Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Na dogo głosuje się od powstania ankiety ok. 8 każdego miesiąca, do 16. Zwycięzca ankiety wewnętrznej forum (dogo lub miau, w zależności od miesiąca) jest głównym kandydatem WSPÓLNYM obu for w Krakvecie. Teraz trzeba czekać na ankietę na dogo, pewnie koło 8 maja powstanie, jest 8 dni by wygrać, potem ma się poparcie i dogo i miau ;)
  2. [quote name='supergoga']Poproszę o dokładne dane dotyczące kwoty i jeśli można fakture - nasza Fundacja zapłaci za operacje oczu suni. Przeciez mam Wam tyle do zawdzięczenia, że się nią opiekujecie i pomagacie. Tyle chociaz możemy dać od siebie. Jesli da rade,. żebysmy mnogli opłacic to przelewem - podam dane do faktury na PW. Jesli to będzie u dr Garncarza, to już operował naszą fundacyjna sunie i tak własnie regulowalismy rachunek. Dajcie znać![/QUOTE] Damy, Germaine teraz w lecznicy i nie może rozmawiac, więc jak tylko ustalę - dam znac. DZIEKUJĘ! [quote name='Ellig']Juz kilka osob wplacilo pieniadze i co teraz....Tyle bidulkow czeka?[/QUOTE] Ellig, jesli chcesz zwrot, to poproszę Germaine. [quote name='Wunia']ano czeka, czeka ... moje niech zostanie w rękach sos bokserom ;)[/QUOTE] Dziękuję, wieczorem założę wątek ślepaczka Totika, którego Kapsel uratowała od uśpienia i sama opłaciła pierwszy miesiąc pobytu psa w DT.
  3. Kapsel, co wiedziałam to napisałam. Było o padaczce, kilka stron wcześniej. Za wpłaty odpowiada Germaine, na nią trzeba czekać. Bolsik może napisać co sunia bierze, bo jest na bieżąco. ;)
  4. Jeśli ktoś ma czas i ochotę założyć watek Batmanowi to nie ma problemu. 20 naszych bokserów ma wątki i tylko na 3 coś się dzieje.. Na dogomanii coraz mniej osób szuka psy, ważne są ogłoszenia poza forum. Polecam Batmana ludziom, którzy szukają młodego boksia, bo on taki jest.
  5. Ale tu ruch....
  6. Mam łzy w oczach... Czasem naprawdę, brak słów. Cieszę się, te psy jak trafią do domów, to do takich naj...
  7. Mały łobuz... a jak dzieci dają radę ją wymęczyc? Sunia nie chce jej zjeśc?
  8. [quote name='emilia2280']Soema, przyznaj sié ze to niewine scenie ugryzlo boxera w... jajka;ppp[/QUOTE] Ojjj.... myślała, że to suczka:oops:
  9. [quote name='zebra12']Tego dokładnie nikt nie wie :) Ale z obecnych gabarytów wnoszę, że raczej będzie do kolana.[/QUOTE] I to chyba max :)
  10. Takie cudo... z umaszczenia jak mój Mazi (*) dlaczego moja suka nie akceptuje psów?!:( musi się dom znaleźc, tyle czasu czeka..
  11. Batman nie ma swojego wątku.
  12. A tu męczyła boksera u mnie z DT, Chestera :) (już w nowym domu chłopak;) ) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iRUEs0I/AAAAAAAAB1E/JgflOvDeD3s/s720/Zdj%C4%99cie720.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iVMK2XI/AAAAAAAAB1I/CD3u-Z0fP-E/s720/Zdj%C4%99cie719.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5iqCqqAI/AAAAAAAAB04/VDwpX-_-pWI/s512/Zdj%C4%99cie717.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ijg9NGI/AAAAAAAAB08/JvLUV3wVOI0/s512/Zdj%C4%99cie716.jpg[/IMG]
  13. Moje Maleństwo kochane :loveu: Dziękuję dziewczyny za pomoc! :Rose: Nie wiem, co bym bez Was zrobiła... Ona urosła już od czwartku:-o [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7eRAs8I/AAAAAAAAB0c/MAxnUe-bv8A/s720/Zdj%C4%99cie713.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7ZRTUrI/AAAAAAAAB0U/Y1uiiP4Td7k/s512/Zdj%C4%99cie711.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9iA7RBQJoI/AAAAAAAAB0g/OxxIt2w8l4k/s720/Zdj%C4%99cie712.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ixzlBYI/AAAAAAAAB1M/HXbGy4BNRcg/s720/Zdj%C4%99cie714.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Tak, to Płomyk -biega po Kropce:) Fibula teraz biega z mężczyznami...z Kumplem, Ibisem...a większośc dnia spędza na podwórku z Maxem nietoperzem-dziewczyna ma dość specyficzny gust hi hi:)[/QUOTE] Chyba BEZgust:diabloti: ja czuję, że jak teraz przyjadę, to z tymi psiakami pół dnia spędzę :multi::loveu: [COLOR=Silver]zapraszam do wątku w podpisie ;) by było nam lżej i lepiej..[/COLOR]
  15. [quote name='jostel5']Czekam cierpliwie.No i wiem ,że przecież "byle gdzie " Soema go nie wysłała...;)[/QUOTE] Pewnie, że nie :) nie męczę ludzi telefonami, mieli teraz cłay weekend poświecić Fredowi, więc niech się cieszą sobą :) jak tylko dostanę zdjęcia, dam znać. Biedny Barney :(
  16. [quote name='marysia55']czytałam Karinko jakiś wątek boksiowy i tak sobie pomyślałam ; ledwo Denisa wydałaś już Czeska przygarnęłaś (mam nadzieję, że nie pomyliłam imion)[/QUOTE] A wczoraj Czesiu pojechał do domu :) jeszcze między czasie mi maleńką kluchę podrzucili.. pół głowy Chestera :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183482-Rybnicki-Chester-ju%C5%BC-pod-opiek%C4%85-SOS-Bokserom-u-mnie-%29-uczymy-si%C4%99-og%C5%82ady/page27[/url]
  17. Ja codziennie podczytuję i czekam na TEN dzień i TEN dom...
  18. [quote name='majku33krakow']dorosły pies tylko raz ma jesc i nic wiecej[/QUOTE] Majku, nie wypowiadaj się tu, proszę.
  19. Kalina zaznała głodu w schronie i nie tylko pewnie.. Będzie non stop się dopominała, duże ilości i urozmaicone, mogą jej zaszkodzić tylko.. Wiem, że ciężko takiej mordce odmówić, ale to dla jej dobra. O skręt żołądka u bokserów bardzo łatwo.
  20. Widzę, że dyskusja nadal żywa... Zapraszam w takim razie [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/url] by bezdomnych zwierząt było mniej. Wtedy i sfrustrowanych osób i tragicznych sytuacji i historii będzie mniej. Lek.wet. macie możliwość wstawić zdjęcie Bruna, by każdy mógł spokojnie odpuścić, bo pies bezpieczny?
  21. [quote name='kach']ojciec to stary doktor syn z nowych ksiązek uczy się ale widac kasa tylko się liczy Mister jest u mnie dzis jest 2tyg.a ja juz poleciałam 200zł tzn..100dostałam pomoc od cioci...jak zapytałam żeby mu usg i ekg zrobic ogólne badania to skwitowali mnie OK.200ZŁ!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Niestety, tylko takie badania kosztują.. Trzymam kciuki za zdrowie Mistera..
  22. [quote name='ewab']Ciotka niedobra:evil_lol: No co Ty, mam do zaoferowania młode, ale duże szczenięta:eviltong:. No i naszych wątków nie omijaj, bo jak nas wszyscy ominą, to kto nam w tych tragediach pomoże? A teraz czekam niecierpliwie na wieści od Czesia z nowego domku:lol:.[/QUOTE] Wiem Ewuś.. ale ja teraz nie mogę byc DT :shake: gdyby moja domowa sucz, tu w Sandomierzu, akceptowała jakiekolwiek psy.. Wzięlibyśmy drugiego psa. A tak to... :shake: a w Krk mnie więcej nie będzie teraz :( [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]CZesiu ...i jak tam ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Czekam na wieści z podróży :)
×
×
  • Create New...