Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ale to w zmigrodzie, nie we wro? bo pan do mnie przed chwila dzwonil, ze zgubila mu sie kotka, ktora wlasnie z jednym oczkiem ma problem (bielmo). demi ma przeciez ta siatke na koty zrobiona przez mateusza. i radzi sobie z jej obsluga doskonale :razz:
  2. [B]agnieszkal2[/B] chodzilo mi o to, ze zawsze w tym samym miesjcu sie kladzie na kanapie. ze z lewej str. mi to w ogole nie przeszkadza. moj piesio spi glownie na kanapie fotelu itd. rzadko kiedy u siebie :razz: wygodnicki maly.
  3. no to dziewczyny, wsiadac w auta i ruchy. na pomorkiej sa 3 parczki, moze gdzies tam biega.
  4. ja uwazam, ze sprawe nalezy ciagnac dalej. byc z nimi w kontakcie. dowiadywac sie czy sa chetni na niego jak ta pani da go juz w internet. o jego agresji byly tu juz cale wywody. podawalam dokladnie wszystkie sytuacje w jakich zdarzalo mu sie warknac badz klapnac. rowniez nic wiecej nie moge dodac na ten temat. teraz podobno u pani wandy zaczyna biegac juz bez kaganca. wiec jest poprawa.
  5. 502 242 738 mozecie dzwonic, ja moge spisywac gdzie kto szukal. ja szukalam na wyspie slodowej i ostrowie tumskim. na wyspie codziennie sie rozgladam i w okolicach drobnera. bo tu biegala jakis czas. no ale nie ma. a co do skrzykniecia sie, to jak tak na dogo bedziecie pisac, ktora o ktorej i kiedy moze, to nigdy z domu nie wyjdziecie. powyminiajcie sie nr telefonu umowcie sie. tylko nie mam pojecia gdzie zaczac. wczoraj po prostu wyszlam z domu pod wieczor, wolalam jej imie i szlam gdzie mnie nogi poniosa. przedwczoraj tak samo. rozne zakamarki, brzeg odry. nic. dzis rozwiesze te plakaty :roll: kilka juz wczoraj zostalo rozwieszonych w okolicach ulic wyszynskiego i prusa.
  6. [quote name='irysek']Kasa z bazarków [B](uaktualniona 09.01.09)[/B] 150zł GameBoy komórka 16zł agusiazet książka 47zł figa33 ciuchy 50zł tupadło grzybki 50zł Yorija grzybki 10zł Atina grzybki 60zł jogi torebki 200zł ediiii torebki 35zł ludwa przyprawy, film 50zł Yorija 15zł Sławek (mini kurteczka i wachlarz) 15zł ocelot spódnica 25zł Evelin torebka 8zł J3nny książka 25zł jestem wredna kosmetyki 24zł diana79 kosmetyki 26zł beatka kosmetyki 100zł BIANKA1, darunia puma pojemniki 32zł figa33, ULKA12 psie smakołyki 30zł kaaskaa_b torebka 20zl beatka Vichy 17zl Tomo 2 biżu 10zł asl balsam 59zł Aska7 (kosmetyki) 8zł Negri 2008 7zł zabawki asl 47zł zabawki diana79 15zl książka Martens 300zł torebki (bazarek świąteczny) [B][FONT=&quot][SIZE=3]razem 1,441zł[/SIZE][/FONT][/B] Kasa dla pani Wandy [B]160zł[/B] przekazane [B]21,6zł[/B] żarówki [B]164,26zł[/B] paragon z 22.10.08 (sucha karma kotów (4kg), smaczki, chemia, puszki dla psów 6x1,240kg, 10x1,2kg, puszki dla kotów 19x400g, 2x830g) [B]46,25zł[/B] paragon z 02.10.08 (rzeczy dla konia, chemia) [B]229,26zł[/B] paragon z 01.10.08 (sucha karma dla psów (100kg) i kotów (4kg), chemia) [B]168,92zł[/B] paragon z 26.08.08 (karma, chemia i inne) [B]258,71zł[/B] paragon z 26.08.08 (sucha karma dla psów 90kg, puszki dla psów 24x1,240kg) [B]40,78zł[/B] paragon z 28.08.08 (puszki dla psów i kotów) [B]40,47zł[/B] paragon z 20.06.08 (szampony, batony dla psów) [B]19,2zł[/B] paragon 27.08.08 (ziarna dla ptaków) [B]138,11zł[/B] paragon 23.10.08 (karma sucha dla psów 70kg) [B]95,94zł[/B] paragon z 20.10.08 (proszek do prania 24kg) [B]11,88zł[/B] paragon z 07.09.08 (12 misek) [B]48,5zł[/B] smycze i obroże z bazarku zuziM [B]16zł[/B] podkłady dla kotów z bazarku malawaszki [B]30zł[/B] trójkątna kuweta dla kotów [B]15zł [/B]stojak dla kotów [B]50zł[/B] 2 transporterki dla kotów [B]40zł[/B] poduchy na leżak, do psich bud i kojców (5zł sztuka) [B]100zł [/B]2 drewniane regały do kociarni [B]15zł[/B] kong dla psów [B]20,7zł[/B] 3 sznury miętowe dla psów [B]55zł[/B] zabawki dla psiaków z bazarku ania sami [B]14zł[/B] szarpaki dla psów [B]26zł[/B] szampony smycz i smaczki dla psów z bazarku Lorien [B]1.825,58zł[/B][/quote] uaktualnilam zestawienie
  7. tak sie umawiajac nigdy sie nie zbierzecie do kupy. ja mimo choroby poszlam jej szukac. nie ma co sie umawiac tylko podac telefony zdzwonic sie i juz.
  8. no to super, ze luzem biegaja :) no wlasnie, moznaby jakas kotare zrobic (ja mam 2 kartony male ych dywanikow i inne takie rzeczy, jakbyscie stella podjechali jadac do sun to moznaby cos wybrac i im przybic) a radosne sa takie, ze hej. super, ze sie udalo.
  9. bede wdzieczna za znaka, od kogos kto ma kontakt telefoniczny z pania irena, czy przekaz doszedl :)
  10. dzwonila do mnie pani bogusia. cieszy sie, ze moze pomoc chociaz finansowo. caly czas o sunce mysli. ta kobieta jest kochana. pogadalysmy o tym i owym :eviltong: a sunieczka widze, ze kanape wielbi ponad wszystko, i to w tym jednym miejscu. dark lord napisz do agnieszkal2, u niej jedna suczka tez wskakuje na druga, spytaj jak sobie z tym radzi, co robi itd. (ona tez z wrocka). ide sie dalej kurowac, eh :roll:
  11. radosc musiala byc ogromna, na zdjeciach widac jak kulka lata ze szczescia w kolko :razz: duze nie sa, ale do chucherek tez ich zaliczyc nie mozna. swoje waza. te sunki tak biegaja po dworze non stop? czy spi w jakiejs szopie, albo cos. czy w tej budzie na zdjeciach. nie maja lancucha? nie strach, ze gdzies uciekna przez plot?
  12. podobno blakala sie w mojej okolicy, ale to bylo wczoraj. i wczoraj jej tez szukalam. dzis wydrukowalam plakaty, jutro rozkleje, bo dzis mialam mase rzeczy do zalatwenia (a jestem chora i nie moge przebywac na mrozie dlugi czas). dzis bylam z psem pod wieczor i na wyspie zobaczylam auto ze schronu 2 wozy strazackie i jakas akcje z daleka. podbieglam, ale okazalo sie, ze cala ta ekipa ratuje rannego labedzia. a juz myslalam, ze jej szukaja, albo znalezli. eh... mozliwe, ze to moze byc ona na tej trasie na psaey, bo biegla w tamtym kierunk drobnera...na wylotowke. tylko czy mozliwe, zeby przebiegla cala trzebnicka, potem zmigrodzka itd... nie zbaczajac na waly albo gdzies po drodze?
  13. a ja juz przygotowalam plakat, wersja gotowa do druku. jutro lece drukuje i rozwieszam.
  14. ja jutro mimo choroby wydrukuje pare plakatow i rozwiesze. dominikanski, wyspa slodowa to moje rejony (ja drobnera). poprzyklejam tu plakaty. moze komus sie rzuci w oczy. widzialam ogloszenie, ze zaginal pies wygladajacy jak jenot (ogloszenie wisialo na rogu łokietka i drobnera). ale o chyba jeszcze inna bida.
  15. a z drugiej strony, takie cuda tam macie i tak dlugo jej nie pokazywaliscie nununu, nieladnie.
  16. slicznosci :loveu::loveu::loveu: piekne puchate malenstwo. ile wazy mniej wiecej kruszyneczka? ma jakies ogloszenia?
  17. druga taka znam tylko rybcie z elblaga :) (mozna zrobic pare kolczykow z perłami hihi) :loveu::loveu:
  18. babcia go skarci (tak jak bylo w filmie "ciało") hihi, no nic na bassetach sie ruszyly dziewczyny, ja pozniej wejde na forum i napisze u nich co i jak :) (a jak beda nas znowu obgadywac to doniose hihih)
  19. nie wiem dziewczyny skad jestescie, ale wroclaw jest drugim po warszawie najdrozszym miejscem. u nas za 100zl to weterynarze recepty wypisuja :roll: wiec za ta sterylke to i tak niewiele. normalnie jak na wroclawskie warunki. chociaz mogliby troche spuscic z racji tego, ze sunia bezdomna wlasciwie jest. mowilas dark o tym lekarzowi jak dzwonilas? nie ma co zmieniac weta, bo tam tylko bedzie sterylka. potem oby weterynarz byl sunce malo potrzebny. a zdjecia sunki super. slicznotka na sniegu wyglada extra.
  20. tak samo jak Tobiś, ktorego przygarnelam z mielca. nie widzi, nie slyszy, na dodatek dowiedzialam sie, ze choruje na serduszko. w schronisku byl wrakiem psa. u nas odzyl. tylko mi cioteczki z calej polski nie pomagaja :) pomimo watku na dogo. ale dajemy rade :eviltong: a tak na marginesie poszedl ode mnie przekaz za bazarek majtkowy (120zł) [SIZE=2]pochwale sie naszym staruszkiem :loveu:
  21. pomijajac, ze przeszly mnie dreszcze szczescia to kulka jest ludzaco podobna do maksia z twojego podpisu, aga. ten drugi od lewej. pyszczek normalnie umaszczony kropka w kropke. (badz kulka w kulke hihi) wyobrazam sobie ich zdziwienie jak sie zobaczymy. zeby teraz jeszcze razem do znalazly...:shake: czy na to nie liczymy? a zdjecia super, czuje sie normalnie jakbym tam z wami byla nie tylko duchowo. a najbardziej moja wyobraznie pobudzil kubelek kfc. gdyby nie to, ze walcze z choroba i nie ruszam sie za bardzo z domu jutro bylby obiad wg przepisow szefa kuchni KFC hihi :eviltong:
  22. witam, trafilam na watek z pw. moge wesprzec finansowo, jak bedzie go juz gdzie zabrac. teraz trzeba myslec wlasnie nad takim miejscem. moge rozeslac info do osobo w, z itd. tego na samym dole. jak dam rade to wiecej. tylko prosze o ponowne wyslanie wiadomosci, bo weszlam na watek a tamta skasowalam. dzwonilyscie juz po tych wszystkich dogomaniackich hotelach? murka, wiosna i pare innych. a jest tego troche :) jest tez super hotel przy super schronisku w opolu. bylo tam pare psiakow od nas. Madziek pomaga w schronie. napiszcie do niej pw z zapytaniem o miejsce w hotelu badz w schronisku....
  23. mam dobra wiadomosc. pani bogusia, do ktorej napisalam wczoraj maila przelala dzis na konto dark lord 100zl. czyli sunia nie bedzie juz miala zadluzenia 35zl. a bedzie na plusie. huraaa :multi::multi::multi:
  24. bidunia. tez pierwszy raz slysze o takim zmasowanym dzialaniu lekarskim ... to tak jak my bysmy zjedli 5 gripexow/coldrexow naraz. a ta pani wet nie ma gabinetu to moze i jej wiedza jest podobna do warunkow sanitarnych...:razz:
×
×
  • Create New...