-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Karolcia_ko5']Tak, tylko ja nie chce mieć potem problemów w schronie... :roll:[/quote] o jakie problemy ci chodzi? jesli my zabieramy psa to chyba jest jasne że bierzemy za niego odpowiedzialność i zbieramy na niego fundusze. myślisz ze uzbiera się 400zł miesięcznie? bo ja nie sądzę...i co wtedy?schronisko będzie dokładało resztę do hotelu?nie. to my bedziemy kombinowac by resztę dozbierać.pies będzie prawnie należał do którejś z nas-tak jakbyśmy to my go adoptowały.
-
(Swarzędz) kolejna ASTKA! mała pilnie szuka domu! :(
agaga21 replied to Linka's topic in Już w nowym domu
dodałam zdjęcia do allegro.gdyby udało się zrobić choć jedno bez krat to bym była dźwięczna;) [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=648868002]ŚLICZNA, MŁODA AMSTAFF ka DO ADOPCJI-Luboń (648868002) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] -
ciekawe co u tory.............:roll:
-
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
dodałam wiadomość o jej zaginięciu na ogólny bullowatych i na naszą klasę...przykro mi że tylko tyle mogę zrobić...mam nadzieję że sunia się znajdzie. -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza'][B][COLOR=DarkRed][SIZE=4]Dogomaniacy z Warszawy pomocy! Kropka zaginęła 30.05 około godziny 18 na ul. Narbutta- okolice kina Iluzjon. Miała na sobie obrożę z adresówką. [COLOR=Black][SIZE=2]Przed chwilą zadzwonił do mnie Łukasz. Wywiesza ogłoszenia, ale nikt do tej pory jej nie widział. Łukasz podejrzewa kradzież. [/SIZE][/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/B][/quote] w jakiej sytuacji kropka zniknęła?:crazyeye: proszę, wstawcie najbardziej aktualne zdjęcie suni, podejrzewam ,ze ostatnio się zmieniła-przytyła pewnie w dt... -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
wstaw plakat na watek, wtedy każdy z warszawy, kto zechce pomóc będzie mógł go sobie wydrukować i rozwieszać. -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
agaga21 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
dziękuję:loveu: chita -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
agaga21 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
dzięki ra_dunia, wysłałam ci pw. -
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
cieszę się, ze mogłam się przydać ;) super się widzi takiego zadowolonego psiaka! piękny jest:loveu: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior'] napisałam jej ze po pierwsze Etna nie nadaje się do innych zwierząt, a po drugie nie oddamy psa do domu gdzie inny psiak jest na łańcuchu....[/quote] i bardzo dobrze!:angryy: -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ufff...udało mi się załozyć dragusiowi wątek na astowym forum: [url=http://www.amstaff-pitbull.eu./viewtopic.php?uid=834&f=69&t=2638&start=0]Won z mojego życia!Teraz mam dziecko więc po co mi amstaff? • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Agatka, no Ty to masz pomysły :roll: ................fantastyczne :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Jak zobaczy to spojrzenie, te złote, bursztynowe oczka :cool3:, to zmięknie, jak kazdy „prawdziwy facet” :diabloti:.[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/quote] aga, szykuj transport!:evil_lol::diabloti: ale jakby co to nie ja:shake: to nie mój pomysł i nikt nic nie widział:evil_lol: kogo mąż by spakował w walizki za taki numer? ciebie czy siebie? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
no a może ktoś podrzuci wam puntę i do furtki przywiąże i ucieknie...:cool3::diabloti::diabloti:;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
powiedz aguś mężowi, że macie strasznie duuuużo miejsca i te 2 psy tak jakoś "bidnie" wyglądają na trawniku...zdecydowanie powinna biegać dookoła nich ruda, młoda red noska!:evil_lol::diabloti: ożywiłaby kolorystykę ogrodu:cool3: o każdej porze roku -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a były kiedyś na niego zbierane jakieś deklaracje?