Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Asior']naprawde taką furore robi moja mała :placz:?????[/QUOTE] czemu beczysz??? ciesz się:evil_lol: w klinice u dr ciborowskiego też o nią pytali, tez ją wszyscy bardzo polubili.
  2. danka musi gonić od niej wolontariuszki bo każda chce ją brać na spacerki a jej nie wolno. poza tym znudziło jej się siedzenie w klatce, niechętnie do niej wraca ale za jedzonko z puszki daje się namówić.
  3. [quote name='izabelka_70']zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13366886#post13366886[/URL][/QUOTE] dziękuję kochana!!!!:loveu:
  4. wszystkie trzy malizny potrzebują dt by nie marznąć:-(:-( boszszszszszsze.....jak one patrzą!:placz:
  5. [quote name='andzia69']no właśnie...jak z domkiem? bo moze Tira skorzystałaby z reszty kaski na hotelik:razz: czy widziałyści "moje cudo"?:razz:[/QUOTE] z tych pieniędzy pewnie sterylka roxy zostanie opłacona. jeszcze musimy załatwić i opłacić transport... no chyba że nowa-przyszła pani zechciałaby pokryć koszt sterylki... paulina, jeszcze raz bardzo ci dziękuję za wizytę. andzia, twoje cudo cudne! myślę że raz-dwa domki się chętne pojawią.
  6. [quote name='Paulina87']Wizyta wypadła pomyślnie! Natomiast napisała do mnie właśnie na GG kobieta w sprawie mojego maluch, który jest już w nowym domku. Kobieta jest z Gniezna ma męża i 4 letnią córeczkę i poszukują łagodnego amstaffa do adopcji. Czyje GG lub tel mogę podać tej Pani aby można było ją sprawdzić?[/QUOTE] niech się odezwie do mnie: tel.694390951 lub gg.7972720
  7. [quote name='andzia69']a mało jest do ogłaszania?:lol: to podmień;) np. na "moją"? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13365393#post13365393[/URL][/QUOTE] andziu, zmieniłam na naszą larę bo właśnie jej się aukcja skończyła ;)
  8. wspaniale że sunia ma domek:multi:. taka śliczna i młoda musiała zostać dostrzeżona!
  9. mam nadzieję że teraz już wszystko gra.
  10. [quote name='Asior']ehh jak tu obić deklaracje jak mamy do opłacenia jeszcze 1000 zł za operacje etny :([/QUOTE] wszyscy już mają swoje limity wyczerpane chyba:shake:
  11. [quote name='Ziutka']Psieplasiam :placz: ale ja naprawdę jakaś pechowa jestem i wolałam nic nie pisać :diabloti:[/QUOTE] no dobra, już, dobra:evil_lol:
  12. an ja wczoraj odnawiałam allegro:mad:
  13. oczywiście, że brakowało!:oops: dzięki alicja! ale widać, że ja robię aukcje a mało kto czyta i sprawdza czy jest wszystko ok, czy się dane zgadzają.:shake:
  14. tira już w hotelu. z braku miejsc w zewnętrznym boksie przez tydzień ale danka mówi, że tak jej podocieplali boks i budę, że na pewno nie zmarznie. strasznie mi jej szkoda. najpierw schronisko, potem miesiąc w domu, teraz hotelik...ja wiem, że nic jej tam nie grozi, że będzie pełny brzuszek, spacerki, odwiedzinki ale to jednak nie dom:shake::-(
  15. tirunia, do góry!!! nikt się tobą nie interesuje :-(:-( a ty taka fajna dziewczynka jesteś
  16. tira jedzie właśnie do szczecinka. czy ktoś mógłby porobić na sunię jakieś bazarki...? nie mamy na nią ani złotówki deklaracji a trzeba opłacić jej hotel i transport do szczecinka. dziękuję forum beagli za opłacenie minionego tygodnia, który sunia spędziła w stajennej sforze, dziękuję p. tomkowi za to, że zgodził się zawieźć małą do hotelu.
  17. znajomi bliźniaków nazwali juliusz i tobiasz:evil_lol: a moja chrześnica ma na imię sara(zawsze mi się z psem to imię kojarzy)
  18. kurcze, jednak takiego byczka trzeba było bardziej przyśpić...ale kto mógł wiedzieć?:shake:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]chyba se siądziemy na odstresa na Skypie któregoś wieczora po niedzieli ...bo nie mam z kim o tym pogadać :-([/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no ja też...
  20. [quote name='aga_1234']niestety sa nowe psy[/QUOTE] nie załamuj mnie kobito! wy ciągle macie nowe :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  21. taki fajny okruszek mam nadzieję że domek szybko fajny znajdzie
  22. a kamilek-histeryk też jest?:razz:
  23. całe szczęście, że zmieniłam allegro i ogłaszam go jako uroczego kundelka a nie żadnego astopodobnego:evil_lol: [url]http://aukcje.nasza-klasa.pl/item788076900.html[/url] fajny psiak, mam nadzieje że domek go w końcu odnajdzie.
  24. [quote name='Asior']Danusiu, a czemu Cię nie ma na dogo??[/QUOTE] może nie ma czasu ;) najważniejsze, że kontakt jest a u ślicznotki wszystko dobrze :lol:
×
×
  • Create New...