Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i28.tinypic.com/1052sgk.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/v2z4zs.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2pq2xq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2ibe1dz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/a4qz5x.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i31.tinypic.com/2s1ptvm.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/14t69za.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/16aees0.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/axm3t.jpg[/IMG] lecter dziś nie chciał wcale iść na spacer. co chwilę musiałam kusić go ciasteczkami aż w końcu mi zwiał pod furtkę do ogrodu:mad::evil_lol: [IMG]http://i28.tinypic.com/zjj8jk.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i30.tinypic.com/2he9269.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2ed8rwz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/mmc1w6.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/15rjcid.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/30uty8n.jpg[/IMG]
  4. dziś przedstawiam wam ulubioną ciotkę mojego misiaczka:cool3: sesja z magdą (moją osobistą siostrą) [IMG]http://i26.tinypic.com/2n15168.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/zo705h.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/ajknpv.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2h719vr.jpg[/IMG] :crazyeye::crazyeye:kopie leżącego! [IMG]http://i29.tinypic.com/5cehvm.jpg[/IMG]
  5. alicja, piękne będzie miał ambo dzięki tobie allegro! i to nie z 5 zdjęciami tylko z całą masą zdjęć!!!:evil_lol::multi:
  6. co za wspaniałe wieści! jak to dobrze, że dałyście jej dziewczyny szansę!
  7. piękny! tak mu się sierść błyszczy, że wygląda jakby był granatowy:evil_lol: cudny, cudny, cudny!:loveu:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]a ja też wiem :eviltong:bo tam byłam i cole piłam ;)[/FONT][/quote] a ja wiem choć nie byłam i coli nie piłam:diabloti::eviltong: aga na pewno wszystko napisze;)
  9. najlepsze jest to, że danusia z tego hoteliku mówi że się astów boi :evil_lol: a w naszych suńkach chyba się zakochała! tam jest bardzo dużo wolontariuszy i skazańcy opiekujący się psami w ramach chyba resocjalizacji. danusia jednak zaznacza że przyjmuje psy na hotel tylko takie które nie są agresywne do ludzi. zaklepujcie miejsce na potem bo z tego co wiem to teraz jest komplet.
  10. potrzebny jest transport dla psiaka z [B]kielc do szczecinka![/B] może mógłby ktoś pomóc?
  11. potrzebny jest transport dla psiaka z [B]kielc do szczecinka![/B] może mógłby ktoś pomóc?
  12. potrzebny jest transport dla psiaka z [B]kielc do szczecinka![/B] może mógłby ktoś pomóc?
  13. czy ktoś jeszcze pomoże biednej celestynce? kto się dorzuci do hotelu? miejsce mamy dla niej zaklepane! potrzebne tylko deklaracje i transport. [COLOR=Gray]a przy okazji potrzebny jest transport dla psiaka z [B]kielc do szczecinka![/B] może mógłby ktoś pomóc?[/COLOR]
  14. potrzebny jest transport dla psiaka z kielc do szczecinka! może mógłby ktoś pomóc?
  15. ach, o tą piękną!!!:-( i z nią tak źle...:shake:
  16. [quote name='Linka']nowa jak nowa.. od jakiegoś czasu robisz jej ogłoszenia :roll: Dzisiaj już nawet do mnie nie podeszła.. pytanie czy nie miała siły, czy chęci :-( Weterynarzem nie jestem, aczkolwiek jak dla mnie miała strasznie opuchnięte łapy.. robie jej właśnie osobny wątek..[/quote] o którą chodzi? o tą czarną?ona ma wątek już, no chyba że o inną...
  17. słyszałam że macie jakąś nową asteczkę w megadepresji?
  18. [quote name='fridaoo']obawiam się, ze będzie cieżko z transportem:placz: do Szczecinka z Kielc to jakieś 500 km:-( chyba....ze Ab-agnieszka jadąc z Mają po drodze zostawi biedula w Szczecinku - wtedy transport do Gliwic byłby potrzebny...no i czy Aga dałaby radę...:cool3:[/quote] ale aga jadąc po maję zawozi ambo! niech ktoś napisze na wątku transportowym, może akurat coś się znajdzie.
  19. :evil_lol::evil_lol: z tej ciotki to taka grubaska jak ze mnie chudzielec:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. no to i ja trzymam kciuki!!
  21. [quote name='agnieszka32'] Oj Alicja, jaka szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy, zatrudniłabym Cię jako "nadwornego fotografa" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miałabym najwspanialszą galerię fotek - po kilkaset na każdego psiaka :diabloti:;)[/quote] kilkaset to chyba na rozgrzewkę? :evil_lol:
  22. [quote name='Kana']Jejku jaka ona jest śliczna :( Kurde także daje 20 zł![/quote] super, kana! [B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie 20zł hajaa miesięcznie 20zł kana[/B] [B]brakuje 120zł na sam hotelik[/B]
  23. też mam taką nadzieję...ciotki, liczymy na wasze bazarki na ambo.
  24. [quote name='ania z poznania']Już nie musi być 200, 100 wystarczy :evil_lol:! wystarczy 5-10 dobrych :cool3::cool1:
×
×
  • Create New...