Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='bira']A dotarły już pieniądze ode mnie?[/QUOTE] tak kasiu doszły. doszło jeszcze kilka innych wpłat, postaram się w weekend zrobić całościowe rozliczenie.
  2. [quote name='Tines']Najpierw była opcja z linką ale... Balbina to się nawet w krótkiej smyczce plącze a co dopiero w takiej lince...:mdleje: A jak będzie szybko biec i nie zdążę zwinąć??? ojjj kraksa jak nic :lying: [B]Donvitow[/B] mówił mi że taka porządna flexi może być. Zwłaszcza że Roxi jeszcze długo sobie nie pobiega "luzem" bo nie mam tu ogrodzonego terenu... dopiero na wiosnę do Wronek pojedziemy pobiegać. Wczoraj mi zazdrośnica chciała kota przetrącić :-x Bo chciałam pogłaskać...jak wystartowała to w ostatniej chwili pysk chwyciłam bo by mu tak łupnęła że wylądowałby w kuchni :crazyeye: i już widziałam moje podrapane przeszczepy :diabloti: Kocham moje smrodki :evil_lol:[/QUOTE] ale taka linka może się po ziemi ciągać, nie musisz jej zwijać. flexi ma tylko 5m (no chyba że są dłuższe) a donvitow sam używa linki więc niech nie ściemnia:eviltong:
  3. [quote name='justysiek']nawet nie chcem myśleć co jeszcze może się okazać...[/QUOTE] no dokładnie...własnie mówią o tym w tvn24
  4. mnie zastanawia ze ciałka nadal nie ma :(:(
  5. [quote name='justysiek'][URL="http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/policja-nie-znalazla-zwlok-magdy-nie-bylo-porwania,1,5016234,region-wiadomosc.html"]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/policja-nie-znalazla-zwlok-magdy-nie-bylo-porwania,1,5016234,region-wiadomosc.html[/URL] widziałyście? :-( straszne, nie mam słów, żeby wyrazić to co czuję, jak się dowiedziałam...[/QUOTE]czytam od rana i po prostu nie wierzę :(
  6. [quote name='azalia']Bora,ja nie ufałabym tej kobiecie,raz poda leki,a później popije i po leczeniu.trzeba go wyrwać z tego koszmaru.[/QUOTE] mam dokładnie takie same odczucia. wiem, nie jest to proste :( skąd wziąć dt?
  7. [quote name='romenka']Dobrze by było pojechać jutro zmusić ich do wpuszczenia na teren wysypiska z kimś kto poświadczy że dzieje się źle (telewizja np.), porobić zdjęcia i oskarżyć sukin***a o znęcanie się nad zwierzętami! To jego zasrnany obowiązek jest by zapewnić tym psom godne warunki i leczenie![/QUOTE] ...jeśli tą noc przeżyją :(
  8. [quote name='agaga21']amelko, mam wykupiony pakiet ogłoszeń na bazarku. podeślij tekst+5 dobrych zdjęć ingusi i napisz, że to czwarty pakiet w moim imieniu :) tu bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221678-*Tanio-solidnie-szybko!-OGŁOSZENIA-DLA-ZWIERZA-Lenka-z-BDT-Ulv-do-7.02.-godz.-20*?p=18507975#post18507975[/url][/QUOTE] kliknij w ten link co podałam i tam wklej zdjęcia i tekst do ogłoszeń i napisz, że to ode mnie pies do ogłoszenia. wykupiłam tam 6 pakietów, na razie wykorzystałam 4, więc inga może być piąta.
  9. u nas pewnie co najmniej -15 :( trzymajmy się myśli, że to nie więzadło.
  10. widziałam część tej "uwagi". paranoja!
  11. [quote name='bakusiowa']Może zrobić wydarzenie na FB. Często w ten sposób znajdują się domy tymczasowe.[/QUOTE] koniecznie!
  12. [quote name='bira']Zaglądałam tam wczoraj, ale byłam tak zszokowana, że nie dałam rady nic naskrobać... jessu tyle jest potrzebujących zwierzaków, że nie wiadomo jak im wszystkim pomóc........[/QUOTE] te psy są bardzo chore, łyse... zdjęcia, gdzie one na tych wydrapanych styropianach tulą się do siebie....:placz::placz: po prostu nic tylko płakać! nie mogę przestać o nich myśleć:placz::placz::placz: i jeszcze do tego te cholerne mrozy!!! jak one mają przetrwać??? u mnie od 3 dni zaczął się "sezon" na dokarmianie tutejszych zwierzaków. chodzą głodne, zmarznięte...tu nikt się swoimi zwierzakami nie przejmuje :( wystawiam co wieczór pojemnik z ciepłym jedzeniem i codziennie znika. jutro karol ma mi karme przywieźć, to będę sypać:-( nic więcej nie mogę
  13. przelałam 150zł za weta
  14. [quote name='bora1']ja go moge zabrac tylko so weta, nie mam warunkow:roll:[/QUOTE] tylko co to da? kto będzie mu codziennie leki podawał? tu potrzebny dt :(
  15. jeśli ktoś zabierze bingo od nich to ja jednorazowo dorzucę parę złotych na leczenie . więcej pomóc nie mogę :(
  16. lena zdecydowanie lepiej. dziękuję :) zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesiąt-zagłodzonych-psów-po-śmierci-opiekuna-pilnie-dt!?p=18538044&viewfull=1#post18538044[/url] tam trzeba jakoś pomóc! :(:(
  17. wybaczcie spam, ale tam dramat! pilnie potrzebna pomoc i pomysły :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesiąt-zagłodzonych-psów-po-śmierci-opiekuna-pilnie-dt[/url]!
  18. stan tych psów i ich sytuacja są przerażające! serce pęka :(:(
  19. jezuuuu!!!!!!!!! zobaczcie jaka tragedia!!!!!!:placz::placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesiąt-zagłodzonych-psów-po-śmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page3[/url] album zdjęć na fb: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.294899727234299.70216.100001428228748&type=3[/url]
  20. kilkanaście kilometrów od nas ktoś porzucił w piwnicy 1-kilogramowego noworodka urodzonego w ok 31 tygodniu ciąży.....dziecko na szczęście żyje. brak mi słów. [url]http://www.se.pl/noworodek-porzucony-na-pewna-smierc,119377/[/url] [url]http://www.rp.pl/artykul/102681,805523-Wielkopolskie--Policja-szuka-matki-porzuconego-noworodka.html[/url]
  21. dobre wieści :) o szczegółach napisze gosia a ja wam tylko powiem, że na rtg wyszło wszystko super. dolar ma po prostu taką budowę. tego najbardziej się bałam ale jest dobrze :)
  22. ja ci proponuję kupić 15-20m linkę i doczepić do niej porządny karabińczyk niż kupować flexi. linka pewniejsza, dłuższa a cenowo wyjdzie taniej lub podobnie
  23. [quote name='Tines'] Mój mąż rzekłby że jestem jak cierń między palcami :roflt: także miła odmiana hehe :eviltong:[/QUOTE] lepszy cierń między palcami niż wrzód na d... jak mawiała moja koleżanka o swoim TZ-cie ;) czekamy na dalsze zdjęcia balbiny(jakoś to imię bardziej mi do niej pasuje :) )
  24. odrobina buziaków jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;) A DOLAR JEST TAKI SŁODKI, ŻE ZASŁUGUJE NA BUZIOLE:loveu: teraz pewnie jest u weta...
  25. [url]http://img861.imageshack.us/img861/9100/img3629q.jpg[/url] boskie!
×
×
  • Create New...