadal kapie krew z ropą, ale jest jej duzo mniej niz na początku. Niestety guz na brodzie rośnie, Maciek ma więc umówiony zabieg usunięcia guza a przy okazji i kastracji na najbliższy czwartek, trzymajcie kciuki!!
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
Soema replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Masz skan na kompie? Możesz mi wysłać mailem? Wyślę do AFN i spytam czy tak mogłoby być? -
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Soema replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
W niedzielę sunia będzie miała zrobione badania. Przyjechała z niczym tak naprawdę... :( -
Znalazłam jej fotki... z lipca, wrzucę w niedzielę jak dojadę do Krk.. Ehh... a w jej boksie w Brodnicy, też siedzi teraz cudna niunia. :)
-
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='LAZY']Wspaniałe wieści. Rozumiem, ze boksio wyskastrowany:P[/QUOTE] Ee tam, sceniacki do Niemiec 300 Euro :loveu: dziękujemy za info. Uda się zebrać kasę. :) pomóżcie! -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
Soema replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ale macie jakiś rachunek za zabieg? Skąd wiecie ile kosztował? Przecież podobno pierwszy list z fakturą wyszedł. To nie jest normalne, że nie możecie się dowiedzieć o zabieg Waszego psa... -
Sunia czuje się dobrze, niestety nie zdążyłam jej dziś poznac. Szwy się dobrze trzymają, rana ładnie wygląda póki co. Fuga jest bardzo grzeczna :)
-
Byłam wczoraj (w wakacje też) w schronie w Brodnicy. Aż żal stamtąd wychodzić. Kierownik to Psi Anioł. Tam jest niedużo psów, teraz trochę adopcję stanęły, ale tak to ludzie chętnie tam jeżdżą mimo, że jest poza miastem. Domy są kontrolowane poadopcyjnie, Kiero na pewno psa na łańcuch nie wyda. I jak się dziewczyny ładnie uśmiechną, jak zawiozą to on przypilnuje, by dom był wyjątkowy. Uwierzcie, że jakby były takie schrony to nie byłoby tego forum. Jeśli jest możliwość umieszczenia tam psa, ja bym się nie wahała. Ania tam jeździ co jakiś czas, a i kiero psa puści by pobiegał. To jest złoty człowiek.
-
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']A może by wrzucić fotki w 1 post?[/QUOTE] Czy ktoś prowadzi ten wątek?? Proszę o uaktualnienie pierwszego postu, wstawienie zdjęć, zmianę tytułu, bo potrzebne wsparcie na utrzymanie i sterylizację Cinci. -
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
Soema replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Nimloth, zostałaś wprowadzona w błąd... nie ma żadnej Fundacji, przed nikim nie musisz odpowiadać. Podpisywałas jakąś umowę? Musisz siąśc i opisać go, wstawić foty powiedzieć co konkretnie trzeba zrobić. Skoro nie masz doświadczenia to nie pomożesz mu, a lęki będą się pogłębiały... Kontaktowałaś się z Kasią? -
Ty się przyznaj... skąd ma piłkę:mad: że Ty niby w nogę grasz...?:mdleje:
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
Soema replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Witaj Krzychl Jaki piękny podarunek :lol: Jak Ci się to udało ? Miałeś brać u mnie lekcje wstawiania zdjęć na wąteki, a tym czasem, to ja mogłabym pobierać lekcje u Ciebie. [SIZE=3]Alino, no właśnie co z książeczką zdrowia Foksi ?[/SIZE] [SIZE=2]Jeśli chodzi o sterylizację, to tak jak mówiłam, to sprawa między nami Cioteczkami, a Aliną.[/SIZE] [SIZE=2]Prosimy natomiast więcej zdjęć Foksiuni, kochanej suni i choć kilklka zdań o jej poczynaniach :loveu:[/SIZE] [SIZE=2]Masz piękny awatarek.[/SIZE][/QUOTE] Elik spytaj może tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-wolne-miejsca?p=14191492#post14191492[/url] bo tam Alina odpowiada na niektóre rzeczy. -
Guz Fugi rósł każdego dnia, dziś chirurdzy dr Krzysztof Zdeb oraz dr Łukasz Krysa zoperowali guza Opis wywiadu: operacja usuniecia guza z oklicy ogona i odbytu, plastyka skóry tej okolicy. sunia przez kilka dni bedzie dostawała środki przeciwbólowe oraz antybiotyki. Guz został wysłany do badania histopatologicznego. Jutro wizyta kontrolna w lecznicy Fuga musi do czasu zdjecia szwów dostawac diete lekkostrawna z duza zawartoscia włókna pokarmowego (buraczki, siemie lniane) Lekarze zrobili zdjęcia przed i po... [IMG]http://picasaweb.google.pl/Kaarina.G/FugaZGuzemNaOgonie#5442291779785096482[/IMG]Ageralion wstawi, bo mam za słaby komputer tutaj.