-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
54 1140 2004 0000 3202 4577 4983 tutaj jest nr konta, ula kaleta, wroclaw, czy potrzebne sa dokladnijesze dane? fajnie by bylo, jakby udalo sie uzbierac choc troche, Tobik mialby lepsze zycie :) napiszcie w tytule przelewu swoj nick z dogo i ze na Tobika, ok? wielkie dzieki za zainteresowanie i chec pomocy :smile:
-
byloby milo :) jaki jest stan zdrowotny Tobika? oprocz oczek cos mu dolega? modle sie, zeby oczka byly jego jedyna przypadloscia... a nr konta podam jak juz Tobik bedzie u nas. czy chcecie juz teraz zaczac na niego wplacac? jaka karme mu kupic? je chrupki czy gotowane czy co? moze uzbieraloby sie juz na RC jakis duzy wor...
-
[quote name='KrystynaS']No to ikonkowa radość. TOBIŚ JEDZIE DO DOMKU !!!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :popcorn: :bigcool: :bigcool: :bigcool: Irysek a czy domek u Ciebie ma status DT czy DS??? Nie doczytałam, albo nie zrozumiałam nic na ten temat nie pisala, myslalam o dt, ale pewnie, z racji wieku i stanu zdrowotnego nikt by Tobika nie chcial, wiec zostanie.
-
no to ok. jesli chcesz to dorzuc cos, karma juz zamowiona, bedzie w przyszlym tygodniu :)
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
to sikanie wlasnie mnie odstrasza. -
[quote name='Villemo']Czyli "za darmo" zachwycać się nie można? ;)[/quote] no w tym przypadku za darmo raczej nie wypada :eviltong: [COLOR=YellowGreen][B]na dobry poczatek ja na karmę daje 15zl, kto się jeszcze dołoży?[/B][/COLOR]
-
przed chwila wpadlam na pomysl, zeby zrobic zbiorke, wsrod tych wszystkich, ktorzy sie maluchami zachwycaja. pozbieram pieniadze i zakupie RC dla maluchow. juz takowa zamowilam w zaprzyjaznionym sklepiku zoologicznym kolo domu. nie ma co wzdychac i sie zachwycac, tylko dorzucic cos do karmy, bo jesli malce nie beda mialy co jesc, to nie bedzie sie wkrotce czym zachwycac. jesli wplacimy po 10-15zl (a jesli ktos moze to wiecej) to szybko sie uzbiera. jesli sa chetni na ta akcje, na pw wysle nr konta i bede tu wpisywac jak wyglada sytuacja finansowa karmy :) ile i od kogo wplynelo, ile brakuje do jednego wora, itd. milo bedzie jesli akcja wypali :)
-
dzis wieczorem porozmawiam z tzem. juz raz mialam taka znajde slepa calkiem staruszke z cukrzyca. zyla 4 miesiace, uzbieralam na ooperacje oczu,ale co ja tambede pisac. spytam sie go o tobika, bo to jego mieszkanie. ja bym sie nim oczywiscie zajmowala. codziennie o nim mysle. tylko, ze jak juz bym go wziela, to bede potrzebowala wsparcia finansowego, sama robie bazarki na kotke tymczasowke u mnie.
-
bianko ja ponowie pytanie: na ile starczy srajtkom te 8kg karmy? 2,3,4 dni?
-
i tym samym watek znowu laduje na pole position ;)
-
pieknie to oktawia napisalas. poplakalam sie az. ja bym go wziela, ale ledwo co radze sobie ze swoim zyciem. nie mialabym go jak wozic do weta, bo walcze o prawo jazdy caly czas. na dodatek jestem na smierc zwierzat bardzo wrazliwa, w krotkim czasie bo w 1,5 roku odeszly ode mnie 2 pieski (z czego 1 irysek, moj ukochany) i 2 kotki (maluchy, tak nagle). przezylam to okrutnie. dlatego boje sie takich przypadkow jak Tobiś. boje sie ze zaplacze sie na smierc i juz calkiem sie zniechece po jego tfu tfu odejsciu. dlatego moge pomagac finansowo, podsylac karme i co tam jeszcze. byleby ktos go zabral z tamtego "piekla"
-
Kielce - sunia ala mini- briard zostaje na stałe w DT!!!!
irysek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dopiero tu trafilam, super ze sunka zostala w dt. mam do niej sentyment bo jest ientyczna ze szczeniakami, ktore ruda paskuda ratowala. po prostu slodka :) -
podziwiam tweety zes tak szybko do nas wrocila. bardziej to chyba do kociarstwa niz do nas ;) powiesz mi jak stoi finansowo borysek? bo moze pieniadze przydadza sie wiekszej bidzie, znaczy sie wiekszej pewnie nie ma, ale moze jego dorobek na koncie jest spory, tak ze moglabym wesprzec kogos innego. sorki ze pytam, ale wynalazlam pare potrzeb niedawno na dogo.
-
moze warto tytul zmienic... bo ja juz sie osobiscie pogubilam ;) co z tymi kociakami i gdzie ktory jest.
-
moglam nie wspominac o awersjach miast do miast, bo watek szczylkow troche ewoluuje. bianko powiedz na ile maluchom taki worek 8kg starczy? tak probwalam z tz liczyc. 8 kg i 8 szczeniakow, tylko nie wiemy na ile 1kg starczy dla jednego malca. 2dni? 3?
-
ja planuje niespodzianke dla maluchow i bianki, ale jaka to nie zdradze narazie :) (nie poruszam juz problemu miast, ale wiem, ze jak chodzilam na imprezy w poznaniu to ludzie krzywo patrzyli, jak mowilam, ze jestem z wroclawia)
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
czy bylaby mozliwosc przyjechania do sopotu na majowke, 3,4 dni zapoznania sie z hopem i ewentualnego zabrania go do nowego domu ;) :) :) :) -
spoko spoko, o karme sie nie martw. widac ze to "francuskie pieski". jedza tylko drozyzne ;) a zabaweczek nie potrzeba?
-
bianko jaki ten royal dokladnie, napisz dla jakich szczeniakow bo sprzedawca powiedzial mi ze royalow dla szczeniakow jest kilka rodzajow i zglupialam.
-
[quote name='mrowa23'] "wroclaw z ponaniem sie nie lubi, tak samo jak wawa z wroclawiem. ogolnie [B]WROCLAWIANIE[/B] za poznaniakiami nie przepadaja. a wiem jacy poznaniacy sa bo studiowalam tam 4 lata. na dodatek jak ktos z poznanska rejestracja kreci sie po wrocku, to ma zero kultury jazdy. to nie tylko moje zdanie, tylko ja mam na tyle odwagi to napisac. mysli tak ponad polowa wroclawiakow." [/quote] ZAMIAST POLAKOW MAJA BYC WROCLAWIANIE, zle mi sie napisalo. koniec tematu.