Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ja dozbieram jeszcze z bazarku elmiry i cala kwote uzbierana na hotel chcialabym moc komus przelac. chce zniknac z tego watku. znalazlam inny, na ktorym pomoc jest potrzebna i dziewczyny nie sa takie ostrozne. tam sie zaangazuje w pomoc, a tutaj barankowi zycze z calego serca powodzenia. jak juz sie dogadacie, kto chce przejac opieke nad funduszami Baranka napiszcie mi prosze pw.
  2. ja rowniez bron boze podawac nr tel osoby majkelem zainteresowanym pani wandzie, bo konczy sie to tak jak sie konczy...
  3. tak czy siak, wrogosc jakas jest i sama nie zniknie. trzeba mu pomoc pokochac na nowo ludzi...
  4. fajnie, ze uaktualnilas, i super ze sunia takze poszla do domku, tak jak albus. berli nie ma watku... mozna o nim cos wiecej niz tylko to co nad zdjeciem? no i poprosilabym na pw namiary na osobe, z ktora w sprawie adopcji trzeba sie kontaktowac. chce mu zrobic ogloszenia.
  5. czy jakies ogloszenia psiaka sa jeszcze aktualne? allegro widze nie i reszta nie mam jak sprawdzic. wiem, ze juz pytalam, ale na kogo podawac namiary jak zrobie mu ogloszenia? poprosze na pw nr tel i maila.
  6. olga7 ty napisz do pati - zaklep miejsce dla orenka. ja juz napisalam do wandy. super, ze chcesz pomoc leni z finansami, zawsze to cos. mam nadzieje, ze nie tylko zbieraniem na swoje konto, tylko tez bazarkami itd. ;) problem jest taki, ze luka oglosila go wbrew zakazowi. kto wyciagnalby ze schronu orena? ja na bank nie, bo jednak mam za duzo km do niego ;) i co na to luka? czy ona tylko zalozyla mu watek, czy ma tu jakies zdanie decydujace? wszystko musi byc super ustalone.
  7. czy spanielka jedzie do murki? dobrze mi sie o uszy obilo?
  8. wanda ma teraz 4 psiaki. musze zerknac na watek spanielki, jesli masz faktycznie racje i spanielka jedzie do murki to super by bylo. ale musialyby byc jakies pieniadze, bo wanda ma tylko emeryture i nie moze sponsorowac psow. ok, to wpisz orena do pati. bedzie super. jak nie on to jakis inny psiak sie wcisnie. jest jeszcze jeden taki co luka mu watek zalozyla, a tez taki troche dziczek. ale najpierw zajmijmy sie orenem. sek w tym, ze luka nie jest zbytnio przekonana do hotelowania orena, bo w schronie ma dobrze. dobrze moze i ma, ale jest dziczkiem i nikt takiego psiaka nie bedzie chcial, trzeba mu troche pomoc.
  9. mozna do wandy napisac, ma tam chyba teraz z 4 czy 5 psiakow (szurke, spanielke itd.). nie wiem tylko czy umialaby zajac sie takim psiakiem i pomoc mu stac sie bardziej dla ludzi... jesli tak to moge do niej napisac i spytac czy by sie nie podjela, a jak tak to za jaka oplata.
  10. dzien dobry przesliczna imienniczko.
  11. ja potrafie sie zmobilizowac i zebrac kase, ale niestety nie sama, z pomoca innych ciotek :) takze o to moznaby zadbac. no i psiak raz dwa wyszedlby na prosta, znalazl dom, bo jest cudny.
  12. tytul wisi od hoho niezmieniony, a keksa nie ma.
  13. sa jakies wiadomosci z nowego domu? zdjecia?
  14. czy sunia nadal jest u tych panstwa o zlotych sercach i szuka domu?
  15. tez jestem zdania, ze nikt takiego psa nie wezmie i potrzebna jest mu pomoc w postaci hotelu i czlowieka, ktory z nim popracuje...
  16. a moze warto zadbac o to, zeby ja wyciagnac ze schronu i dac gdzies, gdzie sie odchudzi a opiekun (czy to w DT czy w hotelu) zadba o jej socjalizacje... w schronie siedziala, siedzi i siedziec bedzie, bo sama sobie nie pomoze.
  17. nie ma wiesci co tam u bastera slychac. jak po odstawieniu karsivanu? jest ok, czy nadal mu potrzebny? oprocz niego bral cos jeszcze? szukacie mu domu? jest oglaszany?
  18. sliczny elfik, ale pomoc nie mam jak niestety.
  19. ja tez zaluje, zjadlaby naszego psa...
  20. wkleilam zdjecie, zeby byla widoczna sliczna czekoladka :) no wlasnie, oto jest pytanie czy wlasciciele chca ja oddac, kim ty jestes dla tej suni? czemu dalas ja tu na dogo, wlaciciele cie poprosili?
  21. [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8914/sl741158.jpg[/IMG]
  22. wiem wie, ze wanda w dziczy siedzi :) a jaki jest koszt miesieczny utrzymania psiaka u wandy?
  23. trafne spostrzezenie :) twoj baner nie prowadzi do zadnego watku...
×
×
  • Create New...