-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='ab-agnieszka']Dobrze rozumiesz. Ma zaklepane miejsce w hotelu Hotel kosztuje 400zl miesiecznie z wyzywieniem i szkoleniem Jak na razie nie mamy zadnych deklaracji [URL="http://www.szkoladlapsow.com/"]Szkoła i Hotel dla psów - Hodowla - Szkolenia - Tresura - Start[/URL][/quote] napisałyśmy w tym samym czasie, dokładnie to samo;)
-
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pomóżcie nam uratować zapomnianą przez wszystkich MAJĘ! dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej. musimy zabrać MAJĘ do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie. błagam o pomoc finansową!!! Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
i kolejna bida do ratowania....: [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL] -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
agaga21 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
szczęściarze chyba się nie pogniewają jak zaoffuję im na wątku.... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL] -
elza już szczęśliwa a o mai wszyscy zapomnieli.... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
-
kolejna grubcia potrzebuje pomocy.... pomóżcie nam uratować zapomnianą przez wszystkich MAJĘ! dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej. musimy zabrać MAJĘ do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie. błagam o pomoc finansową!!! Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom
-
Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.
agaga21 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
cisza.... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL] -
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
-
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
do brygady bogatyńskiej wkrótce ma dołączyć maja [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL] -
coffee jest już na dobrej drodze a o tej bidulce cały świat zapomniał... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
-
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL] -
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498[/url]
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498[/url] -
dixonek juz bezpieczny... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498[/url]
-
[quote name='ania z poznania']Ja miałam na myśli wielkość geniuszu :evil_lol:![/quote] no ja też!:diabloti::eviltong::eviltong:;)
-
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy'] Mamba bawiła się jak zwykle najlepiej. :p [/quote] jakbym widziała mojego lectera! boi się komarów i woli zostać w aucie:evil_lol: -
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
pięknie wygląda, ale zarosła! to nie ten sam pies! całe towarzystwo fajne, rozbrykane -
[quote name='ania z poznania']Agaga21, jesteś wielka :lol::multi:! .[/quote] no fakt...do małych nie należę...:oops::evil_lol:
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i43.tinypic.com/2lbgg07.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/fqn49.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j8m89h.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xdclkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/oqbn28.jpg[/IMG]