Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ulv jeszcze nie spi, mozna do niej dzwonic spokojnie i pytac.
  2. aha, no to cos mi sie musialo pomieszac, w pierwszym poscie czyalam cos o pieniadzach, hoteliku itd. spytam weta mojego jak wypisze mi recepte na lek to zafunduje basterkowi miesieczna kuracje :)
  3. tak patrze na mape i nie wiem ktora droga lepsza, poznan bydgoszcz gdansk czy poznan koszalin gdansk? moze ktos sie orientuje?
  4. ok, szkoda, ze nie chcecie pomocy za darmo. trudno. kilka razy juz pomoc oferowalam roznoraka, nigdy jej nie chcialyscie. chcialoby sie napisac to radzcie sobie same. ale tak nie napisze. owocnych akcji.
  5. nie kracze nie kracze, wlasnie robie tfu tfu i mocno trzymam kciuki.
  6. no to na co poszly pieniadze uzbierane na jego hotel?
  7. funduszy juz troche uzbieral, teraz musicie robic wraz z wetem co w waszej mocy :) a my trzymamy kciuki.
  8. my bedziemy jechac w pon albo wtorek z wroclawia do gdanska. mozemy cos zabrac. nie wiem tylko czy przez poznan, tz musi trase opatrzec, ale dla mnie to po drodze jak patrze na mape i znam sie na geografii. od razu mozemy zabrac psa na wybrzeze, tylko zeby z gdanska ktos go zawiozl do szczecina :) co za pech na poczatku czerwca bylismy kolo szczecina (moglismy go wtedy zabrac...)
  9. bardzo sie ciesze, ze wyjezdza po nowe zycie, moje banerki tez sa szczesliwe, miejsce koli zajela juz kolejna bida czekajaca na lut szczescia :) udanej podrozy, oby zadnych niespodzianek w nowym domu nie bylo, typu ucieczka, pogryzienie itd.... (ostatnio co nie wiejde na watek, to amstaf wrocil z adopcji bo zagryzl kota, sunka z krzyczek uciekla, ratlerek wrocil po 2 godzinach od adopcji, katastrofa)
  10. gdyby nie to ze nie lubi innych zwierzat to bym ja od razu wziela. mi psy niewidome nie starszne. najpierw bera, teraz tobik, no wlasnie, ale oprocz tobika sa jeszcze 2 koty. wiec sunka odpada. a tak mi sie marzy taka rasa :) uwielbiam je taki bajkowy reksiu
  11. wystarczy przekopiowac, no lae nic. to chcecie pare kudlaczy od nas ze schronu?
  12. sliczne ta psiaczki wasze. szkoda tylko, ze tak porozrzucane, powinny byc te wszystkie na pierwszej stronie, a te ktore maja dom przerzuccie dalej, ludzie jak szukaja to zazwyczaj po pierwszej stronie. przeczytalam caly watek :) potrzebujecie kudlatkow z wroclawskiego schroniska, moge wam pare zalatwic :) (usypiaja na potege, nie nadazamy ratowac) a co do potrzeb to podesle (na dniach zrobie paczke) smyszki miski i takie tam. no i bazarek tez zrobie wiec, podrzucacjcie jak ja wyjade (a stanie sie to w poniedzialek)
  13. piekna jest, tylko ten abanerek jej taki niewyrazny ten napis sie rozmywa (mozna taki np czarnymi literami, to i ja sobie go wkeje)
  14. basterek dalej w schronie? mial trafic do hoteliku...?
  15. sliczniutki jestes, matko jak laleczka.
  16. a to juz wiem, nozki jak ludwiczki :) czytalam jego watek, fajnie by bylo jakby wybyl do domu, faktycznie.
  17. pasuej ci jutro wpasc po torebke? dzis musialam prace pisac i odwiezc na uczelnie. bo sesja itd. a mialam noz na gardle bo wszystko na ostatnia chwile. ale jutro mi pasuje. tylko napisz o ktorej :)
  18. no wlasnie tak wymyslilam, szczeniaki tak przewiezlismy, 9 sztuk i tez dosyc dlugo siedzialy w tym kartonie. mam transporterek, ale jest jak na ta psunke zbyt maly. jak bedziecie ja wiozly w kartonie to dam pare szmatek, zeby jej miekko bylo. bo odkladam dla mylych kotkow jakbym gdzies znalazla, ale jakos nie udaje mi sie to, wiec byloby dla niej na podroz. ulv jak tam auto? ciocia wybrala sie do mechanika?
  19. a skad takie wiadomosci, ze stan straszny? jestes jego wetem? podobno nie jest zle z tego co mowila niewiasta.
  20. czyli nic sie nie przysluzylam do zmiany losy mi pasuje imie np Mika, bo kola to dla mlodego raczej ruchliwego, mokka, ale to juz panci nowej wybor. czyli banerek moge zmienic na kolejnego psiaka w potrzebie :) kanzaj film juz dawno doszedl, ale okazalo sie ze jest po angielsku i chlopak sie wkurzyl bo mial go dac tacie na dzien taty. ale wysle do rodziny w stanach. mam na mysli katyn.
×
×
  • Create New...