-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ja kroję prawie upieczone, potem jeszcze wstawiam do piekarnika i suszę. im bardziej wysuszony tym mają dłuższy termin przydatności. aha, nie wkładać do torebek foliowych bo spleśnieją!
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
zdradzę wam tajemnicę! agnieszka32 sama nazywa pieczarkę pieczarką, choć wcale nie chce się do tego przyznać!:diabloti::diabloti::diabloti: aguś, wybacz:loveu: p.s. plan pobytu superowy! -
moje wątróbkowe zwykle wychodzą takie: [IMG]http://i49.tinypic.com/2wmgozs.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/x3qbp.jpg[/IMG] smród w domu podczas pieczenia i przez kolejne 2 dni niesamowity ale psy dają się za nie pokroić!
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
pinki, imię pasuje jak ulał do twojego nowego, kundelkowego szczęścia:loveu::evil_lol: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img704.imageshack.us/img704/3308/dsc0007d.jpg[/URL] genialne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!! -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[url]http://img704.imageshack.us/img704/3308/dsc0007d.jpg[/url] genialne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='agnieszka32']Agatka, a gdzie mogę znaleźć jakiś tekst do ogłoszeń dla Dixonka? Bo jutro też mi się będzie nudziło, to i Dixonka ogłoszę, a nóż będę miała szczęśliwą rękę (to jest palce :diabloti:) Aaa, i jak możesz, to wyróżnij naszym wszystkim psiakom allegro, ciocia Agnieszka zasponsoruje :evil_lol:[/QUOTE] tutaj: [URL]http://aukcje.nasza-klasa.pl/item884112709.html[/URL] właśnie aukcja się kończy, zaraz odnowię, wyróżnię[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG] teraz w trakcie trwania już nie będę pozostałym naszym psom wyróżniać aukcji, ale jak się skończą to bardzo chętnie. dzięki kochana!
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Jutro wieczorem :loveu:[/QUOTE] powiedz chociaż, czy astkowe?:cool3: no pochwal się! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Ma być pieczarka!:mad::mad::evil_lol: -
DZIĘKUJĘ VITKA. PACHCIO NIE WYGLADA na psa, któremu nie chce się żyć. wygląda na przemarzniętego psa, który tęskni za swoim człowiekiem! pewnie nie chce wychodzić na spacery z powodu mrozów. przydał by mu sie kubraczek z nogawkami. może w izolatce też mógłby mieć założony drugi kubraczek? pewnie jest tam trochę cieplej ale dla takiego golasa może niewystarczająco?
-
[quote name='Kacedy'] [B]agaga[/B] - znasz może kogoś?[/QUOTE] niestety nie kojarzę nikogo z okolic
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
hehe, mi się też bardziej pieczarka podoba niż sandy ! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
jakie boskie uszolki!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: prawie takie jak mojego lecterka:evil_lol: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Zrobiłam niuni kilka ogłoszeń, reszta wieczorkiem ;) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3439997_candy_niezwykla_sunia_amstaff_szuka.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/candy_niezwykla_sunia_szuka_kochacego_domu_165708.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3864755&cid=1558[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=52669[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] – czeka na akceptację [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-American_Staffordshire_Terrier,41.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.low.pl/og589745-candyslodka-sunia-amstaff-szuka-kochajacego-domu.htm[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]http://www.spacerek.net[/URL] czeka na akceptację [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] czeka na akceptację [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,11041,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/8840/[/URL][/QUOTE] kochana! :) -
szkoda, że to sedalin w tabletkach a nie w żelu. zanim zadziała, może minąć nawet godzina a sunia może być już daleko! poza tym[B] lepiej dać w jakimś pasztecie/smalcu a nie w kiełbasie, bo kiełbas,ę może połknąć i zanim ją strawi to też dużo czasu minie a miękki pasztet szybciej się "rozpłynie" i sedalin szybciej się rozpuści. [/B] kurcze, piękna sunia, na pierwszych zdjęciach wygląda jakby miała ranę na szyi ale teraz widzę, że z jej szyją jest chyba wszystko ok. trzymam kciuki za złapanie ślicznotki
-
to dlaczego nikt nie zbiera pieniędzy? dlaczego nie ma cegiełek? dlaczego nie ma apelu o pomoc??? tyle osób mu chciało pomóc! a teraz co? położono na nim krzyżyk? prosiłabym o zdjęcia aktualne pachcia, o nagranie filmiku jak to jego dusza wybiera się już za TM....! no nie podoba m i się to wszystko-delikatnie mówiąc.
-
mam wrażenie, że kilka ostatnich postów ma na celu przygotować obserwatorów pachcia, którzy interesują się jego losem do tego, że w końcu napiszecie, że pachcio zostanie poddany eutanazji. dlaczego nie ma zdjęć, filmików, dlaczego nie ma konsultacji u innych weterynarzy, którzy mają większe doświadczenie z tą chorobą? czy pozostały jego zebrane fundusze? szczerze mówiąc pogubiłam się w tych rozliczeniach, które wcześniej były zamieszczane...
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']No to podliczmy te kubraczki, żeby się nie pogubić: 1) Ania z Poznania - [B]5[/B] kubraczków, 2) Koss - [B]2[/B] kubraczki, w tym jeden dla bullka i jeden dla jakiegoś innego marznącego kundelka, 3) Fioneczka - [B]2[/B] kubraczki, 4) Ja - [B]5[/B] kubraczków (w tym jeden oczywiście dla chudziutkiego red noska, który mi na serduchu szczególnie leży). To razem mamy [B]14 kubraczków[/B] :multi::loveu::loveu::loveu: Oj, Arjuna będzie miała co robić :diabloti: Asior - policz, proszę, ile jeszcze tych astów i pitków macie w schronisku, to i dla reszty coś się da wymyślić :cool3:. Zima jeszcze długo potrwa, a i na przyszłą też się przydadzą...:-([/QUOTE] dziewczyny, jesteście wspaniałe! -
[quote name='agnieszka32']Jutro nie idę do pracy, bo cała zasmarkana jestem :evil_lol:, odnowię ogłoszenia Saruni i Fiodorkowi, więc ogłoszę też nasze psiaczki - może się na coś przydam :diabloti:[/QUOTE] o, to świetnie aguś, bo nie wiem czy poza allegro mają inne ogłoszenia aktualnie i kuruj się!:loveu:ale przynajmniej odpoczniesz sobie w łóżeczku ;)