-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
[quote name='dobasi'] Ale jeśli ktoś chce kastrata, to można mieć pewność że nie trafi do pseudo hodowli jako reproduktor.[/QUOTE] wątpię by stary wyniszczony pies był brany pod uwagę przez pseudohodowle jako reproduktor. -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
agaga21 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza'] tak mnie zastanawia ta cisza ..... tyle było osób wiedzących nawet lepiej od Gosi o sytuacji psa ... czemu teraz nagle się nie udzielała??? Czyżby fotki plus wyniki badań coś zmieniły?[/QUOTE]a czego się spodziewasz? mamy pisać że się niedobrze robi gdy się wchodzi na ten wątek? mi osobiście chce się rzygać jak widzę, gdy ktoś próbuje zniszczyć osobę w imię swoich prywatnych porachunków. myślę że każda z was w głębi duszy wie, że gośka jest ostatnią osobą zasługującą na takie traktowanie ale nienawiść was oślepia i wzajemnie się jeszcze nakręcacie. -
[quote name='agnieszka32']Zośka też uwielbia słoiki Hippa, na inne nie chce nawet patrzeć. Faktycznie bije to nieźle po kieszeni, miesięcznie słoiki kosztują mnie około 700 zł - same słoiki,[/QUOTE]:crazyeye:aga to by wychodziło 3-4 słoiczki dziennie???? ja daję lenie 1 słoiczek na obiadek i to nie zawsze bo jej czasem gotuję albo właśnie je nasz obiad i czasem 1 deserek ale deserek często jest zastępowany owocem lub jakimś właśnie jogurcikiem. strasznie dużo ci wychodzi. ja na kosmetyki nie wydaję ani grosza bo używam jedynie żelu johnsons do kąpieli a jest tak wydajny, że mam dużą butlę od kilku miesięcy. jedynie chusteczki schodzą no i pampersy. żadnych innych kosmetyków jej nie stosuję. zabawki kupuję sporadycznie a ma ich całą masę że już nie wiem gdzie je trzymać:evil_lol: ostatnio jeszcze karol przyniósł cały wielki wór niemowlęcych zabawek po kamilu, które przechowywał w pracy, więc lena miała dzień dziecka ;) nie liczyłam ile nam miesięcznie wychodzi na lenę ale sądzę że max 700zł na wszystko
-
lena dzisiaj nie chciała jeść obiadku ani ze słoiczka ani ugotowanego, więc zjadła swoją pierwszą w żuciu kanapkę z odrobiną masła i z szynką. całkiem nieźle jej poszło, ja jej skubałam maleńkie kawałeczki i dawała radę. przez to, że nie toleruje niczego z mlekiem modyfikowanym a ja mojego ściągać nie daję rady, nie mogę jej wprowadzać produktów zgodnie z tymi wszystkimi tabelami żywienia. tak więc od dobrego miesiąca je jogurciki, danonki, biszkopty, uskubaną bułkę, pieczywko chrupkie, czasem nasz normalny obiad. nic jej się nie dzieje, wszystko jej smakuje a jogurt na śniadanie to dla niej podstawa i jak widzi że idę do niej z jogurtem to aż się wyrywa z krzesełka, śmieje się i z radości wydaje różne dźwięki na jego widok:evil_lol: ostatnio hitem są 2-warstwowe z musem owocowym firmy fru-vita do kupienia w bierdronce. są przepyszne, mi też smakują ;)
-
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
[quote name='dobasi']Potrafię czytać ze zrozumieniem! I popieram stzw! W 100%.[/QUOTE] a tak dokładnie to co popierasz? bo pomysłów było wiele ze strony stzw :) a-kastrowanie starszego psa tuż przed wielokilometrowym wyjazdem do nowego domu, po wcześniejszym wybudzeniu z narkozy? b-kastrowanie starszego psa tuż przed wielokilometrowym wyjazdem do nowego domu, bez wybudzania go z narkozy? c-kastrowanie starszego psa tuż przed wielokilometrowym wyjazdem do nowego domu, po wybudzeniu go z zastosowaniem przyspieszacza? d-kastrowanie starszego psa tuż przed wielokilometrowym wyjazdem do nowego domu, bez narkozy a z sedalinem i znieczuleniem miejscowym? coś pominęłam? i co ma do lexusa i jego jajek fundacja ast?:crazyeye: przestań tu robić śmietnik, czekamy na stzw i jej decyzję odnośnie psa. -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='agaga21']kasia, ty nas tymi wakacyjnymi fotami zagadałaś a nie napisałaś jak tam ustalenia z mężem w sprawie psa!!!! zobacz, ten maluszek chyba by do was pasował, co?:cool3::cool3: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559144_348857415188712_637725555_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578660_348856401855480_1350754985_n.jpg[/IMG] niuniuś jeszcze siusia jak dziewczynka :) ma 3 miesiące [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226269_348843941856726_1224664352_n.jpg[/IMG][/QUOTE] kasiu, czyżbyś tak intensywnie "pracowała nad mężem" w tej sprawie, że nie masz czasu na dogo?:cool3::diabloti: -
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
bora, nie warto się wysilać, zgłosiłam TROLLA modom, mam nadzieję, że zostanie szybko z wątku usunięty :) -
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC07309.jpg[/url] super z tą wanną ma! też by nam się taka przydała. świetne, ciepłe kolorki ci wyszły w tych fotach :)
-
[quote name='dOgLoV'] Hihihihihi taka z niej dama ze jak wieczorem puści bąkacza to klękajcie narody , udusic sie idzie :evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol: też znam takie damy.
-
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
stzw, mam nadzieję, że przeczytasz te wszystkie komentarze tu i na niebieskim: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=7826&start=20[/url] i jeszcze raz się zastanowisz i podejmiesz właściwą decyzję...dla dobra psa. -
[quote name='dOgLoV']Macie filmik naszych łobuzów :razz: [video=youtube;6doy7B3YPho]http://www.youtube.com/watch?v=6doy7B3YPho&feature=youtu.be[/video] zdjęcia też mam ale jeszcze w aparacie ;)[/QUOTE] co z quendi za dama???pije wodę w której neron najpierw moczył nogi???:crazyeye::diabloti:
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek'] a tu zobacz jaki głupol:evil_lol: [video=youtube;ddehtAK1qWc]http://www.youtube.com/watch?v=ddehtAK1qWc&feature=youtu.be[/video][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: co on znalazł w tej kałuży??? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img684.imageshack.us/img684/3509/dsc0443zc.jpg[/URL] hahahaha! to zdjęcie najlepsze:evil_lol: ale macie super miejscówkę na pływanie! tam zawsze takie bezludzie?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agaga21']jasne, będę się z nimi szarpać. rano tam zadzwonię i zobaczymy. najbardziej się obawiam, że wezmą jako reklamację i sobie będę czekała parę tygodni nie wiadomo na co.[/QUOTE] dodzwoniłam się, kazali mi wypełnić formularz reklamacyjny... obiecali, że rozpatrzą to błyskawicznie, facet na moje słowa, że sprzęt brudny i porysowany powiedział "niemożliwe!". a jednak... w międzyczasie dostałam odpowiedź na maila z przeprosinami za zaistniałą sytuację i pytaniem kiedy i gdzie kurier ma przyjechać po odbiór. ciekawa jestem jak szybko mi to załatwią i w jaki sposób.
-
[quote name='magdabroy']Przeczytałam i nawet nie będę tego komentować :shake:[/QUOTE] a warto, bo jak kobicie kilka kolejnych osób powie, że nie ma racji, to może się zastanowi! [quote name='justysiek']jak dla mnie nie, coraz częściej spotyka się tu ludzi, którzy z miłością do zwierząt to mają mało wspólnego... ja rozumiem, że jak się zaczyna to można nie wiedzieć tego czy tamtego, ale rad trzeba umieć słuchać.[/QUOTE]to co tam się dzieje jest wbrew zdrowemu rozsądkowi! [quote name='Donvitow']Zawsze będę pamiętał taki slogan mądrej Kobiety- ratujcie tak zwierzęta by po was nikt ich nie musiał po raz drugi ratować.[/QUOTE]mądre słowa.
-
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
[quote name='juli88']na pewno nie uważam że narkoza jest dobra... może wziewna jest ciut lepsza [B]ale sedalin? Przecież to tylko paraliżuje mięśnie. Pies jest w pełni świadomy, obniża się jego temperatura i serce wolniej pracuję. Pies powinien być w cieple. Jak to odbije się na jego psychice? [/B] Ja przy wycinaniu torbieli miałam znieczulenie miejscowe - nic mi nie pomogło, przeżyłam koszmar. Więc znieczulenie znieczuleniu nie równe. [B]zgadzam się z agaga21 pies nie jest młody, może dostać zapaści... i co wtedy? Warto ryzykować?[/B][/QUOTE] dokładnie! wczoraj pozwoliłam sobie skopiować te nasze posty dotyczące kastracji i jazdy do nowego domu na forum niebieskie, tam też podzielaja moje zdanie, sama zobacz stzw!!! [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=7826&p=195286&sid=9b5964824484511e27e8cd0585995983#p195286[/url] -
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
ja czytam i oczom nie wierzę! czy nie ma możliwości wykastrować psa kilka dni wcześniej???????a jeśli nie, to niech nowa rodzina przyjedzie kilka dni później. no ludzie! -
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
ech, róbcie jak chcecie. mam nadzieję, że pies nie ucierpi, że nie stanie się nic nieprzewidzianego po zabiegu-w drodze...że pies po wybudzeniu w szoku nie będzie jak zobaczy obcego psa i obcych ludzi w obcym miejscu, że się wygoi a w tym czasie nie dojdzie w nowym domu, do żadnego spięcia między psami...że z racji swojego wieku nie dostanie po drodze jakiejś zapaści w trasie, daleko od weta itp itd............. w życiu bym tak nie zaryzykowała:shake: -
Astusiowy wdzięk.Trufla zbyt szybko przekroczyła TM :(
agaga21 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rozumiem...trzymajcie się jakoś.... -
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']Dlatego zastanawiam się, czy go wybudzać, czy lepiej, żeby jechał " na śpiąco". .[/QUOTE]:crazyeye: żartujesz, prawda????? -
Astusiowy wdzięk.Trufla zbyt szybko przekroczyła TM :(
agaga21 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
straszne :( była taka młoda, ech, jakie to smutne :( ....nie wiem czy nie za wcześnie ale może nowy psiak pomoże ukoić ból choć w pewnym stopniu...? -
LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom
agaga21 replied to stzw's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']Tak. A nie można?[/QUOTE] myślę że to mocno ryzykowne. przecież to operacja jakby nie było, narkoza, wybudzanie, w podróży trzęsie, dodatkowy stres dla psa, do tego zapoznawanie się już na dobre psiaków w nowym domu na terenie suni, gdzie pies jest obolały kilka dni, półprzytomny dnia pierwszego... ja osobiście uważam, że to bardzo zły pomysł. nie można go wykastrować kilka dni wcześniej? -
Astusiowy wdzięk.Trufla zbyt szybko przekroczyła TM :(
agaga21 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
boże, dopiero teraz przeczytałam :(:(:( strasznie współczuję. co to za okropne choróbsko malutką dopadło?