-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
aha, no to cos mi sie musialo pomieszac, w pierwszym poscie czyalam cos o pieniadzach, hoteliku itd. spytam weta mojego jak wypisze mi recepte na lek to zafunduje basterkowi miesieczna kuracje :) -
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
no to na co poszly pieniadze uzbierane na jego hotel? -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
irysek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
funduszy juz troche uzbieral, teraz musicie robic wraz z wetem co w waszej mocy :) a my trzymamy kciuki. -
my bedziemy jechac w pon albo wtorek z wroclawia do gdanska. mozemy cos zabrac. nie wiem tylko czy przez poznan, tz musi trase opatrzec, ale dla mnie to po drodze jak patrze na mape i znam sie na geografii. od razu mozemy zabrac psa na wybrzeze, tylko zeby z gdanska ktos go zawiozl do szczecina :) co za pech na poczatku czerwca bylismy kolo szczecina (moglismy go wtedy zabrac...)
-
bardzo sie ciesze, ze wyjezdza po nowe zycie, moje banerki tez sa szczesliwe, miejsce koli zajela juz kolejna bida czekajaca na lut szczescia :) udanej podrozy, oby zadnych niespodzianek w nowym domu nie bylo, typu ucieczka, pogryzienie itd.... (ostatnio co nie wiejde na watek, to amstaf wrocil z adopcji bo zagryzl kota, sunka z krzyczek uciekla, ratlerek wrocil po 2 godzinach od adopcji, katastrofa)
-
sliczne ta psiaczki wasze. szkoda tylko, ze tak porozrzucane, powinny byc te wszystkie na pierwszej stronie, a te ktore maja dom przerzuccie dalej, ludzie jak szukaja to zazwyczaj po pierwszej stronie. przeczytalam caly watek :) potrzebujecie kudlatkow z wroclawskiego schroniska, moge wam pare zalatwic :) (usypiaja na potege, nie nadazamy ratowac) a co do potrzeb to podesle (na dniach zrobie paczke) smyszki miski i takie tam. no i bazarek tez zrobie wiec, podrzucacjcie jak ja wyjade (a stanie sie to w poniedzialek)
-
Basterek cudowny pies ma arytmię serca (opole) - ma dom.
irysek replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
basterek dalej w schronie? mial trafic do hoteliku...? -
PRZEKOCHANY ALF ma dom u Bączek!! DZIĘKUJEMY!!! :)
irysek replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
sliczniutki jestes, matko jak laleczka. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
irysek replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
i ja sie dolaczam do kciukow :) -
*WALDI* i *STEFA*-mixy TERIERÓW WALIJSKICH - MAJĄ DOMY!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
slicznosci :) allegro maja? -
no wlasnie tak wymyslilam, szczeniaki tak przewiezlismy, 9 sztuk i tez dosyc dlugo siedzialy w tym kartonie. mam transporterek, ale jest jak na ta psunke zbyt maly. jak bedziecie ja wiozly w kartonie to dam pare szmatek, zeby jej miekko bylo. bo odkladam dla mylych kotkow jakbym gdzies znalazla, ale jakos nie udaje mi sie to, wiec byloby dla niej na podroz. ulv jak tam auto? ciocia wybrala sie do mechanika?
-
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
irysek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
a skad takie wiadomosci, ze stan straszny? jestes jego wetem? podobno nie jest zle z tego co mowila niewiasta. -
czyli nic sie nie przysluzylam do zmiany losy mi pasuje imie np Mika, bo kola to dla mlodego raczej ruchliwego, mokka, ale to juz panci nowej wybor. czyli banerek moge zmienic na kolejnego psiaka w potrzebie :) kanzaj film juz dawno doszedl, ale okazalo sie ze jest po angielsku i chlopak sie wkurzyl bo mial go dac tacie na dzien taty. ale wysle do rodziny w stanach. mam na mysli katyn.