Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Dziękuję Alu.
  2. [quote name='_Goldenek2']Przerzuty mogą być w każdej chwili. Z tego co się orientuję to po to się robi operację, aby paskudnego raka wyciąć z korzeniami.... Oczywiście, nie zawsze to się udaje....[/QUOTE] Tym bardziej, że Rufus był wyrzucony niedawno... mógł mieć problemy już wcześniej :( jest tak cudownym psem...
  3. To ze strony Fundacji: [I]Drops ma ostatnio problemy z kontrolowaniem oddawania moczu oraz pobolewała go tylna część ciała. Został gruntownie przebadany. Wykonano mu w narkozie rtg bioder, który wykazał, że pies ma dużą dysplazję i dlatego odczuwa ból. Skóra pozostawia wiele do życzenia - ma zmiany w uszach, zmiany przerostowe wo okolicy krzyżowej kręgosłupa (do wycięcia), rany z krwią i ropą w miejscach odleżyn, zakażone bakteriami. W kale wykryto jaja tasiemca, Drops został więc od razu odrobaczony. Z powodu problemów z oddawaniem moczu bokser został poddany cewnikowaniu - pobrano mu mocz nie tylko na morfologię, ale także w celu wykonania posiewu. Czekamy na wyniki badań moczu z posiewem, kału oraz na wyniki badań krwi. Pobrano mu także wydzielinę z uszu oraz ran na ciele. Próbki będą badane na obecność grzybów i rozpoznanie infekcji bakteryjnej. Dzisiejsze badania (narkoza, cewnikowanie, rtg, pobranie prób na mykologię i bakteriologię, badanie lekarskie) kosztowały [B]568,40 zł[/B]. [/I] Nie zdążyłam złapać DT na sprawozdanie... może jutro mi się uda.
  4. [quote name='Szerkanka']Ide molestowac o fote :)[/QUOTE] Molestuj, pewnie się zmieniła :)
  5. [quote name='ewab']No tak, człowiek nieświadomy:smhair2:[/QUOTE] Też się dowiedziałam :niewiem: Szukam osoby z Wodzisławia, Alicja mi już jedną dziewczynę poleciła - dziękuję. Podobno ta rodzina była kiedyś w Rybniku, jak tam był Chester i byli z nim na spacerze. Dziś dzwonili do schronu i się dowiedzieli, że pies przejęty przez Fundację. Znalazła Chestera na stronie Fundacji i długo rozmawialiśmy. Dwie córki 14 i 15 lat. Wychowywały się przez 1,5 roku z boksiem (boksia państwu ktoś ukradł..) Tamten boksio był cierpliwy, dziewczynki przy nim uczyły się chodzić. Chester to wulkan energii, szaleniec :) ale były z nim na spacerze i widziały jak skacze itp ;) Ankieta wypadła wg mnie pomyślnie. Teraz czas na wizytę. Zgłosił się jeszcze dom z Warszawy, studiująca dziewczyna.. I kiedyś dzwonił pan z Łodzi, co ma sunie bokserkę, ale się nie odezwał na mail...
  6. [quote name='Kapsel']Powiedz Soemuś powiedz, kto chce Czesia??? :razz::crazyeye:[/QUOTE] A dużo osób......:eviltong:
  7. [quote name='ewab']Co sprzedałaś???[/QUOTE] Hehe, proszek :) ten co te dwie u góry pisały, w sumie to trzy... zdrajczynie :shock:
  8. Ja się nie odzywam.. sprzedałam stuff i o. I wcale Wam nie powiem, że są domy chętne na Czesia :obrazic:
  9. [quote name='ageralion']Mnie tez to ciekawi, szczegolnie ze minelam sie z nim dzisiaj w TOZie, doslownie o kilka minut... Ale musze przyznac, ze jak uslyszalam, ze szukal go jakis facet, to mi sie nogi ugiely...[/QUOTE] Teraz to wiesz.... może se ... NIC. Mirko, Mirko daj nam zdjęcia :)
  10. [quote name='Kaja i Aza']Cudnie, Aniu wyrazy uznania, Rudy duzo szczescia. A Asia chudnie?[/QUOTE] Właśnie, właśnie - kurzą doopkę miałaś pokazać! :loveu:
  11. Nie ma żadnej dramatycznej sytuacji, by cegiełkowe się rozeszło. U nas większość staruszków jest na dożywotnich DT, są wspierane przez Fundację. Ciekawe Age, czy facet się odezwie. Dobrze wiedzieć, że jeszcze i tacy ludzie są :)
  12. [quote name='Kapsel']ojej ta koło Poznania? :shake::shake::shake:[/QUOTE] Tak... jak Mambula?
  13. Zaginiona Zuzia też się w stawie utopiła :( :( ehhhh
  14. [quote name='Kapsel']No to Aguś, żeby nie było, że ja tu płaczę na wątku a nie wpłaciłam. :razz: Zaznacz proszę, że odemnie 150 zł, już (chyba) w poniedziałek poszło :roll:[/QUOTE] [quote name='gazzy']Moja ciocia razem z wujkiem przelali 200 zł :)[/QUOTE] Brak mi słów... :Rose: DZIĘKUJEMY!
  15. [quote name='jostel5']Soema-wet je ciachnie na pewno,ale..Teraz pracuję nad panem kierownikiem,a konkretnie -nad zmianą jego sposobu myślenia :/ Na razie,nie ukrywam, bez większego efektu...! Gdyby boksie chciały być suniami,nie byłoby ze sterylką problemu ,a tak...:( Dajcie mi jeszcze trochę czasu...[/QUOTE] Przyznam, że mamy zainteresowaną panią adopcją... ale bez kastracji pies nie pojedzie. Nie obiecuję nic, bo jest dopiero po ankiecie przedadopcyjnej. Gratuluje Jostel! Oby tak dalej :)
  16. Jak Aga wróci, na pewno uaktualni :) dzięki.
  17. [quote name='kinga_kinga7']Jak będziemy mieć kasę[/QUOTE] Kasa na kastrację jest, pytanie czy wet je ciachnie?
  18. Zamykam wątek o! :obrazic:
  19. Chyba Chester się tu zadomowił :mad: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S8g8x-DmyeI/AAAAAAAABwE/8K4kboVKBiA/s512/Zdj%C4%99cie709.jpg[/IMG] jak ja mam pracować w takich warunkach?:niewiem:
  20. Jako, że Ania pojechała tulić małe, białe cudne kulki, JA Wam oznajmię nowinę.! RUDY ma dom:multi: Przyjechała bardzo sympatyczna rodzina z Bydgoszczy i jednak zostali przy Rudzielcu :) wypatrzyli go gdzieś w ogłoszeniach. 4 lata temu stracili psa (adoptowanego ze schroniska), teraz dopiero dojrzeli do decyzji o nowym :) Ania pewnie uzupełni informację wieczorem :) a my czekamy na wieści z nowego domu.
  21. Bardzo Wam Dziękuję Dziewczyny! Od razu się lepiej robi...:) Mimo wszystko..
  22. [quote name='ania z poznania']No jak nie chce po dobroci, to nie ma innego wyjścia :niewiem: :diabloti:[/QUOTE] Ta mus to mus... takie życie.... :grins: :hmmmm: mąż pewnie podczytuje co nieco i będzie się opierał i opierał....:evil_lol:
  23. [quote name='_Goldenek2']Wysłałam Ci Soema mój adres mailowy na PW :)[/QUOTE] Dziękuję, zapisałam :) czekamy na efekt prac tekściarza i grafika :) dzięki wielkie.
  24. Ehh.. Chester nie załatwiał się już dwa dni, a jadł i jadł, już miałam stracha. Bałam się, że się przekręci albo co... Ale oto teraz, przed chwilą zrobił mega koopsko - pół kilo jak nic. Woreczka nie starczyłoby :crazyeye: ufff :gins:
  25. No cóż... ludzie robią się praktyczniejsi :) york nie ufafluni wszystkiego, łącznie z sufitem, nie musi tyle biegać itp... Znajdziemy mu dom, no.. znajdziemy! :)
×
×
  • Create New...