-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
irysek replied to medira's topic in Już w nowym domu
medira, napisalam ci pw w sprawie kanapy :) -
Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)
irysek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri']i nie wychodzą na wybieg więc nikt ich nie widzi..... :-([/quote] trudno zeby wychodzily. z jednego piekla w drugie, gdzie ludzie okaza im zero serca i zrozumienia!!! ciekawe czy dojda do siebie w jeden dzien tak jak sisa u rudejpaskudy. i czy ktos je nauczy w ciagu jendego dnia chodzic na smyczy. z jednego piekla trafily do drugiego, tylko to gorsze, bo obce!!! z setka obcych szczekajacych psow!!! skandal. -
Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)
irysek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze schron nie zabral szczeniakow, bo jak tak to sie wkurze, nikt sie nimi tak nie zajmie jak na dt. a prawdopodobnie w nd Sisa idzie do nowego domu, wiec bysmy wziely 2 pozostale. mam do was zal, dopoki nie zalozylam watku o tym, ze zlapalysmy jednego szczeniaka byla cisza o szczecinskich szczeniakach. dopiero potem przypomnialyscie sobie nagle ze schron mial je juz dawno zabrac. jakby im w schronie szczeniakow brakowalo. chyba ide sie wykrzyczec na balkon. odechcialo mi sie po prostu pomagac psom i jestem zdegustowana mysleniem co poniektorych tutaj na dogo jesli chodzi wlasnie o te 2 szczeniaki. -
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
irysek replied to medira's topic in Już w nowym domu
widze, ze mala jest leczona u dr. Tosia. bardzo dobrze, najlepszy lekarz we wroclawiu, moj ulubiony, mily z powolaniem, a do tego ogromnie przystojny ;) jak sie miewa maluch? -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
super, a ruda cos milczy.... -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
chyba tyle zdjec zaspokoi ciekawosc bywalcow tego watku. no i oczywiscie przyszlych nowych panstwa Sisy. -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1143/sisa064wr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5666/sisa075la1.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3765/sisa078ye8.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8926/sisa079ft7.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7836/sisa081og7.jpg[/IMG] -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8679/sisa038af3.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3104/sisa044ky9.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9929/sisa045yc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4929/sisa050no1.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7418/sisa052ao2.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9959/sisa059bs1.jpg[/IMG] -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9997/sisa024od2.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1199/sisa025si9.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1906/sisa028wp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9377/sisa032jm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5117/sisa034mx4.jpg[/IMG] -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7760/sisa002nh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8749/sisa008qj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9305/sisa014rt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1949/sisa015ae0.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8296/sisa022ff6.jpg[/IMG] -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
mam takie samo zdanie na ten temat, nie zdazylam dzis z plakatem, ale jutro na bank sie wyrobie, zaraz wkleje zdjecie malej :) -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
bylam dzis u paskudy, jutro wkleje nowe zdjecia pieknosci naszej kudlatej. panna chodzi na smyczy jakby sie z nia urodzila, delikatnie bawi sie zabaweczkami, dogaduje sie ze szczurkiem i pieskiem, ktore towarzysza jej w nowym zyciu w dt. jest przeslodka. jutro drukujemy plakaty, zeby porozwieszac w paru miejscach. -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie no tak zle to nie jest, mam pare zotych narazie. trzymaj dla psiakow ze szczecinskiej. my tez nie bylysmy samochodem, pojedz z kims i we dwie osoby zawsze wiecej karmy sie wezmie. psiaki pewnie gloden jak trzeba... -
sliczna kicia, hopsaj w gore kociulko.
-
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy naprawde nikt juz nie zaglada do nera? moznaby rozpoczac zbiorke pieniedzy... moze popytacie wsrod znajomych, pare osob da po 10zl i juz bedzie spora suma. nakupie jedzenia. ostatnio kupilam nero 2 spore miski w ikei a pani patelnie, zbieram tez garnki. moze ktos ma na zbyciu jakies, ktore dlugo lezakuja w szafce zapomniane... -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
wlasnie, dzierwczyna z maila pytala nawet o tego drugiego malca z czarnym balejazem :) -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
podnosze Sise i jej rodzenstwo na sam szczyt. -
Pomocy - 10 letnia długowłosa ONka do uśpienia !!! ZNALAZŁA DOM !!!
irysek replied to Danuta's topic in Już w nowym domu
Dzieki murka ze sie odezwalas. super ze masz to miejsce. danuta niech to teraz przemysli, epszej propozycji nie bedzie, chyba ze ktos wezmie ja na dt. moze wklej pare zdjec z hoteliku na pw danucie, zeby zobaczyla, ze pieski maja u ciebie super :) -
Pomocy - 10 letnia długowłosa ONka do uśpienia !!! ZNALAZŁA DOM !!!
irysek replied to Danuta's topic in Już w nowym domu
Napisze do Murki, ona ma hotelik, sunka moglaby po ogrodzie biegac 4 razy dziennie, moze ma cos wolnego. -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
a wiec zobaczymy juz wkrotce jaki bedzie los szczeniaczka! trzymam kciuki za rozmowe :) -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
tak jak my wszyscy tutaj, mala chodzi juz ladnie na smyczy podobno, slodka jest okropnie. -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
mysle, ze rozmowa o tym jaka fukncje ma spelniac dt jest niepotrzebna na tym watku. wiemy co to dt itd. i rzeczy tyczace adopcji tez wiemy. inaczej bysmy sie tym nie zajely badz pytaly ciagle o rade. a nie pytamy. ten watek jest po to zeby znalezc maluchom dt a Sisie dom docelowy. moja mama wydala pare psow do ds wiec taka wiedza nam wystarczy, nie od dzis jestesmy na dogo. a wiec jeszcze raz prosze o szukanie domow tymczasowych dla maluchow, ktore tam zostaly i domu stalego dla Sisy. (paskuda patrzylam juz na aparaty... niedlugo kupie to wpadne cyknac zdjecia) -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
reno allegro super, mozna dodac ze pieski sa we wroclawiu, jesli chodzi o kontakt to nie wiem jak na to paskuda. moze jej telefon trzeba podac albo maila a potem przez maila telefon bedzie sama podawala zeby jakies glupki nie wydzwanialy. mozna tez dopisac ze pozostale dwa tez za jakis czas beda do adopcji. aha i mozna napisac ze piesek bedzie wazyl okolo 30 kg. -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
mam takie samo zdanie, mala Sisa, ktora jest juz na dt w jeden dzien pojela co to smyczka, zalatwia sie na spacerze. domow szukamy jzu teraz, bo zajmuje to sporo czasu zanim znajdzie sie jakis chetny. dlatego sa oglaszane juz teraz. a tamte tez pojda z dt do adopcji, a nie z tej dziczy. a jakby paskuda np nie miala auta, to jak ma psa przyzywyczaic do jazdy samochodem? to jest warunkiem adopcji, ze pies musi potafic zachowac sie w aucie... moze on nigdy nie bedzie autem jezdzil... wazne zeby znalazl sie kochajacy dom, ktory bedzie zdawal sobie sprawe z tego skad te pieski sa i ze troche pracy trzeba bedzie wlozyc w ich wychowanie.