-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
a kiedy ta wizyta? będę trzymać kciuki by guzek okazał się niegroźny
-
[quote name='Izabela124.']Albo więcej :evil_lol: [/QUOTE]też się zdarza
-
[quote name='BlackDream']Wpadłam, żeby podziwiać rozbrajającego łysego blondyna :loveu: Kurcze prawie wszyscy mają dwa psy, ja też chcę! :placz:[/QUOTE]niektórzy mają 3 ;) hehe
-
[quote name='Izabela124.']Nowy obiektyw widzę się sprawuje :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-khng4TebF-w/T5cH6kg3dLI/AAAAAAAAEV8/Zm0HWIPYHes/s640/IMG_9282.jpg[/URL] ale agresory :evil_lol:[/QUOTE] uczę się obsługi :) na początku byłam załamana, bo wszystko nieostre wychodziło. agresorka to jest jedna-lucynka, głównie w stosunku do gamonia:diabloti: ale jak dziś byłam z nią na spacerze, zobaczyła kury w takim rowku z wodą przy drodze, to myślałam, że mi smycz zerwie! oj, pogoniłaby je chętnie.
-
[url]http://img256.imageshack.us/img256/8668/290420121169.jpg[/url] świetne zdjęcie!
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
agaga21 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-FmAMO1Fsvdo/T6Ar7JDMIbI/AAAAAAAALZ8/cRZdpmCbao4/s640/IMG_8115.JPG[/url] boskie jest to zdjęcie:loveu::loveu: [quote name='Isadora7'][SIZE=4]No to jest fota-hicior[/SIZE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q3dHnjja9Y4/T6Auc1AhCAI/AAAAAAAALak/nAFu4Uy5u4U/s640/IMG_8211.JPG[/IMG][/QUOTE] popłakałam się ze śmiechu :evil_lol: -
[quote name='paoiii']5 maja zacznie 9 miesiąc :)[/QUOTE]ach to już pora na ruszenie dupci w górę ;)
-
[quote name='paoiii']Kochana on to już raczkuje na kolanach i jak jest przy łóżku/krześle/kogoś nogach to wstaje pieron jeden :D[/QUOTE]a ile on już ma?
-
[quote name='lula2010']zdjecia jak zwykle suuuper :-),psiaki i okolica ,w ktorej mieszkacie cuudna!pozdrawiamy :)co do wychodzenia suniek w te upaly u nas , to babunia tylko za potrzeba i szybko do domku (dzis ledwo sie dowlokla na 2 pietro),bulwy ledwo zyja i sapia wiecej niz zwykle (wychodza na 10 min i do domu zeby sie nie przegrzaly):-)[/QUOTE] a ja etny nie mogłam do domu zagonić! :)
-
[quote name='majqa']Historia z domaganiem się Etny przykrywania i przeciekawa i... no co tu gadać, klucha w gardle, taka nie smutkowa klucha a wzruszeniowa. Eh... zwierzaki są niesamowite.[/QUOTE]etnusia ma już swoje latka, lubi się wygrzewać. najfajniejsze jest to, że ona rozumie wszystko co się do niej mówi i ja rozumiem o co jej chodzi, potrafi wszystko pokazać :) moja kochana, mądra babcinka:loveu: [quote name='bira']Moja Amba tez zawsze domagala sie przykrywania. Nawet w upaly tak drapala i duzdala kocyk, ze w koncu ja przykrywala i w koncu z westchnieniem usypiala :-) Nigdy nie moglam nadziwic sie jak ona przezyla mrozy minus 30 mieszkajac w smietniku a potem w schronie... Kosmos... A co do aparatu to musze o nim poczytac. Nastawialam sie na nikona d90 ale zobacze inna opcje :-)[/QUOTE] ja to w ogóle nie wyobrażam sobie jak te moje bidy przetrwały bezdomność, schroniska. przecież etna połamana, praktycznie niewstająca zimowała w schronie w zewnętrznym kojcu :( gamoń nie znał innego życia, większość swojego życia spędził w kojcu, czy to lato czy to zima...do tej pory panicznie boi się węża ogrodowego i ucieka do domu jak podlewamy(pewnie pamięta sprzątanie kojca-lanie z węża lodowatą wodą o każdej porze roku :( ) a lucynka...przecież ona śpi na kocyku, pod kocykiem i jeszcze najchętniej wtulona w człowieka! kasiu, jeśli chodzi o aparat to niestety ci nie doradzę, bo jestem totalnym laikiem i to moja pierwsza lustrzanka i dopiero się uczę
-
mały grzywek faktycznie wygląda jak kucyk. w dodatku zabawkowy! :) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_2593.jpg[/url] łał! co za oko!
-
[url]http://img819.imageshack.us/img819/8026/img7861b.jpg[/url] to świetne!!! a maks jaki już duży i sam siedzi :)
-
[quote name='paoiii']Zdjęcia jak zwykle, psy również wszystko pięknie i na miejscu :D a tak btw ja też zadowolonym użytkownikiem canona eos 500d ze stałą 50 i na zmianę z Kitem 18-55 :) My też rozpoczęłyśmy sezon działkowy i zdjęcia u nas nowe więc zapraszamy serdecznie!!! :)[/QUOTE]zaraz zajrzę do wikuni :)
-
[quote name='majqa']Psiaki zjawiskowe, wprost zjawiskowe :loveu:, do zacałowania i "gwałtem" wciągania pod kołderkę żeby tulić :lol:. A swoją drogą ręka do zdjęć max i wymiatający aparat. :-) Oj, nie zazdroszczę Wam atrakcji gradowych i ciutkę trzęsę portkami, by do nas takie atrakcje nie doszły.[/QUOTE] dzięki iza :) atrakcje na szczęście trwały tylko kilka minut i chyba obyło się bez zniszczeń a przynajmniej nie musimy dziś trawy podlewać :) etna się tak przyzwyczaiła, że po kolacji przykrywam ją kocykiem i idzie spać, do rana już nie wstaje. jak jej nie przykryję to siada przy mnie, wzdycha i pomrukuje. wtedy mówię: [I]co etna, przykryć cię?[/I] i ona wtedy wstaje i idzie na posłanko a ja ją przykrywam. tak jest codziennie. śmiać mi się chce, bo nawet teraz w te upały musiałam ją przykryć na dobranoc:evil_lol: (to tak a'propos kołderki ;) )
-
[quote name='malawaszka']fajne foty!!! u nas postraszyło burzą i przeszło... pokropiło i przeszło[/QUOTE]dzięki :) u nas był deszcz,grad i słońce jednocześnie [quote name='bira']To mieliscie troche zimt w srodku lata :-) Ale foty piekne :-) portrety rewelacyjne :-) tylko Lucynka jakas taka przybita ;-) Agata czym Ty pstrykasz? Bo zdjecia sa boskie :-)[/QUOTE] lucynka się chowała, choć lubi się opalać to dzisiejszy skwar chyba ją przerósł. pstrykam canonem eos550d i od niedawna sigmą 70-200 na przemian z kitem
-
proszę o opinie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-14nxv2tkvLI/T6AtSVrwaNI/AAAAAAAAEcc/3uXQWQty81Q/s640/aIMG_9439.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-35gb5g2sW0E/T6AtgLk3e9I/AAAAAAAAEdc/YyKGI_iUssk/s640/aIMG_9476.jpg[/IMG]
-
ledwo dychają ale siedzą na pełnym słońcu z własnej, nieprzymuszonej woli [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-geIGACbbyt8/T6Atuq4ElCI/AAAAAAAAEeU/l-lohJki_f0/s512/aIMG_9415.jpg[/IMG] lucynka chowała się do cienia i nie bardzo chciała pozować [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Cg8eZwM32U0/T6AtwQIuFJI/AAAAAAAAEec/1mAJrS3wNeo/s640/aIMG_9416.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c0qBnoKad2E/T6AtyDxdTnI/AAAAAAAAEek/CYMBz90MA3Y/s640/aIMG_9417.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eegquhgzONA/T6At0cYoSwI/AAAAAAAAEes/FG9tPW5-amk/s640/aIMG_9429.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8GgPNzbg1W8/T6At1o19JFI/AAAAAAAAEe0/Br2G_fRtDUc/s640/aIMG_9430.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-irE3Vr_hoGw/T6Atl50SrnI/AAAAAAAAEds/s2QLETrFn_M/s512/aIMG_9405.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tIN9TVm7yBQ/T6AtnoMzJ3I/AAAAAAAAEd0/3rOw2L5g9lQ/s640/aIMG_9408.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OkVdmU3HNyY/T6AtpfVxnMI/AAAAAAAAEd8/Rzxcd9ly0Ok/s640/aIMG_9410.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I3uo36HXJeg/T6Atq5SammI/AAAAAAAAEeE/Y_S5uA9DxUg/s640/aIMG_9413.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ziP8go6PcFU/T6AtsvmS74I/AAAAAAAAEeM/GsZGrWlvByk/s512/aIMG_9414.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9Cg7pf4zSBU/T6AtbNoPlfI/AAAAAAAAEdE/QL7xIqZ180U/s640/aIMG_9463.jpg[/IMG] u was też tyle komarów? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2s8MeNasoZo/T6Atc7AugRI/AAAAAAAAEdM/p4wlE2IYhwU/s640/aIMG_9466.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y5fRQzCgLDI/T6Ate21QorI/AAAAAAAAEdU/SenfqK7WRNY/s640/aIMG_9474.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-35gb5g2sW0E/T6AtgLk3e9I/AAAAAAAAEdc/YyKGI_iUssk/s640/aIMG_9476.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AWxcSfkRdTU/T6AtjsaPzYI/AAAAAAAAEdk/0uKk9p9wkP4/s640/aIMG_9481.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PDnJFbS7RaM/T6AtQnHmZOI/AAAAAAAAEcU/kj12_NjOdRM/s640/aIMG_9436.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6Fc017pvzzc/T6AtZAFlTNI/AAAAAAAAEc8/YQPtE0fldEw/s640/aIMG_9454.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-14nxv2tkvLI/T6AtSVrwaNI/AAAAAAAAEcc/3uXQWQty81Q/s640/aIMG_9439.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qG-VIlupoK8/T6AtT5N8OJI/AAAAAAAAEck/z8-s1LqzRTU/s640/aIMG_9440.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6F_GoNnKkxs/T6AtXcCIreI/AAAAAAAAEc0/WE9vwJWtzHs/s512/aIMG_9451.jpg[/IMG]
-
[quote name='majqa']Czas to przyznać, ciemniak jezdemmm, ot co... :oops: Późno, bo późno, dobrze, że w ogóle wpadłam na to, by zerknąć, kto z bliskich mi osób uskutecznia foto bloga. :-) Aaaa, jasne, że zostanę. Dziękuję za zaproszenie! :loveu:[/QUOTE]:loveu::loveu: u nas dzisiaj był znów skwar a potem spadł grad...:crazyeye: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pYTAQChPRTo/T6AvlfSIdWI/AAAAAAAAEe8/O0U0o8tar3k/s640/IMG_9398.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hbkep17O_zg/T6AvnlxCEUI/AAAAAAAAEfE/g4Mg9rdF-HU/s640/IMG_9396.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yHfvZ_py3Ao/T6AvphmVAxI/AAAAAAAAEfM/1ucwjGbSpOI/s640/IMG_9395.jpg[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Agata, to może w wakacje jakiś weekendzik zorganizujemy? Birze resztki przyzwoitości zostały, więc obyło się bez rozlewu krwi ;-)[/QUOTE] kasia, tylko jak ja mam moją bandę spakować? teraz jak wózek włoże do auta to psy sie nie zmieszczą a jak psy wlezą to nie mam miejsca na wózek! nie ma szans żebyśmy się mogli gdzieś teraz wszyscy wybrać :( za dużo nas:evil_lol: