Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='ab-agnieszka']Dobrze rozumiesz. Ma zaklepane miejsce w hotelu Hotel kosztuje 400zl miesiecznie z wyzywieniem i szkoleniem Jak na razie nie mamy zadnych deklaracji [URL="http://www.szkoladlapsow.com/"]Szkoła i Hotel dla psów - Hodowla - Szkolenia - Tresura - Start[/URL][/quote] napisałyśmy w tym samym czasie, dokładnie to samo;)
  2. dobrze to zrozumiałaś, Freya73... miejsce w hoteliku mamy zaklepane, miesięczny koszt to 400zł. deklaracji jak na razie nie ma żadnych.:shake:
  3. pomóżcie nam uratować zapomnianą przez wszystkich MAJĘ! dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej. musimy zabrać MAJĘ do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie. błagam o pomoc finansową!!! Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom
  4. i kolejna bida do ratowania....: [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  5. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  6. szczęściarze chyba się nie pogniewają jak zaoffuję im na wątku.... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  7. elza już szczęśliwa a o mai wszyscy zapomnieli.... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  8. kolejna grubcia potrzebuje pomocy.... pomóżcie nam uratować zapomnianą przez wszystkich MAJĘ! dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej. musimy zabrać MAJĘ do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie. błagam o pomoc finansową!!! Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom
  9. cisza.... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  10. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  11. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  12. do brygady bogatyńskiej wkrótce ma dołączyć maja [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  13. coffee jest już na dobrej drodze a o tej bidulce cały świat zapomniał... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  14. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498"]Grubanio amstaffka MAJA-czy ktoś ją pokocha? Schronisko Radom[/URL]
  15. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498[/url]
  16. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498[/url]
  17. dixonek juz bezpieczny... [SIZE=4][COLOR=Blue][B]pomóżcie nam uratować [COLOR=Red]zapomnianą przez wszystkich MAJĘ![/COLOR] dopytują się o nią nieciekawe typki, dziewczyny ze schroniska podejrzewają, że mają bardzo złe zamiary wobec niej.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Blue]musimy zabrać [COLOR=Red]MAJĘ[/COLOR] do hotelu, to jej jedyna szansa na dobre życie.[/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=Red]błagam o pomoc finansową!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grubanio-amstaffka-maja-czy-ktos-ja-pokocha-schronisko-radom-128472/index13.html#post12408498[/url]
  18. maja "ma szansę" trafić na ring jako worek treningowy, dlatego musimy się pospieszyć. [B][SIZE=5][COLOR=Red]czy ktoś pomoże nam uratować tą zapomnianą przez prawie wszystkich sunię?[/COLOR][/SIZE][/B]
  19. [quote name='ania z poznania']Ja miałam na myśli wielkość geniuszu :evil_lol:![/quote] no ja też!:diabloti::eviltong::eviltong:;)
  20. jedne mają inne nie...ona jednak juz za długo czeka...strasznie mi jej szkoda. czy próbowałyście kiedyś wyciągnąć ją do jakiegoś hoteliku/DT? skąd ona w ogóle się wzięła w schronisku?
  21. [quote name='doddy'] Mamba bawiła się jak zwykle najlepiej. :p [/quote] jakbym widziała mojego lectera! boi się komarów i woli zostać w aucie:evil_lol:
  22. pięknie wygląda, ale zarosła! to nie ten sam pies! całe towarzystwo fajne, rozbrykane
  23. [quote name='ab-agnieszka']Maja sunko nasza kochana.:loveu:[/quote]:cool3::cool3::cool3::cool3: maja, już czas się ze schroniska wyprowadzać...
  24. [quote name='ania z poznania']Agaga21, jesteś wielka :lol::multi:! .[/quote] no fakt...do małych nie należę...:oops::evil_lol:
  25. [IMG]http://i43.tinypic.com/2lbgg07.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/fqn49.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j8m89h.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xdclkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/oqbn28.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...