-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja dozbieram jeszcze z bazarku elmiry i cala kwote uzbierana na hotel chcialabym moc komus przelac. chce zniknac z tego watku. znalazlam inny, na ktorym pomoc jest potrzebna i dziewczyny nie sa takie ostrozne. tam sie zaangazuje w pomoc, a tutaj barankowi zycze z calego serca powodzenia. jak juz sie dogadacie, kto chce przejac opieke nad funduszami Baranka napiszcie mi prosze pw. -
tak czy siak, wrogosc jakas jest i sama nie zniknie. trzeba mu pomoc pokochac na nowo ludzi...
-
Spajki z najdłuższym stażem w schronie doczekał się DT!!! :D WROCŁAW
irysek replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
czy jakies ogloszenia psiaka sa jeszcze aktualne? allegro widze nie i reszta nie mam jak sprawdzic. wiem, ze juz pytalam, ale na kogo podawac namiary jak zrobie mu ogloszenia? poprosze na pw nr tel i maila. -
olga7 ty napisz do pati - zaklep miejsce dla orenka. ja juz napisalam do wandy. super, ze chcesz pomoc leni z finansami, zawsze to cos. mam nadzieje, ze nie tylko zbieraniem na swoje konto, tylko tez bazarkami itd. ;) problem jest taki, ze luka oglosila go wbrew zakazowi. kto wyciagnalby ze schronu orena? ja na bank nie, bo jednak mam za duzo km do niego ;) i co na to luka? czy ona tylko zalozyla mu watek, czy ma tu jakies zdanie decydujace? wszystko musi byc super ustalone.
-
wanda ma teraz 4 psiaki. musze zerknac na watek spanielki, jesli masz faktycznie racje i spanielka jedzie do murki to super by bylo. ale musialyby byc jakies pieniadze, bo wanda ma tylko emeryture i nie moze sponsorowac psow. ok, to wpisz orena do pati. bedzie super. jak nie on to jakis inny psiak sie wcisnie. jest jeszcze jeden taki co luka mu watek zalozyla, a tez taki troche dziczek. ale najpierw zajmijmy sie orenem. sek w tym, ze luka nie jest zbytnio przekonana do hotelowania orena, bo w schronie ma dobrze. dobrze moze i ma, ale jest dziczkiem i nikt takiego psiaka nie bedzie chcial, trzeba mu troche pomoc.
-
mozna do wandy napisac, ma tam chyba teraz z 4 czy 5 psiakow (szurke, spanielke itd.). nie wiem tylko czy umialaby zajac sie takim psiakiem i pomoc mu stac sie bardziej dla ludzi... jesli tak to moge do niej napisac i spytac czy by sie nie podjela, a jak tak to za jaka oplata.
-
dzien dobry przesliczna imienniczko.
-
ja potrafie sie zmobilizowac i zebrac kase, ale niestety nie sama, z pomoca innych ciotek :) takze o to moznaby zadbac. no i psiak raz dwa wyszedlby na prosta, znalazl dom, bo jest cudny.
-
tytul wisi od hoho niezmieniony, a keksa nie ma.
-
Wyrzucona z auta Grasia doczekała się własnego domku :) w Wa-wie
irysek replied to wiata's topic in Już w nowym domu
sa jakies wiadomosci z nowego domu? zdjecia? -
czy sunia nadal jest u tych panstwa o zlotych sercach i szuka domu?
-
tez jestem zdania, ze nikt takiego psa nie wezmie i potrzebna jest mu pomoc w postaci hotelu i czlowieka, ktory z nim popracuje...
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
nie ma wiesci co tam u bastera slychac. jak po odstawieniu karsivanu? jest ok, czy nadal mu potrzebny? oprocz niego bral cos jeszcze? szukacie mu domu? jest oglaszany? -
sliczny elfik, ale pomoc nie mam jak niestety.
-
ja tez zaluje, zjadlaby naszego psa...
-
wkleilam zdjecie, zeby byla widoczna sliczna czekoladka :) no wlasnie, oto jest pytanie czy wlasciciele chca ja oddac, kim ty jestes dla tej suni? czemu dalas ja tu na dogo, wlaciciele cie poprosili?
-
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8914/sl741158.jpg[/IMG]
-
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
trafne spostrzezenie :) twoj baner nie prowadzi do zadnego watku...