Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://img18.imageshack.us/img18/2761/dsc0733y.jpg[/url] hahahah! jaka mina! on jest przeboski!:evil_lol::evil_lol: [url]http://img339.imageshack.us/img339/7042/dsc0617m.jpg[/url] takie zdjęcia lubię :)
  2. [quote name='malawaszka']halo halo ukradłam od agagi21 fotkę - czy ktoś wie jak się nazywa ta roślina z bordowymi frędzlami???? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gH0Af1G0gyk/UCgCYihoTNI/AAAAAAAAFjw/dO1B7G_fhQQ/s640/IMG_4720.jpg[/IMG][/QUOTE] to konkurs z nagrodą :) u mnie w galerii nikt nie wie jak na razie..
  3. [quote name='malawaszka']no to kradnę fotę i wstawię u mnie bom ciekawa co to ok??? ok,ok nie czekam hahaha[/QUOTE] hehe monia,w nagrodę wyślę ci nasionka :)
  4. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BEQ0oBPsSss/UCgO1cSXG2I/AAAAAAAAFl4/glJkMGFBeiA/s640/IMG_4572.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rxmJtikTYm4/UCgOxeQH2JI/AAAAAAAAFlg/RtJtHvAnuq0/s640/IMG_4724.jpg[/IMG]
  5. i biegająca etna. dostała piłkę znów na stałe więc znów z grubaski za kilka dni pewnie stanie się szkielecikiem... nos już obity :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rjWCy0aefPg/UCgOoZ0TvbI/AAAAAAAAFko/wgC6K0dbjwI/s640/IMG_4565.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-38rYAwPmGjQ/UCgOpJ5khKI/AAAAAAAAFkw/3vMOAg1EEZg/s640/IMG_4555.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vFyVvmHfOOQ/UCgOq409X1I/AAAAAAAAFk4/R_4CWwhD4T0/s640/IMG_4544.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tWL8LxL_WmM/UCgOymH3rfI/AAAAAAAAFlo/ZqWlz-paB2g/s640/IMG_4593.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DdLtuHwGIVQ/UCgO0UXMANI/AAAAAAAAFlw/Nizk7QCCEdY/s640/IMG_4583.jpg[/IMG]
  6. [quote name='malawaszka']wo ale piękne te czerwone roślinki :lol: ptice też :)[/QUOTE]podejrzewam, że w twojej galerii zaraz by ktoś wiedział jak się nazywają, bo masz tam więcej ogrodników. fajne te rośliny, te czerwone kwiatostany zamieniają się w miliony nasion, dlatego ponoć uznawane są za chwasty ale w przyszłym roku mam zamiar wyhodować sobie sporo tych chwastów, tylko w innym miejscu, na wybiegu, na tle muru będą ładnie wyglądały. poza tym im więcej słońca tym kolor bardziej intensywny a tam jest słońce przez większość dnia. lucyna dzisiaj mocno kulała, bolała ją prawa przednia łapka. jak dotykałam to nie piszczała ale ją odsuwała, więc za bardzo jej nie wyginałam.bidulka musiała gdzieś ją nadwyrężyć albo obić. cały dzień przeleżała, już myślałam, że jutro do weta ale jak karol zrobił grilla to zapachy chyba ją uleczyły bo zaczęła biegać normalnie, wręcz bardziej niż normalnie:evil_lol: jakby chciała nadrobić cały dzień leżakowania. kamilek tak się przejął chorą lucynką, że nosił za nią kocyk, by nie musiała lezeć na twardym. lucyna zadowolona wylegiwała się to na słońcu na kocyku, to w cieniu...nawet nie musiała chodzić do miski z wodą bo kamilek za nią nosił:evil_lol::loveu: obłożnie chora lucyja [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FlUIg6X7XZ4/UCgOsXAB_FI/AAAAAAAAFlA/c7sN0RTwG50/s640/IMG_4733.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PJ0BXT6rruM/UCgOtqugH1I/AAAAAAAAFlI/l6KLwr796Lg/s640/IMG_4732.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-isns6t6RzPU/UCgOu5Z09wI/AAAAAAAAFlQ/KngPNU91RVw/s640/IMG_4729.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UwVQWA63X78/UCgOwenHrII/AAAAAAAAFlY/6lyEqMYbP1s/s640/IMG_4726.jpg[/IMG]
  7. ptasiek akrobata [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h_dtwxod3QM/UCgCV2hG4pI/AAAAAAAAFjk/bVF2y6Ropjg/s512/IMG_4712.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-M4P05N9CVlI/UCgCW1EVo6I/AAAAAAAAFjo/gdeJKl6lQ00/s512/IMG_4713.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-u9zoocMktZs/UCgHI3PTNLI/AAAAAAAAFkE/lbZ2G11Ln60/s512/IMG_4447.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sWg69AH55IU/UCgHJmpHmeI/AAAAAAAAFkM/pmSuIT6lP70/s640/IMG_4446.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mkHo7bSjTVo/UCgHKw4qFYI/AAAAAAAAFkU/L5hHrMfB58Y/s512/IMG_4442.jpg[/IMG]
  8. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-53CfljogMv8/UCgCRdMqoTI/AAAAAAAAFi4/Xq9_t0lj5tg/s640/IMG_4655.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vc0lQmlbUE0/UCgCSVubEiI/AAAAAAAAFjE/XY5TJPhsRvY/s640/IMG_4656.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3y4pugu2340/UCgCTRFWwFI/AAAAAAAAFjI/8SQ6uofLVPk/s512/IMG_4692.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qYDN6ybmCVY/UCgCUOejm_I/AAAAAAAAFjU/tnYHCoNBnzA/s640/IMG_4700.jpg[/IMG] ptaki bez główek :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GHnGt8KjnDU/UCgCVMJJygI/AAAAAAAAFjY/t2q-mQ3ex6Q/s640/IMG_4703.jpg[/IMG]
  9. i trochę ptaśków z drzewa schadzek ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aVDoexCdRtY/UCgCK3uu5gI/AAAAAAAAFiI/IZAUf2ZVQvk/s512/IMG_4465.jpg[/IMG] prawie orzeł :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Wr7t5ehEGT4/UCgCLhw7xzI/AAAAAAAAFiQ/j70HOP6un0k/s640/IMG_4480.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y-eujfbbWg0/UCgCMpaSbaI/AAAAAAAAFiY/1xW2LIo4o3Q/s640/IMG_4488.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--PbK_vR3wug/UCgCPI_yiUI/AAAAAAAAFio/vGfOMrxkmFM/s640/IMG_4634.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xP0bb-h0POY/UCgCQNw_T0I/AAAAAAAAFiw/k2PdKhOyjno/s640/IMG_4635.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5K7_s_Ow3bM/UCanKUKXMdI/AAAAAAAAFfc/k4vaGw__shU/s640/IMG_4130.jpg[/URL] nie ma to jak wspólne obgryzanie patyczka :D[/QUOTE]to prawie romantyczne ;):evil_lol: [quote name='dOgLoV']Zdjecia :multi: słodkie[/QUOTE] dzięki :) [quote name='Donvitow']Ochłodziło się.:). Leń Astor też ma " głupawki". Fajny widok-"szalejący" Gamoń.[/QUOTE]morrisa lucyja nakręca :) [quote name='Donvitow']Anava Vangeldis PL MCO. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2090/859944de1872b379med.jpg[/IMG][/URL] Mayday Faricoon PL- Maurycy. MCO [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2090/8262c35fc45071d6med.jpg[/IMG][/URL] Kubuś/ mix norweskiego leśnego- zasiedziały tymczasowicz./ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2090/0b7ea6da54c1874bmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] już zapomniałam jakie są śliczne:loveu: a kubuś wypiękniał!:-o [quote name='dOgLoV']Śliczne te Twoje kociaczki :loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy MC tego samego umaszczenia :lol: tylko Twój rudzielec ma wiesze pędzelki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]twoje też cudne :) [quote name='lula2010']u nas ciemna bulwa zabiera WSZYSTKO pozostalym suniom.....i ucieka ile sil w lapach...astunia czasem pokazuje jej zeby,ale zabawki sa jej tylko wtedy,kiedy sie na nich polozy,bo mala bulwa to spryciula:diabloti: -czolga sie ,myje astuni uszy ,pychola i uzywa roznych sztuczek:evil_lol: ,zeby zabawka byla jednak jej.....:multi:[/QUOTE]a to spryciulka mała:evil_lol: a ja mam na początek zagadkę. co to za czerwone chwasty?:evil_lol: bo ogrodnik nam zasadziłjak były małe i powiedział, że powie nam co to jest, dopiero jak wyrosną a jak wyrosły, to zapomniał jaką mają nazwę...:evil_lol: [CENTER][LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gH0Af1G0gyk/UCgCYihoTNI/AAAAAAAAFjw/dO1B7G_fhQQ/s640/IMG_4720.jpg[/IMG] i jak już roślinność wstawiam, to pochwalę się jeszcze, jak pięknie nam słoneczniki wyrosły. ten płot za nimi ma ok 180cm. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qJwRi95s5GI/UCgCN8SrqZI/AAAAAAAAFj0/NI0OsTCpoyw/s512/IMG_4535.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  11. ech ta nasza polska...mam nadzieję że syn mimo wszystko wróci do zdrowia. a jak tam biała bulwinka? nadal sika?
  12. [quote name='Donvitow']No Tines Roki już czwarty dzień w Domu a Ty nic nie piszesz. Dom zaproś na wątek i prosimy o fotki.:)[/QUOTE] o proszę, jakie wieści :)
  13. [quote name='conceited']Biedny Gamoniek nie ma własnego patyka ;) Ale jak biega ! Już noga całkowicie zagojona?[/QUOTE]o niesprawnej łapce już dawno zapomnieliśmy :) [quote name='malawaszka']no takiego rozbieganego Gamonia chyba jeszcze nie było!!!!![/QUOTE]czasem ma takie zrywy. strasznie śmiesznie wygląda w tym swoim galopie, jest taki jakiś niezgrabny, jakby miał za długie łapy:evil_lol:
  14. uuu, myślałam że będą fotki a tu nic.
  15. i ostatnie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HND4S10cOEM/UCanipn9FvI/AAAAAAAAFh0/4twwnw3IQMA/s640/IMG_4324.jpg[/IMG]
  16. [CENTER][LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oAGVEZI589A/UCandOLpQ5I/AAAAAAAAFhM/A62g2bQUIE8/s640/IMG_4241.jpg[/IMG] [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lHncFOhX8G0/UCaneLBHeOI/AAAAAAAAFhU/Uv7k5K3rLoI/s640/IMG_4287.jpg[/IMG] [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-126nwJclbhs/UCanfSa2uVI/AAAAAAAAFhc/tAanuEwHROw/s640/IMG_4288.jpg[/IMG] [CENTER][LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h3c6kTCVrCI/UCangJwwTLI/AAAAAAAAFhk/_1Rk00kSUGM/s640/IMG_4292.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MGgtYbMmvrk/UCanho7dPmI/AAAAAAAAFhs/o1iJCYtUd2k/s640/IMG_4322.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  17. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vGscTBrXbLI/UCanWWENv0I/AAAAAAAAFgk/VqwtsUvK-rw/s640/IMG_4202.jpg[/IMG] jakość marna ale mina bezcenna ;) [CENTER][LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zu28YX4nYXU/UCanXhsQHjI/AAAAAAAAFgs/J0oHc9QPCNY/s640/IMG_4203.jpg[/IMG] [CENTER][LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--_tP_aQ9j50/UCanY-xDy7I/AAAAAAAAFg0/K_G5vInpv9c/s640/IMG_4204.jpg[/IMG] [CENTER][LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JnRhBLFe5AI/UCanaJ9CfLI/AAAAAAAAFg8/sr6PLfjXWx8/s640/IMG_4205.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gOqcsJPi1eY/UCanbt72EAI/AAAAAAAAFhE/5gfEB8Dbx_Y/s640/IMG_4208.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  18. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5cxgK14N0KM/UCanPzttSkI/AAAAAAAAFf8/23DMkMzKsEU/s640/IMG_4172.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QZD-8JLyXeg/UCanQ4qJsLI/AAAAAAAAFgE/JOA7wq3gBC4/s640/IMG_4175.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-45NXkeQeLLQ/UCanSOaD3oI/AAAAAAAAFgM/tSmLeFMwsb8/s640/IMG_4182.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4JUntuNl8Tc/UCanUXC1mGI/AAAAAAAAFgU/3RZsR3JkIP4/s640/IMG_4185.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3At1vfruAK8/UCanVIT7XCI/AAAAAAAAFgc/EGRfyCRIPpM/s640/IMG_4193.jpg[/IMG]
  19. [CENTER][LEFT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wSTAwU4frx4/UCanJoAZJ1I/AAAAAAAAFfU/mxMB-CJeaiQ/s640/IMG_4127.jpg[/IMG] [/LEFT] [CENTER][LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5K7_s_Ow3bM/UCanKUKXMdI/AAAAAAAAFfc/k4vaGw__shU/s640/IMG_4130.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER] [LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IWvzyLp1xIU/UCanLiZTPbI/AAAAAAAAFfk/dYyNB6woC_A/s640/IMG_4133.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PNCQe8BNvN0/UCanNo_TOHI/AAAAAAAAFfs/luDnWFVr4MU/s640/IMG_4136.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Hpsh3w3lp_Y/UCanOx61BpI/AAAAAAAAFf0/BtCXkMkt3bA/s640/IMG_4141.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  20. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z0rjUY6Kz4o/UCanDXMhc5I/AAAAAAAAFes/LUIoeYQB3so/s640/IMG_4112.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-q9Eyy1x-Q2I/UCanEjs5g1I/AAAAAAAAFe0/TngyPXX56oM/s640/IMG_4117.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aXshwA2fuyQ/UCanF1REcwI/AAAAAAAAFe8/eCv3_s4Bp0Y/s512/IMG_4118.jpg[/IMG] jak widać w tle, patyków mamy dostatek, jednak gamoniek z lucynką zawsze muszą gryźć tego samego :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xcp4-jCt_YU/UCanHeJhTkI/AAAAAAAAFfE/tLmPNP2K07Y/s640/IMG_4122.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vSilvzJ4t7I/UCanIez4gII/AAAAAAAAFfM/2NxTqa9pL0M/s640/IMG_4123.jpg[/IMG]
  21. [quote name='bira']Agata, ale cudo... masakra. Podaj linka do tego gówniarza... A na dogo nie wchodzę, bo komp mojej mamy doprowadza mnie do szału, zawiesza się przy każdym zdjęciu czy podczas otwierania strony,,, teraz u teściów weszłam na moment.[/QUOTE] mały nie ma wątku. jeśli byś była zainteresowana to na pw ci napiszę wszystko. a ty nie wróciłaś jeszcze do domu???
  22. [quote name='dzodzo']Dzisiaj zrobilam nam na sniadanie salatkę z pomidorow z mozarellą o oliwa z oliwek...i zajadala z ogromnym apetytem:) ma juz 11 mc i nic jej nie uczula wiec daje jej w zasadzie wszytsko byle dobrej jakosci, niesmazone i bez konserwantow[/QUOTE] ja jutro spróbuję dać kawałek pomidora bo urosły nam piękne, nie pryskane oczywiście :) mam nadzieję, że jej nie uczuli.
  23. [quote name='asiunia']Dziewczyny,czy możliwe jest że dziecko najada się po 5 min ssania piersi? Fakt że pokarmu mam absolutny nawał,że Olaf nie musi nawet specjalnie ssać bo samo leci,ale mimo wszystko wydaje mi się to za krótko?[/QUOTE] jasne. moja lena zwykle pije jakieś 3-5 minut. policz ile razy przełyka, jeśli jakieś 40, to mu całkiem wystarczy.
  24. [quote name='dobasi']Rozumiem! Czytałam! Dlatego piszę, że stzw wie co robi! To nie jest ich pierwszy psiak w takim stanie![/QUOTE] stzw wie co robi a wszyscy pozostali plotą bzdury :):) fajnie. słyszałaś takie powiedzenie? jak ci jedna osoba powie, że masz ogon to nie uwierzysz, jak 2 osoby ci to powiedzą to popukasz się w czoło, jak 3, to zaczniesz się śmiać ale jeśli 10 osób ci to powie, to się chociaż obejrzysz za siebie..." jakoś tak to było. mam nadzieję, że stzw jest na tyle rozsądna że wszystko przemyślała po tej sporej liczbie komentarzy[B](wszystkie co do jednego!!! nie popierają jej pomysłów!) [/B]
  25. [quote name='Sybel'] Byłam wczoraj na imprezie firmowej i troszkę wypiłam, jak myślicie, cyca to chyba najwcześniej jutro mu dać, nie? Swoją drogą jak mi dobrze zrobiło spotkanie z moją ekipą, rewelacyjna sprawa w czeskiej knajpie :)[/QUOTE]jeśli to np kieliszek wina to sie nie przejmuj, jeśli sobie mocno pofolgowałaś to bezpieczniej będzie jeśli odczekasz z karmieniem.
×
×
  • Create New...