Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Noooo... i żeby nie było tylko tak miło i przyjemnie... dziś pierwszy raz od śmierci Czarnulki beczałam w przytulu.. Pękłam. Przywieziono nam szczeniaka, sunie. Sparaliżowana.. Kobity.... dawno nie widziałam tak rozkosznego, kochanego szczeniorka.. Jak się boi, albo coś jej nie pasi robi tak: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxNXy2FGLI/AAAAAAAABZ4/gpaU3MizV9Q/s800/P1080418-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxNuLYgKNI/AAAAAAAABaA/S9nwfqLgj8Y/s800/P1080431-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxNPe11sHI/AAAAAAAABZ0/9nbHAhBckIc/s800/P1080415-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxOHCE7O4I/AAAAAAAABaE/fkR3qzzN6Hw/s800/P1080435-1.JPG[/IMG] Czyż nie jest cudna?! tu już w drodze na RTG.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxOaHOWAvI/AAAAAAAABaM/WHG-vP1yQuc/s912/P1080468-1.JPG[/IMG] została z naszym drugim psiakiem, tez po wypadku na noc w lecznicy w Stalowej Woli, bo tylko tam mają rtg ( do Tarnobrzega nie zdążyliśmy) jutro może będzie wiadomo co to dokładnie jest.. najprawdopodobniej stary uraz.
  2. Od jakiegoś czasu mamy nowe psy, to są dwie siostry. W środę miały sterylki. Jakoś po nich w ogóle nie widać :p:razz: Oszołomek number 1 :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxFLkroglI/AAAAAAAABW4/CrPZYBKwm34/s800/P1080387.JPG[/IMG] mina - bezcenna :grins: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxJ56gsTMI/AAAAAAAABYk/q4VC8wvTkvw/s800/P1080469.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxKizFbCHI/AAAAAAAABYw/Vm-Mb6MfeaU/s576/P1080475.JPG[/IMG] jej kubraczek poszedł się.....:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxIJuwiPCI/AAAAAAAABX4/lseHxewhMIA/s800/P1080452.JPG[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxIWGm1ibI/AAAAAAAABX8/qxiavGZ2kAg/s576/P1080453.JPG[/IMG]
  3. Taka jestem poważna ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxMPryNjdI/AAAAAAAABZU/UMiWrnvwL5g/s800/P1080515.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxL43vc-uI/AAAAAAAABZM/MOBYFmCWMEI/s800/P1080510.JPG[/IMG] Rośnie Pchełka jak na drożdżach :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxJYSo4CPI/AAAAAAAABYU/P--i4edrX7w/s576/P1080465.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxOqwtCjEI/AAAAAAAABaQ/hVj6sku_Lzk/s800/P1080472-1.JPG[/IMG]
  4. Mysi - Calineczki cd. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxPJJzoo3I/AAAAAAAABaY/OHk40MOfATY/s576/P1080476-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxQm_vWy9I/AAAAAAAABa8/Xe9GCPjoigI/s800/P1080507-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxQPY4q9MI/AAAAAAAABa0/pUWNfT-NuQc/s800/P1080505-1.JPG[/IMG] Pchełka też biegała za piłką.. albo za Myszką :hmmmm: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxMYrSuagI/AAAAAAAABZY/9I0H15n5Ghw/s800/P1080518.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxMfb-TVYI/AAAAAAAABZc/Zjho19QnZR4/s800/P1080521.JPG[/IMG]
  5. [quote name='andzia69']oglądałam:) ładnie sie w tv prezentujesz:):) ([/QUOTE] :grins: 25minut gadania o potrzebach, wspaniałych psach ludziach, itd.. a tu 6 sekund i takie zdanie :) [quote name='marysia55']Zaglądam na wątek, pamiętam o nim ... tylko żal że nic się nie dzieje dobrego pomimo, że tyle osób z sercem do psów tutaj weszło i próbuje pomóc. Wygląda na to, że biurokracja i bezduszność sa ponad wszystkim.[/QUOTE] Marysiu damy radę. Ja w to bardzo wierzę. Kto jak nie my? Powiem Wam, że po tym reportażu jest super pozytywny oddźwięk! Dziś kilka osób nas odwiedziło, dostaliśmy puszki z karmą dla psiaków, 2 psiaki poszły do domu. Ludzie z Białej Podlaski(!), ale jechali do Krakowa. Wczoraj oglądali tv i dziś do nas przyjechali. Sąsiedzi niektórzy z nami rozmawiali, że to nie tak do końca i w ogóle.. Męczący dzień, ale raczej pozytywny. Żeby nie smęcić powstawiam trochę zdjęć naszych cudów :):) Na początek kilka fot Mysi :loveu: bardzo się sunia otworzyła. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxHw_DN68I/AAAAAAAABXw/mWPip8dTSxY/s576/P1080445.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxLjazBlUI/AAAAAAAABZE/cTsK4XhriO8/s800/P1080494.JPG[/IMG] Dziś trochę pobiegała za piłką :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxQtybB5NI/AAAAAAAABbA/CA8jpWLst8E/s640/P1080508-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxPUa-qavI/AAAAAAAABac/HdHONO6NBDE/s720/P1080477-1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TMxKsuiwS6I/AAAAAAAABY0/vmNq096UMms/s800/P1080480.JPG[/IMG]
  6. Właśnie paskudnie wychodzi na zdjęciach... a jest taka cudowna... i delikatna i kochana..
  7. Reportaż o Sandomierzu w Faktach [url]http://www.tvn24.pl/28377,1680129,0,1,psi-los,fakty_wiadomosc.html[/url]
  8. Ale potem... to będzie większy problem. Bo Dyminy nie będą mogły przyjmować psów spoza Kielc, Rzeszów i Mielec ma przepełnienie.. musi powstać schronisko. Oby nie prywatne, w Gorzycach.
  9. [quote name='waldi481']Właśnie przed chwilą na TVN było o schronisku w Sandomierzu.Ma być zamknięte. E/W[/QUOTE] Elu nie martwcie się nie zamkną nas ;) to nie takie proste.
  10. Atomowka, a który masz numer Germaine? Bo jeden faktycznie ostatnio nie odpowiadał.
  11. Zgłaszaliście go do Fundacji Bernardyn? Eneda, jakie są rokowania jeśli chodzi o malutką?
  12. Aaa nie wiem czemu nie dostałam powiadomienia, żeś pisała..:( Dzwonić możesz zawsze :) się zaczęłam martwić...:hmmmm:
  13. Shania pousuwaj te posty, bo naprawdę wątek jest znany na całą Polskę. A ważne informację giną w natłoku takich postów. Ciekawe, czy dziś ich wpuszczą i pomogą spisać psy. Eneda u Was jest surowica dostępna? Czy te wymioty bardzo śmierdzą, jest krew?
  14. Przywieźć Wam jakieś gryzaki? Które i tak ukradnie im Twa sucz?:):)
  15. Bo jest mega wycoafan, załatwia się tylko w domu i w ogóle odmawia jedzenia... To Aneta100 muszę napisać żeby poprawiła.
  16. Niestety.... Zuzia wraca z adopcji :( od tygodnia prawie nic nie je, na spacery nie chce wychodzić, boi się ludzi.. Załatwia się tylko w domu, całymi dniami siedzi za drzwiami. Nic nie rusza :shake: :( cholera.
  17. [url]http://allegro.pl/dwa-szczeniaki-czekaja-na-adopcje-pies-psy-i1294643677.html[/url] Nie wiem, czy będzie chodził link. Ale jak wpiszesz w google dwa szczeniaki to pierwsze jest :) a Zuzia wraca z adopcji :(:(
  18. [quote name='Kenny']Soema możesz zmienić tytuł, że potrzebujemy ludzi do ogłoszeń? a ktoś napisałby jakiś wzruszający tekst może? na gumtree 115 odsłonięć i zero telefonów...nie podobają się aniołki moje :([/QUOTE] Zmieniony, o allegro ponagliłam. Wiesz zima... na spacery się nie chce chodzić. :shake:
  19. [quote name='eve-w']a do Was dlaczego się czepiają?? że krat na niebiesko nie macie pomalowanych? ! i ze prowadzicie porządek w ewidencji??[/QUOTE] Tego jeszcze nie wiem :) się dowiemy niedługo.. ale szczepione caaaałe towarzystwo, zadbane, nakarmione, szczęśliwe. Sterylki n bieżąco, dziś zawiozłam dwie wariatki na ciachanie. Nie wiem, kto nasyła kontrolę, ale wiem że duużo osób jest za nami wbrew pozorom. Za co dziękujemy.
  20. [quote name='marysia55']mnie również strona nie wchodzi :shake: nigdy jeszcze nie robiłam bazarku :shake: chociaż mówią , że kiedyś musi być ten pierwszy raz :oops:. Mam parę rzeczy, które by się nadawały na bazarek, więc może w końcu podejmę to wyzwanie :lol: Bazarek " na psa budę" :cool3:[/QUOTE] Byłoby super :) dziękuję. [quote name='agusiazet']A czy Myszka jest wysterylizowana? Zbliża się dzień rozmowy z mężem i zbieram argumenty na tak:)[/QUOTE] Tak została ciachnięta w tamtym tygodniu, zaktualizuję. [quote name='wellington']No, jak juz Miranda, Jury, Astrid porusza niebo i ziemie to mysle ze nie potrzebujesz sie niczego obawiac . Oni na Wegrzech, na Cyprze, w Hiszpanii, w Krotoszynie, w Dyminach , w Gaju, w Przyborowku, w Ruscu narazie pomagali, to Sandomierz tez jeszcze zmieszcza pod swoje skrzydla. [url]http://www.jmvr.org/pageID_8543571.html[/url][/QUOTE] Tak pomagają na szeroką skalę ;) i bardzo dużo znowu dla nas robią - czysto bezinteresownie ;) Dziś poszło pismo do burmistrza z Fundacji Światowe Schroniska.. Jest mega nagonka u nas w Sandomierzu na nasze przytulisku. Nie wiem - "kiełbasa wyborcza" czy co? Niedługo będzie kontrola Inspekcji u nas...
  21. [B]Czy ktoś ma numer tel do ODI? [/B] Nagonka jest nie tylko na schron w Kielcach...:shake: ale i na nasze przytulisku. Będziemy potrzebowali rad prawnika i pewnie nie tylko.. Bo jak nas zamkną to tragedia :(
  22. [B]Czarodziejko[/B], czy jeśli chodzi o osoby z bazarkami ogłoszeniowym są jakieś inne procedury? Coraz więcej osób oszukuje i nadużywa naiwność dogomaniaków. Skoro i tym się handluje - okey ja nie mam czasu autentycznie, więc mogę zapłacić na inne psiaki, to może warto jakoś w regulaminie sprecyzować zapisy co do tego? Pieniądze poszły, a ogłoszeń nie ma..
  23. Jakie cudne foty :):) jak robale? Odwiedzę Was dopiero po weekendzie :(
  24. Dziś do domu poszła Kama [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfx0jIi_5I/AAAAAAAAAHI/5rYWOEy1bgQ/s800/P1060811.JPG[/IMG] Gwiazdka nasza kochana, w przytulisku była ponad rok. I poszła Zula [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TKdhw_p6qoI/AAAAAAAADrM/x9sd7ZtpMng/P1070367.JPG[/IMG] jamnik Pepik/Felek - to Kuba, znaleźli się właściciele :multi: na dniach mają go odebrać.
×
×
  • Create New...