-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wszystko ladnie pieknie, ale strona jamora jest jakas wybrakowana. nie ma cennika, waznych inforamcji odnosnie opieki nad psami. poza tym jest gdzies hen hen. nie wiem skad sie wzial pomysl na ten hotel - chyba wraz z pojawieniem sie na watku nowych ciotek. hotel na malowniczej jest w lodzi (wiecej ludzi do adopcji, mniejszy problem z dowozem psa do domu), beda na biezaco zdjecia, bo dziewczyny tam jezdza do innego psa, znamy cene, warunki (z doswiadczenia, a nie tylko z pieknych zdjec), opieka weterynaryjna wiemy ze jest, itd. dlatego moze zostanmy przy pierwszej opcji jaka byla malownicza :) -
w jakiej sprawie? wiq zrobilas jej allegro? ja zaraz (jak schowam skuter) wysylam pw do dziewczyny, ktora zrobi jej 10 ogloszen (na 10 portalach wylaczajac allegro). no i jeszcze ta gazeta zostaje - negri zdzialalas cos?
-
ale piromanka ty jestes i tak z warszawy, a laska jedzie po niego do sochaczewa! gdzie jest to schronisko, w ktorym jest kamyk. bo agata, ktora moze go wyciagnac jest z lodzi. to po co ta psiara bedzie jechala do sochaczewa. w koncu jakies konkrety. w takim razie w sb kamyk opuszcza schron. agata hop hop - jestes potrzebna. (fizia patrz str wczesniej, agata51 go wyciagnie. juz nie maccie jak nie trzeba, bo osoba do wyciagniecia go jest!)
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co mialam jeszcze napisac, niech ktos zmieni w tytule, ze zbieramy na hotel i brakuj jeszcze 250zl... bo tak nikt obcy nie wie, czytajac w danym dziale same tematy watkow. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale te twoje posty zakrecone. czyli jasno i wyraznie napisze, ze zbieramy na hotel na ul. malowniczej? i bardzo dobrze. bedzie mial tam dobrze, a w razie potrzeby lekarz go zobaczy. w radomsku na glowe upadli z cenami - jeszcze podwyzka ma byc... takze darujmy sobie. malownicza jest ok. -
[quote name='agata51']Powtarzam: mogę wyadoptować Kamyka. Mieszkam w Łodzi. Jeśli dziewczyny chcą jechać wieczorem, będę musiała zabrać go do domu. Jakoś sobie poradzę, mam nadzieję, że moje psy go zaakceptują. Czy Łódź będzie im po drodze?[/quote] osoba do pomocy przy wyadoptowaniu psa jest, osoba zbirajaca kase jest. brakuje tu osob od transportu!!! kto sie tym zajmuje? :mad: kto jest taki niezorganizowany? :mad: wszystko jest tylko nie ma jak psa przewiezc. na jakiej trasie ma kamyk jechac? skad dokad? (do jakiego hotelu go dziewczyny posylacie - madcat wiesz cos o tym?)
-
no i wlasnie o tym bajzlu mowilam. w tytule poniedzialek (klapa), przelozone na dzisiaj (klapa), teraz, ze w sobote!? czy ktos tu robi sobie z psa i z ludzi wchodzacych na watek zarty? czemu tu jest taki bajzel, czemu nie ma ludzi, ktorzy sie ta cala akcja zajmuja? NIC DZIWNEGO, ZE KAMIEN JUZ TYLE SIEDZI W SCHRONIE!!! w ilu akcjach nie bralam udzialu wszystko bylo jasne i przejrzyste, dogadane i dopiete na ostatni guzik, a tu wszystko takie na odwal. CZY KOMUS TU ZALEZY, ZEBY POMOC PSU?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy mozna sie w koncu dowiedziec gdzie zamierzacie barana umiescic? w lecznicy z hotelem w radomsku? w hotelu na malowniczej? czy jeszcze gdzie indziej? takie niezdecydowanie dziala na niekorzysc psa, ani mu miejsca zaklepac, ani nie wiadomo ile kasy brakuje. nawet w tytule nie mozna wpisac jakiejs konkretnej kwoty, zeby sciagnac sponsorow... -
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
heh, nadzieja matka glupich. to ty wczoraj do mnie na gg pisalas z zaskoczenia? -
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
oby wiecej takich na dogo ;) -
moja droga po grudzie to idzie tylko na watku kamyka. staram sie pomagac na kilku innych i tam wszystko przebiega sprawnie, a na dodatek na watku psa jest wszystko czytelne i jasne. sa maila i telefony, ale wazniejsze sprawy sa wpisywane na wtake. a tu wyglada tak jakby pon nie wypalil i czwartek tez mial sie nie udac :( przykre.
-
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
psiak ma juz zaklepany dom :) ale zanim do niego wyruszy demi musi go troche podkurowac -
no wlasnie to mialam na mysli piszac balagan... niby psiak mial wyruszyc w poniedzialek (tak jak w tytule do tej pory nie zmienionym), nic nie bylo w ten dzien wiadomo. dzisiaj tez nie ma zadnego poruszenia, ktore zawsze takim akcjom towarzyszy. czyli tak jakby sie cos dzialo, a koniec koncow nie dzieje sie nic. (moze warto tez tytul zmienic, czy o ktory to poniedzialek chodzi 07.07.09?)
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a pierwsza czesc pytania? no i ja sie spytam jeszcze raz, bo juz mi sie te psiaki myla, bedziecie go chcialy umiescic w radomsku? -
wez w takim razie tekst do ogloszen z allegro. powciskaj ja na inne portale, gdzie sie da. bede wdzieczna. no i zapraszam na watek drugiej koteczki, ktora jest u nas na tymczasie ;) (znajdziesz go nastepujaco: w moim podpisie jest banerek z bazarkiem na nie, wejdz w neigo i w pierwszym poscie bedzie link do watku obu maluchow ;) ) moze i ta druga daloby sie oglosic, bo ona nie ma zadnych ogloszen. nie wiem, ale jak tak na nie patrze, to do domu moglyby pojsc razem ...
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
super, to 3 dni dla baranka w radomsku. czy gdzie on koniec koncow wedruje? -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
irysek replied to kika22's topic in Już w nowym domu
no to ja teraz nie bede mogla wysiedziec z niecierpliwosci. caven moze skoncz tydzien wczesniej to kelnerowanie w anglii ;), wtedy rudka tydzien szybciej bedzie juz w domciu :) (hihi, taki zarcik - ale wrocic moglbys wczesniej) -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
irysek replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i w koncu wszystko wiem. teraz i ja sie moge wypowiedziec. jesli u marimc jest tak dobrze, to ja jestem za tym, zeby albert powedrowal do niej. w radomsku chyba upadli na glowe z ta kwota - 1000zl. a do niemiec nie ma co go ciagac i stresowac na stare lata. mariamc czy jest jakis watek na dogo tego twojego hoteloschronu? czy masz u siebie jakies inne pieski z dogo, zeby mozna bylo zobaczyc jak to u ciebie wyglada? przykre jest zapewne, ale pewnie wiekszosc ciotek nie bedzie w stanie podjechac do ciebie, zeby zobaczyc jaki maja psiaki raj u ciebie :) (200zl, to super kwota, jak za darmo) -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja juz nie wiem jakie sa opcje. pogubilam sie, a chetnie sie wypowiem, bo w koncu dokladam sie do jego hotelowania. 1 opcja - hotel malownicza w lodzi 2 opcja - fundacja jaka? 3 opcja - bierzecie pod uwage radomsko, do ktorego trafil Bonus? czy juz skreslone? 4 jakies inne opcje? -
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
mialam wlasnie wczoraj to pisac. asia miala sama sie wypowiedziec, ale dziala z inna wazna sprawa, takze sie nie doczekalam. pozostala do ciachniecia tylko glowa, ale podobno sama juz sobie z tym poradzi. jak bedzie miala wolna chwile, bo ostatnio zalatana (za tydzien egzamin na prawko) i inne rzeczy to wpadne do niej. no i czekamy na zdjecia... z tej wyprawy samochodem do salonu pieknosci heheh ;) asiu - obiecalas. -
bede wdzieczna. tylko napisz w alle, zeby dzwonili po 13ej ;) a co chcesz wiedziec. kicia ma 6 tygodni. jest zdrowa, odrobaczona, odpchlona, ladnie je, zalatwia sie do kuwety, lubi psy i inne koty. ladnie sie z nimi bawi. takze, dobrze by bylo jakby trafila do domu, w ktorym sa juz jakies zwierzaki. najlepiej, zeby dom byl niewychodzacy i bez malych dzieci, ktore by ja meczyly. nie lubi jak sie ja miedli na rekach. jest mlodziutka, ale niezalezna. skacze, bryka, je, spi, bawi sie. wszystko sama, badz w towarzystwie innych zwierzat. napisalam co wiem, jesli umiesz to sklec cos z tego znosnego i bede wdzieczna za allegro. aha jak juz cos sklecisz to podam ci dane na pw (maila i nr telefonu ;) )