ja to już pijana jestem, alicja potwierdzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
choć nie znam osobiście madzi, pawcia i grosi i od niedawna zawitałam na wątek to szczerze się cieszę że grosia już nasza najmłodsza dogomaniaczka na świecie!:multi::multi::multi:
śliczna dziewczynka, mam nadzieję że będziemy śledzić jej dorastanie na tym watku i zdjęcia będą ze zwierzakami i rodzicami...maluszek to taka radość i szczęście!:loveu: