-
Posts
892 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by OLUTKA55
-
Kajtus-moja pancia to Sylwia i mieszkam w Krakowie:)dziekuje
OLUTKA55 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
hopkaj malutki zeby cie było widac -
Kajtus-moja pancia to Sylwia i mieszkam w Krakowie:)dziekuje
OLUTKA55 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Biedny maluch a tam czeka domek -
Kajtus-moja pancia to Sylwia i mieszkam w Krakowie:)dziekuje
OLUTKA55 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zawiele nie moge ale strasznie mnie serce boli jak go ogladam prosze o nr.konta -
A ja pochwale swoje sasiadki mieszkam w 10 pietrowcu jest w klatce przynajmniej 10 psow,kiedy miałam problemy zdrowotno rodzinne dwie sasiadki wcale nie zaprzyjaznione oferowały sie i wyprowadzały duza bokserke przez miesiac wiec sa jeszcze dobrzy ludzie.
-
DWA SZKIELETY już po metamorfozie....chłopaki mają DOM !!
OLUTKA55 replied to lolka's topic in Już w nowym domu
:painting::kciuki:Traktorek zycze zawsze pełnej miski i kochajacych panciostwa -
chciałoby sie czytac wiecej takich szczesliwych wiadomosci
-
[ lp 390 - mały, rudy, długi włos, zbyt przerażony, aby podejść:( starszy pan, drobinka straszna [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d0bc335c1cf5724.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/336/9d0bc335c1cf5724med.jpg[/IMG][/URL] tego psiaka jesli jest ze Zgorzelca , bo moze byc b.podobny , znam z widzenia jakis rok temu mało zawału przez niego nie dostałam,na skrzyzowaniu do lidla zachowywał sie tak jakby ktos go porzucił nie dał sie przywołac i uciekał kładł sie na jezdni juz wyciagnełam telefon zeby dzwonic po straz ,bo bałam sie ze go rozjada a tu inna psia mama mowi ze zwidzenia go zna ze chodzi ze starsza pania i zeby nie dzwonic bo potem ta osoba bedzie musiała go wykupywac i mam chwile poczekac.Pobiegła do Lidla i przyszła ze starsza pania ktora pieska zabrała.Potem widywałam go kilka razy w okolicach ul.Broniewskiego jak sam biegał.Moze domek był do niczego ale był