-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fBOgnFTobtg/T5cIIKpL9yI/AAAAAAAAEW0/feN2oGygqWM/s640/IMG_9321.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wCIO5Rh7Q70/T5cH4hyW6fI/AAAAAAAAEV0/kWXBKE5ao5U/s640/IMG_9281.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-khng4TebF-w/T5cH6kg3dLI/AAAAAAAAEV8/Zm0HWIPYHes/s640/IMG_9282.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rxRa8artolg/T5cH851BkMI/AAAAAAAAEWE/LD37hOR53FA/s640/IMG_9288.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0oXKDQ0FDC8/T5cH-7r5PcI/AAAAAAAAEWM/VEDXtqOLqgM/s640/IMG_9289.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-srVRfasskW0/T5cH2awLcXI/AAAAAAAAEVs/XPYizr5LsHM/s512/IMG_9277.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LBbeWd9tNog/T5cIAnq1RdI/AAAAAAAAEWU/M306Wenjswo/s576/IMG_9297.jpg[/IMG] tu widać jak niewiele etnie z zębów na dole zostało [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1qfmDRROF_w/T5cIC2P7_DI/AAAAAAAAEWc/nQ_ZMJm2gtg/s640/IMG_9302.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zTnND5Qjo_I/T5cIEpRYNMI/AAAAAAAAEWk/Kd5GheE-3CA/s576/IMG_9305.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_QdYLxZmnro/T5cIGUOUMPI/AAAAAAAAEWs/xVa129ZURyI/s640/IMG_9312.jpg[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
o kurcze, nie wiedziałam o tych guzkach! badaliście je wcześniej? mam nadzieję, że w pachwinie to nie na węzłach chłonnych. kurcze, będę trzymać kciuki, oby to jakieś niegroźne narośle/tłuszczaki były. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
o boże, to same złe wieści :( współczuję tobie, twoim dziewczynkom i martwię się o birkę. mam nadzieję, że to po prostu przesilenie wiosenne ją męczy. -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
http://img42.imageshack.us/img42/4062/85633270.jpg jaki "kurczak" :D -
łał! super pakiet! dziękujemy :)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
co tam znowu u was sie dzieje? inga nadal chora? -
JUŻ W DOMU! ASTER - przesympatyczny, 6-letni mix amstafa
agaga21 replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
pickney, dobrze, że napisałaś, zobrazowałaś sytuację. współczuję ogromnie nerwów i trzymam za was i za astera kciuki. -
wieści są takie, że lalcia miała sterylkę. niestety rozwaliła sobie ranę i wylądowała w szpitaliku na kilka dni z zagrożeniem życia. na szczęście wszystko się dobrze skończyło i po kilku dniach wróciła do domu. jej właściciele bardzo ją kochają, bardzo się martwili o jej zdrowie. będę się dopraszała o zdjęcia, bo sama bardzo chciałabym ją zobaczyć :)
-
JUŻ W DOMU! ASTER - przesympatyczny, 6-letni mix amstafa
agaga21 replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
wraca do schroniska? może wystarczy nie brać go na spotkania rodzinne, a gdy goście przychodzą, to zamykać w innym pokoju, bo to pewnie nie był domownik? a może "odczulić" na tą osobę? zapytać behawiorystę? pies pewnie miał swój powód, którego człowiek nie dostrzegł... ale znając życie rodzinka spanikowała i już go nie chcą...? :( -
wiecie co, dolar ma piękne foty, nie wygląda na nich groźne, wręcz przeciwnie, więc może pierwszy rzut ogłoszeń zróbmy z tym co jest a najwyżej kolejne ogłoszenia będą z nowymi zdjęciami, jeśli będą ładniejsze.
-
brak słów :(:( trzymaj się maleńka!
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
uwielbiam go! cudny jest :loveu: -
[quote name='lula2010']nasza rezydentka BUBA ma dzis urodziny:-)astunia konczy 12-lat i zyczymy jej jeszcze paru szczesliwych lat spedzonych z nami w jako takim zdrowiu!:-)[/QUOTE] spóźnione najlepsze życzenia :) co u was słychać?
-
[quote name='chita']moze znaczy teren, uroilo mu sie bycie facetem?:evil_lol: a powaznie to wspolczuje, arina jak przez jakis okres posikiwala przezywalam katorge ale ona robila to bezwiednie wiec nie mialam o co sie wsciekac;)[/QUOTE]ja na etne też sie nie wściekałam jak posikiwałam no ale gamoń niczym nie jest usprawiedliwiony. młody, odjajczony okaz zdrowia, tylko rozumku mało w tej łepetynie. [quote name='bira']Wiosna idzie ;-) A serio to nie mam pomyslu co moze sie w glowie mieszac... Przeciez to odjajczony chlopak...[/QUOTE]odjajczony już od ponad 2 lat. za kilka dni właśnie miną 2 lata odkąd jest u nas :crazyeye: boże, jak ten czas zapi...pi...la!!! nie wiem, może z okazji tych 2 lat postanowił znów posprawdzać naszą cierpliwość, bo ostatnio zeżarł do końca ten mały dywanik a potem wycieraczkę obgryzł dookoła. dzisiaj na nią właśnie nasikał.
-
wczoraj i dzisiaj gamoń się 2 razy zsiurał na dywan i raz na wycieraczkę, dodatkowo nalał na psi koc wystawiony pieskom na tarasie. WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!:angryy: nie wiem co mu znowu odbija. prałam dywan stacjonarnie ale takie pranie jest do d... i postanowiłam, że chyba go wywale i nie będzie wcale dywanu na lato a po lecie karol coś przyniesie małego ale sama nie wiem...
-
[quote name='piescofajnyjest']czesc Dolcio:) myslalam, ze oglaszamy Dolcia po sterylce?????? juz sie pogubilam...:) ale co tam!!!!! ...i bardzo fajny tekst!!!![/QUOTE]ogłaszamy jakby już był po kastracji, bo mam nadzieję że ta kastracja będzie na dniach (gosia ma większą motywację by go ciachnąć w pierwszej kolejności:diabloti: )
-
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
agaga21 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
boże :( dramat! -
ja strasznie długo z lenką nie wychodziłam bo była paskudna, mokra pogoda w listopadzie ale gdyby była piękna, taka jak teraz, to bym wychodziła pewnie z 5-7 dni po porodzie jakbym się czuła na siłach, najpierw na króciutko, w dobrze osłoniętym wózku. u nas SUUUUUKCESSSSSSSSS!!!!!! :multi: lena zjadła dziś takie pełne 3 łyżeczki zupki marchewka i ryż z bobovity po 4 miesiącu (a niedługo kończy 6 miesiąc!). nie rzygała, nie pluła a pomiędzy "kęsami" śmiała się nawet jak ją zagadywałam!:multi: potem wcisnęłam jej w dzióbek butlę z wodą do popicia i chociaż nie ssała, to trochę wody się napiła :multi: mam nadzieję, że już niedługo nie będzie tylko i wyłącznie na cycu, bo ciepło się robi i pić jej się będzie chciało częściej a za nic na świecie nie chce pić z butli. jest nadzieja w każdym razie :) jeden ząbek już się bieli nad dziąsełkami, drugi się przebił ale widać tylko kreseczkę.