Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='stzw']Nie przypuszczałam, że narobiłam aż takiego zamieszania... sorki.:oops: W sobotę przyjedzie ze swoją suczką Pani z Łodzi. Jeżeli psy się dogadają, to kastrujemy i Pani wraca do Łodzi z dwoma psami. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to czekamy na powrót bora1. A ja pochodzę po pustostanach - może jeszcze jakiegoś asta znajdę:eviltong:[/QUOTE] rozumiem. kurcze, chcecie wysłać psa w podróż zaraz po kastracji?
  2. [quote name='justysiek']nie daj się, jaka reklamacja... sprzęt w takim stanie to tylko zwrot! masakra, aż strach coś zamawiać, ja zamawiam na allegro i nie miałam takich "przygód" na szczęście.[/QUOTE] ja zazwyczaj też na allegro. nie wiem co mnie podkusiło...choć i na allegro też się parę razy nacięłam.
  3. kurde, o co chodzi? stzw, nie możesz się określić kogo dla psa wybrałaś? kiara myśli że to ona go dostanie a bora myśli że to ona...no nie można tak pogrywać z ludźmi:shake:
  4. [quote name='justysiek']niech Ci oddadzą kasę i się wypchają, nie można im darować![/QUOTE] jasne, będę się z nimi szarpać. rano tam zadzwonię i zobaczymy. najbardziej się obawiam, że wezmą jako reklamację i sobie będę czekała parę tygodni nie wiadomo na co.
  5. ech no...cóż to za problemy? inni mają większe.......
  6. [quote name='justysiek']ehhh... a co to za sklep i sprzęt?[/QUOTE] sprzęt drobne agd. a sklep ten: [url]http://www.eukasa.pl/[/url] ODRADZAM I NIE POLECAM!:angryy:
  7. szlag by to! robią człowieka w konia na każdym kroku! jak nie własna rodzinka to nieuczciwy sklep internetowy. WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy: kupiłam sprzęt, miał być nowy, ze sklepu, przyszedł porysowany, brudny, ZE ŚLADAMI UŻYWANIA!!!!:angryy: no kuźwa, wściekłam się!!! jakbym chciała używany, to kupiłabym przez allegro. telefonów po 17 już nie odbierają więc napisałam im wiadomość, że mają zabierać to stare badziewie na swój koszt i odsyłać pieniądze albo nowy towar, nie używany.
  8. [quote name='malawaszka']aaa dostałam mandat! :placz: mój pierwszy w życiu a jeżdżę już jakieś 11 lat :D poprzednie dwa zatrzymania udało się zbajerować :D tym razem w sumie też mi się upiekło bo dostałam 100 zł a powinnam więcej... i punktów nie zabrali, no ale stówka piechotą nie chodzi - ja powinnam :lol:[/QUOTE] stówka na śmietnik. ja też nie dostałam mandatu nigdy, zawsze jakoś się wywinęłam :)
  9. [quote name='agnieszka32']A mówiłam, że zaraz będzie biegać :lol:[/QUOTE] jeszcze nie biega i póki co niech tak zostanie ;) musiałam przemeblować salon, bo zrobiła się z niej mała uciekinierka a nie chcę nadużywać kojca, by nie traktowała go jako karę
  10. [quote name='lula2010']astunia juz zdrowa i teraz broi z bulwami w domu:multi:....swoja droga jak na 12-letnia sunie dzis ma nie spozyta energie....:multi:[/QUOTE] super! i tak trzymać :):)
  11. ale się musiałam naszukać zanim zobaczyłam za co te kciuki:evil_lol: ! no to czekamy na sesyję ;)
  12. [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-kfrl8TLbxJw/UCI5o-uv2II/AAAAAAAAFeQ/JpVDEr8gSLA/s720/IMG_4101.JPG[/URL] słodziasta :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :):) własnie zrobiłam w salonie małe przemeblowanie. wygląda beznadziejnie ale zagrodziłam jedną drogę ucieczki z dywanu:evil_lol: została jeszcze tylko jedna i nieszczęsny kącik z kwiatkami w doniczkach, które stoją na podłodze. muszę jeszcze coś wykombinować...
  13. [quote name='dOgLoV']A mi sie marzy Nova Scotia ale Sebastian mowi ze to za małe gabaryty jak pies do zabawy z Neronem albo Border Coolie ;) albo oczywiście Donek ;)[/QUOTE] wiesz co, myślę że wszystko zależy w głównej mierze od temperamentu psa a nie od wielkości. spójrz u nas. wydawałoby się że 35kg gamoń może zrobić 9kg lucynce krzywdę w zabawie a to ona go zamęcza :)
  14. [quote name='lula2010']dawno nie zagladalam.....zdjecia cuuuudne....wszystkie....balaganu nigdzie nie zauwazylam......czy jest juz 4 psiak?Pan maz sie ugial?wg mnie coreczka podobna do mamy,a synus do taty....[/QUOTE] dziękuję:) męża nie naciskam, sama wiem, że 4 psy to za dużo jak na mnie.
  15. lena chodzi przy meblach i biega na czterech :) fotka z dzisiaj taka na szybko [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kfrl8TLbxJw/UCI5o-uv2II/AAAAAAAAFeQ/JpVDEr8gSLA/s720/IMG_4101.JPG[/IMG]
  16. lena łazi na 2 przy meblach i przy kojcu [I] WYPUŚĆCIE MNIE!!![/I]:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kfrl8TLbxJw/UCI5o-uv2II/AAAAAAAAFeQ/JpVDEr8gSLA/s720/IMG_4101.JPG[/IMG]
  17. [quote name='tobciu']Będziemy pisać do Ciebie Aga po ogłoszenia we wrześniu :)[/QUOTE] no chyba, że dolcio domek do września znajdzie :)
  18. [quote name='justysiek']jak ja bym miała takie problemy, że mój Sebek chce szczeniaczka:evil_lol: przecież jak Was stać i macie warunki na kolejnego psa to co to za problem? dla mnie żaden by był, jak się chce to się wykorzystuje takie momenty, niż potem żałować, a jak nie jesteście pewni to dt świetnym jest pomysłem, na spokojnie można zobaczyć jak reszta stada zareaguje i Wy poznacie charakter małego, same plusy!:evil_lol: ale nie namawiam.[/QUOTE]gdybym nie miała niemowlaka w domu, to kto wie...ale 3 psy, 2 dzieci, w tym jedno maleńkie, które zaraz zacznie chodzić i którego z oka spuścić nie można, to wystarczająco dużo jak dla jednej osoby. dla jednej, bo karola całymi dniami nie ma, bo jest w pracy. a takiego malucha trzeba przypilnować, wychować....nie wspominając o wszędobylskich siuśkach i pędem pełzającej do tych siuśków lenki:roll: [quote name='agnieszka32']Taaaaak, Lucynka też była na DT... :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]i gamoń też:eviltong: także sądzę że i szczylek by miał szansę się zasiedzieć ;) edit: właśnie powiedziałąm karolowi: "co za różnica 3 czy 4 psy? przy ośmiu to by była różnica ale lucynka jest taka mała, że czwarty by nie robił różnicy" nic nie powiedział:diabloti:
  19. [QUOTE]Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu psa. Pies został adoptowany ze schroniska w Racławicach kilka miesięcy temu, dziś zaginął. istnieje realne podejrzenie, że został skradziony. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/347/ce98b96a1368478d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1490/455d6ebc4fa58765med.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=red] UWAGA !!! ZAGINĄŁ PIES!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red] PRAWDOPODOBNIE ZOSTAŁ SKRADZIONY!![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Pies rasy amstaff zaginął ze swojego podwórka, około 7 rano, w dniu 07.08.2012. Najprawdopodobniej został skradziony, pies był ufny i mógł wsiąść do obcego samochodu.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]MORDA zaginął w miejscowości Kościejów, koło Racławic, woj. małopolskie. Pomimo groźnego wyglądu jest psem łagodnym i spokojnym. W dniu zaginięcia miał na szyi kolczatkę z różową blaszką w kształcie serca z nr telefonu właściciela.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Bardzo prosimy o pomoc w odnalezieniu psa, ktokolwiek go widział lub jeśli zauważył, u kogoś kto wcześniej takiego psa nie miał, bardzo prosimy o kontakt. Może ktoś będzie próbował go sprzedać. Dla osoby która przyczyni się do znalezienia psa czeka nagroda![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Kontakt do właściciela: MAREK tel. 519 382 355[/COLOR][/B][/QUOTE]..................
  20. [quote name='agnieszka32']Wiedziałam :diabloti: Wariatka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale doskonale Cię rozumi[B]ę[/B] :diabloti:;)[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol: [quote name='justysiek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bierz go, 4 to prawie jak 3:diabloti:[/QUOTE]\ no dokładnie! na razie zadręczam karola:diabloti: bo jak mu szczylka pokazałam, to mu się aż oczy zaświeciły, bo piesek jest baaardzo w jego typie. powiedziałam mu, że danusia się pytała, czy karol bierze go na dt i że czeka na odpowiedź:evil_lol: karol mówi, że nie wie!:crazyeye: a ja mu co chwilę mówię, że na szczylka już czeka kolejka i że zaraz ktoś mu go sprzątnie sprzed nosa:evil_lol: biedny, aż mi go żal, bo widzę, że bije się z myślami i chyba naprawdę chciałby szczeniaczka!
  21. [quote name='agaga21']oj nie, aż tak dobrze to nie mam. [/QUOTE] ale tak mnie korci.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool3:
  22. [quote name='agnieszka32']Agata, skąd to cudo wytrzasnęłaś? Tylko nie mów, że jest u Ciebie :diabloti:[/QUOTE] oj nie, aż tak dobrze to nie mam. danusia go ma :)
  23. [quote name='justysiek']6 lat? to mnie pocieszyłaś:evil_lol:[/QUOTE] wszystko zależy od danego osobnika ;)
  24. [quote name='tobciu'] I myślę w przypadku Dolara tez tak będzie :)[/QUOTE]jestem tego pewna :)
  25. [quote name='Bambino']Właściwie dzięki Tobie Agago wiem, że te psy to w większości straszne przytulaki ( tylko strasznie się slinią)[/QUOTE] przytulaki tak :) ale nie wszystkie się ślinią. to zależy od budowy kufy, i fafli, bo różnią się one mocno od siebie.
×
×
  • Create New...