-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
tak jak to poker mowi, nie eutanazja tylko morderstwo. eutanazji podawane sa zwierzaki schorowane itd. a nie zdrowe. dzieki talcot za chec dolozenia sie do transportu. wysle ci za pare chwil nr konta. dzieki jeszcze raz. transport byl dzis w ekspresowym tempie. ciesze sie ze udalo sie nam dzis uratowac 2 psiaki. dziekuje agnieszcel2 ktora je ze schronu wyciagnela, myszy1, ze wynalazla greven, pokerowi za organizacje tansportu, no a sobie nie wypada dziekowac. [B]super akcja...[/B]
-
tricolor zawieziony zostal do boleslawca, tam przejeli go ludzie, ktorzy zawioza go do samej greven. dzis uratowalysmy 2 psiaki. szpicka puszka cudowniuszka i tricolora. w koncu sie jakos do teg przyczynilam. bardzo mnie to cieszy. wet siostra, ja mialam psa z cukrzyca, badania nie sa drogie... paczki dla pani romy nie bedzie, myslalam ze ecci jedzie autem, a okazalo sie ze pociagiem wiec nie zabierze. salbo bylo to dogadane. do przemysla miala za to jechac ulv, ale sie wypiela. i oto w taki sposob paczke wysle na kilka razy do pani romy poczta. trudno. [COLOR=Blue][B]moze ktos sie dolozy do paliwa jakie zuzylam na dowiezienie tricolora do boleslawca? bo dalsza droga juz za free. [/B][/COLOR]
-
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
na pewno. wspominam ich z usmiechem. ladna para. kochana. -
Misia i jej dzieci z tragiczną historią. Misia już w nowym, super domu.
irysek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
cudownie, ze rudej sie udalo. i to tak szybko trafila do rodziny, ktora pokocha ja calymi 5 sercami. lza w oku sie kreci normalnie. -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
widzialam chlopaki jak bylam odiwedzic hopa. tino uciekl w boksu w momencie jak ewa wsadzala im miske z zarciem. taki z niego dziad, ze zamiast uciec gdzies gdzie mialby wolnosc to pobiegl w glab alejki, podjudzil reszte psow z kilku pozostalych boksow obok. przebiegl sie dwa razy w te i we wte poszczerzyl zeby rozpetal pieklo i zadowolony dal sie zagonic do boksu. taki byl podniecony potem, ze nawet jedznia nie zauwazala hihi. ale slodkei oba. ogien i woda. kochane psiaki no i sa kolo mojego kochanego hopa. -
Przetarł sznurek, ale daleko się nie doczołgał.POMOCY!!! ma dom!
irysek replied to Milaw's topic in Już w nowym domu
co z ta aukcja, kro ja zrobi? czy moze to zrobic zwykla osoba majaca konto na allegro? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
paczka sie szykuje, mam nadzieje ze wysle ja jak najszybciej sie da. musze uzbierac tego prowiantu troche. w koncu 90 psow naraz obdarowac to nie takie [B]HOP[/B] !!! hihi -
chyba warto w takim razie wycignac tego tricolora i zaczac organizowac transport do greven. ja sie dorzuce do jego pobytu. moze byscie dziewczyny zadzialaly cos w tym temacie. pies sliczny, czemu ma go jutro juz nie byc!!! juz tyle razy sie udalo. jesli chcecie pomoc to sie sprezcie. ja moge sie dorzucic finansowo i zagrzac do walki. jakby bylo to 3 tyg wczesniej to tricolor grzalby juz dupke u greven, bo jechalismy z wrocka nad morze.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
co tam u hopaka, szykuje mu powoli paczke z podarunkami (postaram sie zeby starczylo takze dla reszty psow czyli lacznie 90 sztuk czegos zakupie) mam nadzieje ze brazowa lub ewa podejmie sie obdarowania psiakow smakolykami ode mnie. ostatnio jak bylam to spora ilosc pieskow sie zalapala, ale byla tez czesc ktora nie, wiec teraz to nadrobie (cudzymi rekami :)) -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
irysek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
ok, przelalam wlasnie 24zl na konto niewiasty dla tofika/buni -
Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź
irysek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
u kogo jest teraz tofik bo chcialam przelac pieniadze z bazarku inez de vilaro :) wlasnie na tofika -
[quote name='kikou']jej... ale skoro Ecci jedzie we wtorek do Rzeszowa i ktoś za to płaci (agata zdaje sie) , to czy naprawde nie moznaby tego dograć i wziąć oba psy zamiast dwa razy wydawać na tę samą trasę.. za te pieniądze byłyby już dwa tygodnie hotelu dla Rudzika....[/quote] popieram, nie ma co dwa razy jezdzic. czy mozna na pierwszej stronie zamiescic wszystkie pieski ktore sa w 16 tce. bo dla osob z poza watku idzie sie pogubic, tak sa porozrzucane.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ohyda to zdjecie, hopa pokochalam kudlatego. a ten zart trudno mi wybaczyc ...