o jak my lubimy takie zakończenia :multi::multi:
no i początki historii z nowych domków oczywiście :cool3:
Marylin - kolejny raz serdeczne podziękowania, nie tylko jesteś aniołem dla naszej, teraz Twojej suni Marylinki ale też aniołem dla naszych kolejnych podopiecznych
chcemy więcej takich domków"!