[quote name='osho'][COLOR=darkslategray]a ja bym powiedział że "bij mnie a ja będę lizał ci stopy" jest znacznie lepsze bo pokazuje bezgraniczną miłość psa, który przyjmie wszystko jeśli tylko pochodzi z rąk jego pani, i jest bardziej osobiste niż relacja faktów z boku ("był bity...")[/COLOR]
[COLOR=darkslategray]shine on, promyku[/COLOR]
[/quote]
trzymaj się biedaku :calus: