Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. mam nadzieję że perła jest cała i zdrowa.
  2. niestety nie mam. myślałam, że będę miała maila z tymi zdjęciami ale niestety nie mam.
  3. [quote name='Karolcia_ko5']Zdjęcie jest z postu 37. Jeśli uda ci się znaleźć to będę wdzięczna. Chcę to zdjęcie po prostu większe... bo po otrzymaniu je zmniejszałaś tak?[/QUOTE] ja nie widzę w poście 37 tego zdjęcia.
  4. widzę, że tosia robi za mamkę :) a obawiałam się, jak ona przyjmie maluchy
  5. nie wiem, musiałabym poszukać w mailach. jaki to jest rozmiar normalny?z którego postu to zdjęcie?
  6. jezu! to straszne!!! jak to możliwe?:placz:
  7. szkoda by było przegapić okazję dla simonki.
  8. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000052.JPG[/url] no wiesz co!
  9. tak, jest piękna. szkoda, że domu nie widać :(
  10. ms_arwi. według pana marka, białas to idealny pies do mieszkania. nie niszczy, nie wyje, uwielbia ciepełko. u nich mieszka w pokoiku. czasami tylko zdarza mu się nabrudzić.
  11. .......................... [IMG]http://i47.tinypic.com/2rpehp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/rups2w.jpg[/IMG]
  12. jednak wcześniej zdążyłam :) [IMG]http://i49.tinypic.com/jtmpvk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2dlnnv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a4xo2r.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2s6m154.jpg[/IMG]
  13. dziś będą nowe fotki jak położę dziecko spać:razz:
  14. ms_arwi, widzę że nadal masz słabość do białaska :) wiesz co, zadzwonię do pana marka i zapytam co on o tym myśli, ok?
  15. ja też zaglądam. scoobi chyba zmężniał trochę?
  16. baron toleruje więcej osób ale tylko toleruje. do obcych jest wrogo nastawiony. marka toleruje ale tylko łukasz może z nim robić wszystko.
  17. opuchlizna bardzo ładnie zeszła :multi::multi::multi::multi::multi:
  18. zrobiłam przelew za grudzień i styczeń
  19. .................... [IMG]http://i50.tinypic.com/34zyuqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vyqsyg.jpg[/IMG]
  20. ........................ [IMG]http://i45.tinypic.com/63tb8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2dlrzpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2djblf.jpg[/IMG]
  21. [quote name='GoniaP']Duke jej ustępuje we wszystkim! [/QUOTE]jaki dżentelmen :)
  22. a gdzie ten wielki kolega pixi? duke(?) jak się psiaki dogadują?
  23. [quote name='mariamc'] Wysyłam zdjęcia Agadze z adopcji Pitusia.[/QUOTE]nie dostałam maila, więc chyba jeszcze nie wysłałaś ;) lub nie doszedł.
  24. ale szybko. super! oby to był domek na zawsze
  25. [quote name='AgaDanielW']nie brazowe tylko aż tak bordowe co robic żeby nie lizała tych łap?? nic nie pomaga, ani zakładanie kołnierza ani zakładanie skarpetek........[/QUOTE] mój lecter takie łapki miał. bardzo długo, zmiany nasilały się przy zmianach pogody. w końcu pomogły chyba leki przeciwzapalne. nie jestem pewna, bo ostatnio bardzo dużo leków bierze, więc nie mam pewności co dokładnie, ale tak kojarzę, że na łapki p.zapalne pomagały.
×
×
  • Create New...