Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. zaczal juz ktos pisac ten list...? ja bym napisala ale ani nie mam zdjec ani zadnych dokumentow listow. nic. zero.
  2. sliczny, wydaje mi sie ze ludzie wyrzucajac psa z auta nie mysla o obrozy... trzymam kciuki za zlozenie i zagipsowanie lapki, oby tylko sie nie zdenerwowal za bardzo jak on taki ruchliwy... buzka dla kudlatka.
  3. trezba miec nadzieje ze komus uciekl, mozliwosc jes tez taka ze wyrzucili go z auta, bo chcieli sie go pozbyc... oby tak nie bylo
  4. fajniutki, co z nim dalej bedzie. mraulina cos napomknela i zniknela ...
  5. fakt, jak lew, a zdjecie jest dobrej jakosci, ciekawe kto namieszal w aparacie pokera???
  6. tutaj erika jest watek brutuska http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83606 a tutaj jest dokladnie ta strona ze zdjeciami: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83606&page=8
  7. milo, ze jest kolejna osoba, ktora moze bedzie nercia wspierac od czasu do czasu :)
  8. czekam caly czas na rozwoj sprawy, co po tym jak mu ciachna jajeczka? kto nigdy nie odmawia pomocy mraulina?
  9. no i co sie dzieje z koteczkiem? rzeczywsicie podejrzane, ze nie mieszka sama ale tamte osoby go nie karmia. podjedz moze i daj mu jedzonko jak ta pani wyjedzie, kot i tak mieszka w budce na dworze. a domu sie bedzie szukalo. allegro itd.
  10. jakos cienko mi sie wkleil ten banerek. a jutro podam i adres strony brutuska.... wielkie dzieki. jak trafilas na ta strone?
  11. banerki super, jak mam je sobie w podpis wczepic? zeby po kliknieciu na zdjecie pojawail sie watek. tego wlasnie nie umiem zrobic... moze mi erika podpowiesz... ps. moze bys zrobila banerek takze dla brutuska, tego od ulv co razem z moja mama wyciagnely go od pijaczki skad rok nie wychodzil, a teraz jest u siostry ulv i szuka domu? jak sie zgodzisz to podam ci watek, ok?
  12. wlasnie poker, czekamy na zdjecia, dobrze ze tej reki ci nie odgryzl, bo jeszcze sporo psow do uratowania chodzi poswiecie, a z jedna reka bylabys o 50% mniej skuteczna.
  13. pewnie ze chce banerek. pienieniedzy nigdy za wiele, wet ktorego do nercia zalatwilam, mowi ze nercio ma pewnie problemy ze stawami i pare innych problemow zdrowotnych, wiec jak nie na jedzenie to naleki bedzie. caly czas szukam garnkow dla tej biednej pani. suchego nerciowi juz nie woze, bo to swinstwo, jedynie puszki. teraz jak mu tyle nakupili to ja pieniadze bede trzymac, te ktore uzbieralam do tej pory. jak sie podlecze to zawioze ryz z warzywami, zeby z tymipuchami wymieszac. bo same puchy to tez niezbyt zdrowo.
  14. wiem ze glupio to zabrzmi, ale teraz bafik moze chorowac bo jest ktos kto sie nim zajmie. jakby byl w schroniksu nadal to byloby gorzej. teraz kazde chorobsko zostanie przepedzone pezez weta do ktorego ukochana nowa pani baficzka zaprowadzi :)
  15. ok, ale karme mokra no scha o sucha mu niszczy cialo
  16. http://img513.imageshack.us/img513/7205/dsc04026ep5.jpg, cos takiego, nie wiem ktore zdjecie by sie nadawalo na banerek... i rozmiar tez nie wiem jaki, taki zeby sie na nim tekst zmiescil i zeby zdjecie bylo ok.
  17. nawet na tm sie nie znam, zdjecia sa na pierwszej stronie, mzna chyba tak skopiowac adres obrazka :)
  18. mam znajomego ktory zrobil mi banerek z afree jak mialam jeszcze pod opieka kochana slepulke Bercie. moze go namowie, mimo ze sie poklocilismy jakis czas temu, a jak nie on to moj kolega komputerowiec :) u nercia po staremu, szukam kogos kto ma za duzo garnkow, bo wlascicielka nera wszystkie popalila, moze masz gosiu jakis na zbyciu?
  19. no to super, a te dwa pozostale. bo pon byl zaklepany, a chcieli go chyba w 2 miastach, do tych drugich panstwa poszedl ten drugi piesek?
  20. na nercia zrobilam bazarek, wiec pieniadze jakies beda, aniolka moge wystawic na kogo zdecydujecie, na te ze szczecisnksiej lub nie wiem juz na kogo bo tyle tego jest. napiszmitylko wredna ile ma cm, z czego jest itd... no i na kogo pojda pieniadze. jak tylko te info sie pojawia od razu wystawiam...
  21. nie chce placic za banerek, moze znajde kogos kto zrobi mi go za darmo :), wtedy wiecej osob zainteresuje sie losem Nera.
  22. to moze podrzucic tym innym te dwa podobne do baffika pieski...
  23. caly czas czekamy na wiesci :) dobre wiesci...
×
×
  • Create New...