Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ja kroję prawie upieczone, potem jeszcze wstawiam do piekarnika i suszę. im bardziej wysuszony tym mają dłuższy termin przydatności. aha, nie wkładać do torebek foliowych bo spleśnieją!
  2. zdradzę wam tajemnicę! agnieszka32 sama nazywa pieczarkę pieczarką, choć wcale nie chce się do tego przyznać!:diabloti::diabloti::diabloti: aguś, wybacz:loveu: p.s. plan pobytu superowy!
  3. moje wątróbkowe zwykle wychodzą takie: [IMG]http://i49.tinypic.com/2wmgozs.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/x3qbp.jpg[/IMG] smród w domu podczas pieczenia i przez kolejne 2 dni niesamowity ale psy dają się za nie pokroić!
  4. bo on potrzebuje pewnie swojego człowieka. trzeba by go w końcu wyleczyć i znaleźć mu dom :(
  5. na pewno arjuna uszyłaby mu taki kubraczek. mój osobisty pies też nieraz nie chce wstawać-właściwie to całe dnie przesypia a na spacer trzeba go namawiać. może pachcio boi się zimna po prostu.
  6. pinki, imię pasuje jak ulał do twojego nowego, kundelkowego szczęścia:loveu::evil_lol:
  7. [URL]http://img704.imageshack.us/img704/3308/dsc0007d.jpg[/URL] genialne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!
  8. [url]http://img704.imageshack.us/img704/3308/dsc0007d.jpg[/url] genialne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='agnieszka32']Agatka, a gdzie mogę znaleźć jakiś tekst do ogłoszeń dla Dixonka? Bo jutro też mi się będzie nudziło, to i Dixonka ogłoszę, a nóż będę miała szczęśliwą rękę (to jest palce :diabloti:) Aaa, i jak możesz, to wyróżnij naszym wszystkim psiakom allegro, ciocia Agnieszka zasponsoruje :evil_lol:[/QUOTE] tutaj: [URL]http://aukcje.nasza-klasa.pl/item884112709.html[/URL] właśnie aukcja się kończy, zaraz odnowię, wyróżnię[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG] teraz w trakcie trwania już nie będę pozostałym naszym psom wyróżniać aukcji, ale jak się skończą to bardzo chętnie. dzięki kochana!
  10. [quote name='pinkmoon']Jutro wieczorem :loveu:[/QUOTE] powiedz chociaż, czy astkowe?:cool3: no pochwal się!
  11. kurcze, no! lecterowi w domu zakładam koszulkę, by nie drapał guza pod pachą a on w ukryciu znowu rozdrapał guza na szyi i tak rozlizuje łapkę, że mu paluszki popuchły:mad::shake:
  12. DZIĘKUJĘ VITKA. PACHCIO NIE WYGLADA na psa, któremu nie chce się żyć. wygląda na przemarzniętego psa, który tęskni za swoim człowiekiem! pewnie nie chce wychodzić na spacery z powodu mrozów. przydał by mu sie kubraczek z nogawkami. może w izolatce też mógłby mieć założony drugi kubraczek? pewnie jest tam trochę cieplej ale dla takiego golasa może niewystarczająco?
  13. [quote name='Kacedy'] [B]agaga[/B] - znasz może kogoś?[/QUOTE] niestety nie kojarzę nikogo z okolic
  14. hehe, mi się też bardziej pieczarka podoba niż sandy !
  15. jakie boskie uszolki!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: prawie takie jak mojego lecterka:evil_lol:
  16. [quote name='agnieszka32']Zrobiłam niuni kilka ogłoszeń, reszta wieczorkiem ;) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3439997_candy_niezwykla_sunia_amstaff_szuka.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/candy_niezwykla_sunia_szuka_kochacego_domu_165708.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3864755&cid=1558[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=52669[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] – czeka na akceptację [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-American_Staffordshire_Terrier,41.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.low.pl/og589745-candyslodka-sunia-amstaff-szuka-kochajacego-domu.htm[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]http://www.spacerek.net[/URL] czeka na akceptację [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] czeka na akceptację [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,11041,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/8840/[/URL][/QUOTE] kochana! :)
  17. szkoda, że to sedalin w tabletkach a nie w żelu. zanim zadziała, może minąć nawet godzina a sunia może być już daleko! poza tym[B] lepiej dać w jakimś pasztecie/smalcu a nie w kiełbasie, bo kiełbas,ę może połknąć i zanim ją strawi to też dużo czasu minie a miękki pasztet szybciej się "rozpłynie" i sedalin szybciej się rozpuści. [/B] kurcze, piękna sunia, na pierwszych zdjęciach wygląda jakby miała ranę na szyi ale teraz widzę, że z jej szyją jest chyba wszystko ok. trzymam kciuki za złapanie ślicznotki
  18. myślę że trzeba by znów wystawić allegro cegiełkowe. poza tym jakiś apel o pomoc może by się przydał od opiekunów psa...
  19. ktoś pisał by psa przewieźć do mikołowa, gdzie mają doświadczenie z leczeniem tej choroby. czy jest to brane pod uwagę?
  20. to dlaczego nikt nie zbiera pieniędzy? dlaczego nie ma cegiełek? dlaczego nie ma apelu o pomoc??? tyle osób mu chciało pomóc! a teraz co? położono na nim krzyżyk? prosiłabym o zdjęcia aktualne pachcia, o nagranie filmiku jak to jego dusza wybiera się już za TM....! no nie podoba m i się to wszystko-delikatnie mówiąc.
  21. mam wrażenie, że kilka ostatnich postów ma na celu przygotować obserwatorów pachcia, którzy interesują się jego losem do tego, że w końcu napiszecie, że pachcio zostanie poddany eutanazji. dlaczego nie ma zdjęć, filmików, dlaczego nie ma konsultacji u innych weterynarzy, którzy mają większe doświadczenie z tą chorobą? czy pozostały jego zebrane fundusze? szczerze mówiąc pogubiłam się w tych rozliczeniach, które wcześniej były zamieszczane...
  22. piękny filmik... idealnie widać na nim, jaka lalunia była szczęśliwa i jak bardzo, bardzo kochana :( kochana niunia.....
  23. [quote name='agnieszka32']No to podliczmy te kubraczki, żeby się nie pogubić: 1) Ania z Poznania - [B]5[/B] kubraczków, 2) Koss - [B]2[/B] kubraczki, w tym jeden dla bullka i jeden dla jakiegoś innego marznącego kundelka, 3) Fioneczka - [B]2[/B] kubraczki, 4) Ja - [B]5[/B] kubraczków (w tym jeden oczywiście dla chudziutkiego red noska, który mi na serduchu szczególnie leży). To razem mamy [B]14 kubraczków[/B] :multi::loveu::loveu::loveu: Oj, Arjuna będzie miała co robić :diabloti: Asior - policz, proszę, ile jeszcze tych astów i pitków macie w schronisku, to i dla reszty coś się da wymyślić :cool3:. Zima jeszcze długo potrwa, a i na przyszłą też się przydadzą...:-([/QUOTE] dziewczyny, jesteście wspaniałe!
  24. [quote name='agnieszka32']Jutro nie idę do pracy, bo cała zasmarkana jestem :evil_lol:, odnowię ogłoszenia Saruni i Fiodorkowi, więc ogłoszę też nasze psiaczki - może się na coś przydam :diabloti:[/QUOTE] o, to świetnie aguś, bo nie wiem czy poza allegro mają inne ogłoszenia aktualnie i kuruj się!:loveu:ale przynajmniej odpoczniesz sobie w łóżeczku ;)
×
×
  • Create New...