Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Teraz będzie już tylko lepiej...:)
  2. Jutro badania będą powtórzone, nie wykluczone jest USG.. W hotelu też posikiwał.. Z prostatą od początku były problemy, Germaine nawet pisała w pierwszych postach.. Nie wiem jak można psa do takiego stanu doprowadzić :( DT niepokoi, że Drops sporo pije.. a Tosiunia jest drobna :) [url]http://bokserywpotrzebie.pl/psy/tosiawarszawa.htm[/url]
  3. Dziękujemy :) z Dropsika się leje.. dosłownie.. ma nieszczelnego siusiaka:oops: dużo pije... oby to było tylko podziębienie..:roll:
  4. U nas też fatalna pogoda i humor i w ogóle. Chester za to ma baaardzo dobry humor :) a czy Ty go widziałaś?!
  5. [quote name='Yorija']PYRO miał mieć na imie :-)[/QUOTE] Wybacz.. tak wyszło:evil_lol: jak ja bym go wołała :niewiem: postaramy się być dziś na czas w parku :)
  6. [quote name='kora78']ja totalnie pominęłam wizytę w domku w kudowie. czy jednak jeszcze mam się tym zająć, czy ten dom odpadł już?[/QUOTE] Nie odpadł, nadal są zainteresowani i zapowiadają się na super rodzinę.:)
  7. Dziś już nie spało się nam tak fajnie.. Chesterowi tak burczało w brzuchu, że mnie obudził. Byliśmy na spacerze o północy, 4 i 7.. coś mu zalega na żołądku, bo trawę wcina jak krowa.. Mam psi błonnik, zresztą będę go też na bazarku wystawiała, więc może mu przejdzie.. Wydaję mi się, że schodzi z niego żarcie schroniskowe, bo jego kupy coraz mniej mnie do łez doprowadzają ;) niestety, dziś jak wyszłam się na spacer przyszykować i młody został z TŻ w pokoju to też się rzucił na klamkę.. klatka mi pilnie potrzebna..
  8. [quote name='ageralion']No wlasnie na fundacyjny mail mialy pojsc wiesci i fotki... nie wiem skad te opoznienie, moze swieta...[/QUOTE] Nadal nie mam wieści..
  9. Egona badania sporo kosztowały.. może ktoś ma jeszcze jakieś rzeczy na bazarek? Zasypaliśmy się bokserami, w większości chorymi, niestety nie będzie mogli pomóc kolejnym.. Rachunki mamy powalające :(
  10. Giselle jak Mister, da się zrobić zdjęcia?:)
  11. [quote name='Kamila28']podaj numer tatuażu, zaraz zadzwonię, mam znajomych tam[/QUOTE] Wysyłam pw.
  12. Kamila znasz ZK z Wrocławia? To stamtąd jest numer...
  13. Z pogaduch nocnych z DT wynika - Drops udawał, że ma depresję.:diabloti: Ma ochotę na... Tosię :evil_lol: a w chwilach wolnych od uwodzenia gania za piłką !:crazyeye: i ma w uchu tatuaż... :angryy: rasowy psiak. Będziemy próbowali się dowiedzieć skąd on jest. Niestety, popuszcza mocz cały czas..
  14. Dziękuję Maruda :loveu: wszystkim Wam dziękuję, bo to dzięki Wam, psiaki są bezpieczne.. To przykre, że z powodów finansowych musimy odmawiać pomocy kolejnym...:shake:
  15. To jest najgorsze w byciu DT... ten moment jak się ma wrażenie, że tego psiaka się zdradza :(
  16. [quote name='ewab']Bo boksiowe sunie kochane są.[/QUOTE] Ja też wolę sunie.. ale jak zobaczyłam 3 dziadków Germaine to padłam z zachwytu :) a ja mam takiego stwora teraz [url]http://www.dogomania.pl/threads/183482-Rybnicki-Chester-juA-pod-opiekAE-SOS-Bokserom-u-mnie-uczymy-siAE-ogA-ady[/url]
  17. Chester też się bała, wciągałam na siłę, teraz tak kocha spacery, że sam wskakuje. A na początku się zapierał łapami o ściany.. Ale chojraki :grins:
  18. [quote name='Malwi']same pozytywne wieści :D :bigcool:[/QUOTE] Hihi, są dwa domki :) ja nie wiem czemu, ale sunie moment domy znajdują i to takie domy... :loveu:
  19. [quote name='Paulina87']Co u suni? Ostatnio tu cicho...[/QUOTE] Sigma ma w tym tygodniu sterylkę :) bardzo ładnie tyje. No i ... szykuje się domek :)
  20. Piękny... czego te psiaki mają takiego pecha?:(
  21. Wiesz, że ja nie widziałam Harleyka nigdy...:oops: a tyle czytałam o nim.. Młody właśnie biega przez sen :)
×
×
  • Create New...