Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. więc życzmy Ince szybkiego DS
  2. transport w takim razie już jest, teraz gorsze - szukamy lokalizacji dla Misia!
  3. musi się udać, Paulina tak jak pisałam jak nie będzie innego wyjścia zabiorę Szarika do siebie a na tą chwilę szukamy kogoś z okolić do wyprowadzania!
  4. Ajula bardzo ale to bardzo dziękuję za wizytę i fotki :multi: Piko szczęśliwy, miał chłopak szczęście tak szybko do domu trafił ;)
  5. brawo ms_arwi w końcu psiaki mają fotki, jak mi żal tego staruszka....
  6. z suczkami powinno być ok, jak trafił do schroniska był w klatce razem z Oliwką sunią jego wielkości i nie było najmniejszych problemów, ciekawe tylko jak z samcem - bardziej tolerancyjnym od naszych schroniskowych wariatów
  7. Sonia wygląda sobie bardzo dobrze :) ogromne szczęście ją trafiło, że trafiła na Panią
  8. nie dobrze, szczególnie dla tych które tak długo czekają, bo świeżaki jakoś domki znajdują
  9. może w tygodniu uda mi się uskutecznić jakiś spacerek i nowe fotki jak pogoda dopisze
  10. że też to świństwo nie odpuszcza, biedna sunia co robić? podnosze może ktoś zauważy
  11. Reksiu nie możesz zostać kolejnym rezydentem, jesteś mały, mały psiak zawsze znajdzie domek... a Ty? może kiedyś jakieś nowe fotki by się ładne udały, a do Niemiec psiaczków już nie chcą ?
  12. biedny Misio, co za drań doprowadził go do takiego stanu
  13. chyba tak jak ja nie możesz zrozumieć ludzi, wcale Ci się nie dziwię
  14. a te nowe stwory mają wątki?
  15. Mundzio ma tyle fanów stałych tu na dogo, kiedy znajdzie fana takiego na stałe co da mu dom?
  16. [quote name='RUDA ZUZIA']Mundasku dobranoc.:loveu: Ponawiam swoją prośbę, kto mi pomoże w przekierowaniu banerka? [URL=http://tinypic.pl/uf0dg3ivy046][IMG]http://tinypic.pl/i/00065/uf0dg3ivy046_t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale jak klikam na Twój bannerek to już działa ;) piękny jest
  17. pewnie kwestia dobrych zdjęć i powrotu ludzi z ferii :)
  18. powodzenia! :)
  19. biega jak torpeda :) a zabawy z kicią urocze, aż chce się oglądać jak świetnie się dogadują
  20. te uszy i ta trufla zamiast nosa - piękny
  21. o jak my lubimy takie zakończenia :multi::multi: no i początki historii z nowych domków oczywiście :cool3: Marylin - kolejny raz serdeczne podziękowania, nie tylko jesteś aniołem dla naszej, teraz Twojej suni Marylinki ale też aniołem dla naszych kolejnych podopiecznych chcemy więcej takich domków"!
  22. jesteśmy duchem i trzymamy nasze wszystkie dostępne łapki w domu za powodzenie w operacji
×
×
  • Create New...