-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
śliczna! w końcu buźkę widać :)
-
[quote name='tobciu']ok, przesle do AgnieszkaO edit. Przeslalam, dodalam jeszcze jedno zdjecie Dolara z pluszakiem : [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150673173553491&set=o.256184127782127&type=1&theater[/URL][/QUOTE]dziękuję :)
-
myśle że można ogłaszać na całą polskę tekst do ogłoszeń: [QUOTE][CENTER][SIZE=3]Dolar to ok 3 letni, wspaniale zbudowany pies w typie amstaffa. Los nie był dla niego łaskawy, Dolar został porzucony i trafił do schroniska, w którym spędził rok. w tym czasie chorował i wpadł w depresję. Udało się umieścić go w psim hoteliku, gdzie pod okiem behawiorysty dochodził do formy fizycznej i psychicznej. W tej chwili jest wesołym, pełnym energii psem, który uwielbia się bawić i spędzać czas z ludźmi. Dolar nie lubi innych zwierząt, dlatego szukamy mu nowego domu, gdzie będzie "jedynakiem". Z uwagi na to, że w zabawę dość mocno się angażuje a jest psem bardzo silnym, szukamy mu domu bez dzieci (ewentualnie nastoletnie mogą być). Nowy opiekun musi być na tyle stanowczy, by dał radę wyciszyć psa po zabawie. Nie jest to trudne, lecz wymaga konsekwentnych zachowań, o których w szczegółach opowie jego obecna opiekunka na spotkaniu zapoznawczym. Dolar bardzo lubi jeździć samochodem, nie ma problemu z pozostawieniem go samego w domu, nie niszczy i nie wyje, również nie załatwia się w domu. Jest wielkim łasuchem, można zdobyć jego serce, dając mu smakołyki. Za smakołyki bardzo chętnie wykonuje polecenia, potrafi też ładnie chodzić na smyczy. Wizyty u weterynarza znosi ze spokojem, pozwala się dokładnie zbadać bez problemów. Stresuje się przy nagłym hałasie, łoskocie, boi się także nagłego zamachnięcia się w jego kierunku, z pewnością był kiedyś bitym psem. Szukamy dla tego wspaniałego psa domu, w którym nikt go już nie skrzywdzi, w którym będzie kochanym, pełnoprawnym członkiem rodziny. Z uwagi na jego krótką sierść i dużą potrzebę bycia wśród ludzi, nie jest to pies, który może mieszkać w budzie. Dolar przebywa w hoteliku dla psów pod Ciechocinkiem. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Osoby zainteresowane adopcją proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na smsy nie odpisujemy! [B]agata tel. 694390951 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i gosia tel. 606361293 Przed adopcją odbędzie się wizyta przedadopcyjna. [/B][/SIZE][/CENTER] [/QUOTE] zdjęcia do ogłoszeń: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-O2akdNmIKzQ/T1ipncDMqLI/AAAAAAAAKW8/9dxBMTm-Jfc/s640/IMG_0563.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OKQKR2MhLOg/T1iqV6gWJYI/AAAAAAAAKXM/IJOKpmJsH_g/s640/IMG_0591.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0URTfkkv52w/T0yGrSLgpTI/AAAAAAAAJ90/owFUkBkRf74/s640/IMG_1923.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cJ294eGNkX8/T0yILZtXqJI/AAAAAAAAJ-M/QhogboIyN2M/s640/IMG_1938.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-l5tUZFwAWiI/Tygk6Gg5dfI/AAAAAAAAJAk/Q-zKYAhwqj4/s640/IMG_8581.JPG[/IMG]
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='bira']No to słabo. Będziemy kombinować. Z ogłoszeń nikt się nie zgłasza?[/QUOTE] niestety nie ma widoków na dom póki co :( -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Poczekam u Was na drugi sort ;-) A serio, to po moim trupie. Ani pół dziecka więcej ;-)[/QUOTE]pół dziecka to ci nie życzę ale synka tak ;) [quote name='magdabroy']To jakbyś czekała na mnie, to mogłoby to być bardzo szybko :evil_lol: Jak finanse pozwolą, to mam zamiar mieć drugie w 2 lata po Teosiu :loveu: Ale zobaczymy jak to będzie ;)[/QUOTE]plany, plany.....ja też tak planowałam a wyszło inaczej. drugie dziecko udało się dopiero po 5,5 roku, gdy już myślałam, że nic z tego nie będzie! -
jak on się w ogóle odnajduje w nowym domu?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'][URL]http://img402.imageshack.us/img402/465/dsc0167lv.jpg[/URL] do togo mocno mnie zastanawia sposób trzymania smyczy :lol:[/QUOTE] hAHAha! bo to facet! i dali mu do ręki tak skomplikowane urządzenie ;) :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Sybel'] Wiecie co, dziś po raz pierwszy miałam zachciankę, ale za to jaką... Obudziłam się o 5 rano i jedyne, o czym byłam w stanie myśleć, to pomarańcza. No i czekałam, aż małża budzik obudzi, żeby sobie pospał spokojnie, a więc półtorej godziny gryzłam poduszkę. Masakra jakaś. A potem mi się na banana włączyło.[/QUOTE]hahahah! ja miałam w pierwszej ciąży taką wieeeelką zachciankę w lutym na arbuza i twarożek ze świezym szczypiorkiem :evil_lol: za to w drugiej ciąży nie miałam wcale zachcianek
-
8 miesięczny psiak w typie beagle szuka domku!!!
agaga21 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
szkoda dzieciaka :( -
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
agaga21 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
[quote name='fonia123']taaa, jakby co, to już trzeciej nie zakładam... zaglądajcie do nas ;)[/QUOTE]jasne, że będę zaglądać :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
tak patrze na to zdjęcie: [url]http://img835.imageshack.us/img835/3126/dsc0141oj.jpg[/url] i mnie olśniło! sproket z fraglesów był własnie takim sznupkiem!:-o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
agaga21 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
widzę, że dogo ci skasowało poprzednią galerię. [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_DSC_0127.jpg[/url] wzrok niesamowity! -
[quote name='Donvitow']Jak trawa?- zieleni się. Maluszek bardzo podobny.:)[/QUOTE] trawa to dopiero 2 dni temu została posiana, więc jeszcze sobie poczekamy trochę. wczoraj za to przyjechała cała góra kamieni na obrzeża a w poniedziałek ma przyjechać kora. tymczasem ogrodnik ogołocił już częściowo brzegi ogrodu od strony sąsiada. już minimum 10 obcych osób przechodzących drogą przed naszym domem lub jadących rowerem skomentowało zmianę "w końcu dom widać". umówili się czy jak?:roll::evil_lol: jak już mam taki porządek w częściach ogrodu, to aż mi się chce coś sadzić :) kupiłam pełno cebulek mieczyków, kalii, tulipanów i tylko czekam aż wysypią korę, żebym mogła coś dodać od siebie ;) wczoraj kupiliśmy część roślin ale jeszcze sporo będzie trzeba dokupić. niestety ze stolarzem się nie widziałam, ma do nas podjechać po weekendzie ponoć.
-
1. wiek ok 3 lat 2. zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, zaczipowany(dwa ostatnie do zrobienia na dniach) 3. dom bez psów, kotów, dzieci(dzieci mogą być ale nastoletnie) 4. świetnie jeździ autem, świetnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy i je wykonuje o ile mamy dla niego ciacho :evil_lol: bez ciacha ciężko mu to idzie ale też wykona tylko niechętnie. 5. uwielbia się bawić, rozbawiony dość mocno potrafi się nakręcać, trzeba go potem stanowczo wyciszyć/uspokoić by odebrać mu zabawkę i by zrozumiał, że koniec zabawy 6. w domu zachowuje się bardzo grzecznie, bez problemu zostaje, nie wyje, nie niszczy 7. potrzebuje się wybiegać, wybawić 8. nie lubi nagłych hałasów/łoskotu, spina się wtedy, kuli ze strachu 9. obcych wita zazwyczaj przyjaźnie, wystarczy dać mu ciacho by chciał zalizać na śmierć ;) przekupna bestia okropnie! 10. u weta nie ma problemu, daje sobie wszystko zrobić, spina się przy zakładaniu kagańca ale bez większych problemów. 11. daje sobie dotknąć całe ciało, brak miejsc newralgicznych 12. nie broni miski, można mu grzebać w jedzeniu 13. nie brudzi w domu, załatwia się na dworze 14. przebywa w hoteliku dla zwierząt pod ciechocinkiem kontakt: agata tel. 694390951 [email][email protected][/email] i gosia tel. 606361293 15. przed adopcją odbędzie się wizyta przedadopcyjna. konieczne jest spotkanie przyszłego właściciela z opiekunem dolcia(gosia musi pokazać jak go wyciszać np po zabawie) dlatego nie ma mowy o tym by ktoś nie przyjechał sam po psa i brał go w ciemno kochani, to jest nasz dolcio "w pigułce".[B] bardzo, bardzo proszę, czy ktoś mógłby ubrać to ładnie w słowa i skomponować z tego tekst? i czy jest teraz gdzieś jakiś bazarek ogłoszeniowy?[/B]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='chita'] hahaha padlam!!!! to moze pokaz mu jeszcze to [URL]http://img135.imageshack.us/img135/9283/1resizee.jpg[/URL] i spytaj czy Lena ladnie wyszla z Gamoniem:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]:roflt:dobre ale już teraz się nie da nabrać bo mu uświadomiłam jaki jest spostrzegawczy:diabloti: -
[quote name='malawaszka']kurde ja mam wszystko zatkane na amen :( ale porozsyłam go jutro bo już muszę iść spać a Twoja Lucynka jest też taka maleńka?[/QUOTE]dzięki monia, że tam zajrzałaś:loveu: może coś się uda...szkoda, że u ciebie nie ma miejsc ale tak właśnie myślałam. moja lucyna jest wyższa trochę ale jak miała pół roku to była taka jak tamta albo ciut mniejsza nawet.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
świetne te wasze wspólne zdjęcia :) ech, dziewczynki to wam się udały! ślicznoty małe! -
[quote name='bira']Widziałam ją na FB. W szoku byłam jakie podobieństwo.. A z Twoich jest regionów? Może siostry jakieś?[/QUOTE]ze swarzędza pod poznaniem. w sumie nie daleko ale moja lucyna jest starsza. tamta ma ok pół roku, czyli pewnie tyle co moja jak do nas trafiła. może na zdjęciach nie widać tego ale one gdyby nie białe końcówki łapek byłyby niemal identyczne! nawet spojrzenie takie samo! :( bidula jest na wysypisku śmieci w punkcie przetrzymań. ma ponoć zapewniony dt ale jest na tym wysypisku razem ze sznupkiem i póki on tam jest, to ona chyba też musi tam zostać :( no a dla tego sznupka nie mają miejsca :(
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
agaga21 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dronka']dokładnie tak nie wiem czy wie o nim. Czy ona jest od sznupków?[/QUOTE] tak, zajmuje się ich adopcjami. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
o rany, jakie śliczności maleńkie! ale to maleństwo najbardziej mi się podoba [url]http://img843.imageshack.us/img843/5829/p1011350resize.jpg[/url] ;) -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
agaga21 replied to dronka's topic in Już w nowym domu
malawaszka pewnie wie o sznupku? kurcze, ich ostatnio wysyp! rozumiem, że nie jest problem z transportem małej tylko z tym, by sznup nie został sam, tak?