-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
agaga21 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dostałam pw, dziękuję:) dieguś już zgłoszony do ogłoszeń -
no to mieliście sporo wrażeń :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
matko, jaka słodzinka...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
na pewno nie będzie tak jak to wtedy było u mnie, bo wtedy te środki na pchły były inne niż teraz(podejrzewam, że te co są teraz, trują pchły a nie odstraszają). w każdym razie od tamtej pory zawsze bardzo pilnuję by psiska się nie zapchliły, bo wolę już nie mieć takich doświadczeń ;) pozatym wtedy na własnej skórze doświadczyłam jak to cholerstwo swędzi, nawet kilka dni po ugryzieniu! -
przepiękne zdjęcia z zimy ale ja tam wolę wszystkie pozostałe pory roku ;)
-
[quote name='Jenny19']Mały off.. czy ktoś kojarzy tą pożal się boże pseudowolontariuszkę i pseudoszkoleniowca, który tak "pracował" z psem na Paluchu? :crazyeye: Podobno babka jest z Łodzi. [video=youtube;A5BRTGy1Gzs]http://www.youtube.com/watch?v=A5BRTGy1Gzs&feature=channel&list=UL[/video][/QUOTE] ile w niej złości, agresji i...nienawiści!!!!!:crazyeye::angryy: biedny pies:placz: kto jej w ogóle pozwala zbliżać się do psów?????????
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Chcę ja czarną rozszalała uwięzić w małym mieszkaniu - moim :lol: A nie mogę :( aaaaaaaaaaaaaa[/QUOTE]ach...rozumiem i znam ten ból. monika, właśnie doczytałam na fb, że małe połamane do was trafi!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
agaga21 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
witam:) trafiłam tu przez przypadek, oglądałam bazarek i na zbiorowym zdjęciu psiaków, wpadł mi w oko diego. świetny psiak, bardzo mi się podoba. ponieważ mam właśnie mały pakiet ogłoszeń do wykorzystania(20 ogłoszeń), postanowiłam podarować go właśnie jemu. może tak jak ja go w tłumie wypatrzyłam, ktoś go wypatrzy gdzieś w necie i wybierze właśnie jego... jeśli można, to proszę na pw tekst do ogłoszeń ze zdjęciami :) -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
wracam po paru dniach a tu widzę, że źle się u ciebie coś podziało... :( z postów wnioskuję, że to poważna sprawa. trzymaj się..... -
[quote name='Izabela124.']Kończyłam technikum weterynaryjne w Łomży, zaocznie też tam można iść :) Praktyki akurat ma się w lecznicach a nie w chlewniach czy oborach :)[/QUOTE] a nie było zajęć ze zwierzętami hodowlanymi? ja myślałam o szkole policealnej, jakieś studium czy cuś...
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7396.jpg tu wygląda jakby już obmyślał jakiś plan...jakby tu dopiec rodzicom w przyszłości ;) -
[quote name='Izabela124.'] [B]Jestem od dziś oficjalnie technikiem weterynarii, zdałam egzamin :multi::multi::multi:[/B][/QUOTE] gratulacje!!! powiem ci w sekrecie, że chodzi mi po głowie od pewnego czasu, by zapisać się znów do jakiejś szkoły zaocznie, właśnie w tym kierunku. jaką ty szkołę robiłaś? mnie trochę przerażają zajęcia praktyczne w chlewniach czy oborach....nie wiem jak tam się zwierzęta traktuje podczas praktyk, mam jakieś takie obawy.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A ja będę płakać :( AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa :([/QUOTE] ojej...a co się stało? :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
witam się po kilkudniowej nieobecności :) pająki też mamy takie wielkie i straszne. wczoraj mąż usuwał z piwnicy dużego pająka z pajęczyną i czymś co wyglądało jak 2 kokony:roll: masakra, niczego tak bardzo się nie boję jak pająków! zdjęcia psiaków i dzieciaków jak zwykle mnie zachwycają kolorystyką i dużo się na nich dzieje :) pozdrawiam.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
kiedyś mój pierwszy pies abat się zapchlił, więc kupiłam jakieś kropelki i mu zapodałam. niestety zamiast się otruć, całe dziadostwo rozlazło się po mieszkaniu! mieszkałam wtedy sama w kawalerce w poznaniu, przez miesiąc nie mogłam się tych małych wampirów pozbyć! co przeszłam z łazienki do pokoju, to już na nodze miałam pchłę! aż mi ciarki przechodzą jak o tym myślę. kupowałam różne trucizny, pies wrócił w tym czasie do rodziców ale spokój był tylko kilka dni po zastosowaniu trucizny, potem wylęgały się młode i zabawa zaczynała się od nowa...pcheł się z mieszkania nie pozbyłam, wyprowadziłam się stamtąd, bo skończył się rok akademicki i i tak umowa na mieszkanie mi się kończyła:diabloti: kasiu, mam nadzieję, że nie będziecie musieli się wyprowadzić ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
kilka dni mnie praktycznie nie było i mam tyyyle nadrabiania, że nie wiem kiedy to zrobię... tymczasem pozdrawiam i miłego weekendu życzę :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
mamba jest fantastyczna! zdjęcia w piaskowych górach super, dziewczyny widać wyszalały się za wszystkie czasy :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
agaga21 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tines'][URL]https://www.facebook.com/events/394202357309895/[/URL][/QUOTE] dzięki, lece udostępniać -
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']wykupilam Dumce kolejne ogloszenia, powinny byc na dniach, oby znalalzla dom bo juz jestesmy na minusie :( ja mam bardzo ograniczony dostep do dogo, mam nadzieje ze potrwa to jeszczce najdalej tydzien[/QUOTE] oj, oj...niedobrze! karolina, jak to dokładnie wygląda? -
Astowaty dziadek bez zębów, wkrótce jedzie do schroniska :(
agaga21 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
ja widzę serduszko. czy dziadzio ma wydarzenie na fb? -
straszne to bardzo :(:(. martens, chyba właśnie o to chodzi, weci ponoć pierwszy raz się z tym spotkali, byli zszokowani bo malucha badali na wszystko, był wczesniej 2 razy porządnie odrobaczony, mysleli, że może coś połknął, np kawałek zabawki i stąd objawy. do głowy im nie przyszło, że to robaczyca serce. dopiero podczas sekcji wyszło... :(
-
[quote name='agaga21']zobaczcie jakie cudo do adopcji! [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559144_348857415188712_637725555_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226269_348843941856726_1224664352_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559324_348856565188797_1682770567_n.jpg[/IMG] tylko w pewne ręce. ktoś chętny?[/QUOTE] maleństwo dziś odeszło! :placz::placz: robaczyca serca! a w środę miał jechać do ds.... nie tak miało być!:-(